Obsługa marketingowa

Oferujemy usługi marketingowe w pełnym zakresie marketingu online. Ty zajmujesz się zarządzaniem przedsiębiorstwem. My jako agencja marketingowa digital marketingu koordynujemy cały marketing. Od przygotowania strategii komunikacji, przez opracowanie materiałów reklamowych (np. wideomarketing), po codzienną komunikację firmy w internecie. Dzięki temu Twoja kampania reklamowa jest spójna i wygląda profesjonalnie. Zyskujesz na identyfikacji wizualnej i wizerunku eksperta. Usługi marketingowe, które stosujemy, są dopasowane do Twojej branży i wybrane z uwzględnieniem działań konkurencji. Nie zawsze musisz zatrudniać nowych pracowników i tworzyć nowy dział marketingu w swojej firmie. Outsourcing marketingowy optymalizuje koszty i czas na rozwój Twojej marki. Atutem współpracy z nami jest kompleksowa obsługa marketingowa firm, która nie opiera się jednak na zastosowaniu wszystkich możliwych narzędzi, ale wybraniu ich w oparciu o indywidualnie przygotowaną strategię. Czasami tylko jedna usługa marketingowa realizowana w doskonały sposób może zmienić losy firmy o 180 stopni!

Narzędzia jakie wykorzystujemy

Obsługujemy firmy całościowo: od stworzenia strony, przez budowę materiałów reklamowych (filmy, zdjęcia, teksty), po realizację kampanii i codzienny nadzór.

Facebook Ads

Google Ads

Wideomarketing

Copywriting

Strony www

Identyfikacja wizualna

Copywriting

Strony www

Identyfikacja wizualna

Facebook Ads

Google Ads

Wideomarketing

Dlaczego współpraca opłaca się klientom:

Ogromne tempo rozwoju marketingu powoduje, że przedsiębiorcy są w stanie nadążać za rynkiem tylko dzięki stałej współpracy z zespołem, który jest odpowiedzialny za ten konkretny dział firmy. Przedsiębiorca skupia się na zarządzaniu i podejmowaniu kluczowych decyzji, a cały proces marketingu w mediach społecznościowych i internecie dzieje się dzięki KAMAN.

Plan działania

Doradzamy w kameralnych zespołach, jak również zarządom ogólnopolskich franczyz, czy uczelniom. Podczas współpracy dobieramy taki plan działania, by jak najlepiej wykorzystać zasoby i mocne strony firmy w kampanii reklamowej.

Materiały reklamowe

Dla klientów opracowujemy autentyczne sesje zdjęciowe i treści wideo, bo widzimy, że własne materiały to przyszłość marketingu. Dzięki temu kampania reklamowa wygeneruje lepsze wyniki

Nastawienie na wyniki

Dobry plan i profesjonalne materiały muszą być poparte liczbami. Wnioski i decyzje marketingowe opieramy o liczby i dane. Tylko dzięki temu marketing ma prawo przynosić zyski klientom a kampania reklamowa realizować cele firmy.

Usługi marketingowe realizowane wyłącznie przez doświadczony zespół

Wiemy, że nie każdy ma czas na kurs marketingu internetowego i nadążanie za dynamiką zmian, które dzieją się w świecie online. Prawdą jest zresztą to, że w biznesie wygrywają Ci, którzy potrafią delegować zadania. Właśnie dlatego outsourcing usług marketingowych dobrze się sprawdza. Współpraca z zespołem mającym dostęp do aktualnej wiedzy, wniosków z różnorodnych branż i nastawieniem na efekty pozwala czuć pewność, że nad każdym etapem działań marketingowych czuwają dedykowani specjaliści. Czujemy odpowiedzialność za kampanie reklamowe, które prowadzimy, dlatego w KAMAN wszyscy mają przynajmniej 3 lata stażu w obszarze digital marketing, jakim się zajmują (social media, Google Ads, content marketing, e-commerce, strategia marketingowa).

Wierzymy w partnerską współpracę:

Wzajemny szacunek

Umiejętnośc prowadzenia dialogu

Obustronne zaangażowanie

Wzajemne poszanowanie terminów

Komu pomagamy?

Niezależnie od branży najskuteczniej działamy z firmami, które wiedzą, że marketing jest kluczową częścią prowadzenia biznesu. Do idealnej współpracy kwalifikują się firmy, które dysponują:

budżetem powyżej 5 tys miesięcznie

powyżej 500 tys.
przychodu rocznego

nastawieniem na minimum
6 miesięcy współpracy

Wyniki z ubiegłego roku:

0
pozyskanych leadów
0 %
średni zwrot z jednej złotówki w e-commerce:
0
zasięg kampanii
0
zapytań o współpracę z KAMAN
Toyota logo

Zobacz jak wygląda proces:

Ustalenie
celów:

Po zapoznaniu się z Twoim briefem ustalimy gdzie jesteś teraz (pkt A), gdzie chcesz dojść (pkt B), oraz ile powinna trwać droga (czas).

Propozycja działań:

Zaproponujemy najskuteczniejszy sposób osiągnięcia Twoich celów dzięki narzędziom jakimi dysponujemy.

Wdrożenie

Skontaktuje się z Tobą dedykowany opiekun i poprowadzi krok po kroku. Nie musisz mieć wiedzy marketingowej. Potrzeba tylko Twojego zaangażowania w proces.

Wyniki

Pierwsze efekty działań zobaczysz już po 14 dniach. Są one podstawą do wyciągania pierwszych wniosków i rozwijania współpracy długofalowo.

Klienci o współpracy

Chcesz realnych efektów?

Kliknij poniżej, opisz swoje potrzeby i porozmawiajmy