Obsługa marketingowa

Obsługujemy firmy w pełnym zakresie marketingu online. Ty zajmujesz się zarządzaniem przedsiębiorstwem. My koordynujemy cały marketing. Od przygotowania strategii komunikacji, przez opracowanie materiałów reklamowych, po codzienną komunikację firmy w internecie.

Narzędzia jakie wykorzystujemy

Obsługujemy firmy całościowo: od stworzenia strony, przez budowę materiałów reklamowych (filmy, zdjęcia, teksty), po realizację kampanii i codzienny nadzór.

Facebook Ads

Google Ads

Wideomarketing

Copywriting

Strony www

Identyfikacja wizualna

Copywriting

Strony www

Identyfikacja wizualna

Facebook Ads

Google Ads

Wideomarketing

Dlaczego współpraca opłaca się klientom:

Ogromne tempo rozwoju marketingu powoduje, że przedsiębiorcy są w stanie nadążać za rynkiem tylko dzięki stałej współpracy z zespołem, który jest odpowiedzialny za ten konkretny dział firmy. Przedsiębiorca skupia się na zarządzaniu i podejmowaniu kluczowych decyzji, a cały proces marketingu dzieje się dzięki KAMAN.

Plan działania

Doradzamy w kameralnych zespołach, jak również zarządom ogólnopolskich franczyz, czy uczelniom. Podczas współpracy dobieramy taki plan działania, by jak najlepiej wykorzystać zasoby i mocne strony firmy.

Materiały reklamowe

Dla klientów opracowujemy autentyczne sesje zdjęciowe i treści wideo, bo widzimy, że własne materiały to przyszłość marketingu.

Nastawienie na wyniki

Dobry plan i profesjonalne materiały muszą być poparte liczbami. Wnioski i decyzje marketingowe opieramy o liczby i dane. Tylko dzięki temu marketing ma prawo przynosić zyski klientom.

Doświadczony zespół

W biznesie wygrywają Ci, którzy potrafią delegować. Współpraca z zespołem mającym dostęp do aktualnej wiedzy, wniosków z różnorodnych branż i nastawieniem na efekty pozwala czuć pewność, że nad każdym etapem czuwają dedykowani specjaliści. Czujemy odpowiedzialność za kampanie, które prowadzimy dlatego w KAMAN wszyscy mają przynajmniej 3 lata stażu w obszarze, jakim się zajmują.

Wierzymy w partnerską współpracę:

Wzajemny szacunek

Umiejętnośc prowadzenia dialogu

Obustronne zaangażowanie

Wzajemne poszanowanie terminów

Komu pomagamy?

Niezależnie od branży najskuteczniej działamy z firmami, które wiedzą, że marketing jest kluczową częścią prowadzenia biznesu. Do idealnej współpracy kwalifikują się firmy, które dysponują:

budżetem na
pierwszy kwartał +20 tys

powyżej 500 tys.
przychodu rocznego

nastawieniem na minimum
6 miesięcy współpracy

Wyniki z ubiegłego roku:

0
pozyskanych leadów
0 %
średni zwrot z jednej złotówki w e-commerce:
0
zasięg kampanii
0
zapytań o współpracę z KAMAN
Toyota logo

Zobacz jak wygląda proces:

Ustalenie
celów:

Po zapoznaniu się z Twoim briefem ustalimy gdzie jesteś teraz (pkt A), gdzie chcesz dojść (pkt B), oraz ile powinna trwać droga (czas).

Propozycja działań:

Zaproponujemy najskuteczniejszy sposób osiągnięcia Twoich celów dzięki narzędziom jakimi dysponujemy.

Wdrożenie

Skontaktuje się z Tobą dedykowany opiekun i poprowadzi krok po kroku. Nie musisz mieć wiedzy marketingowej. Potrzeba tylko Twojego zaangażowania w proces.

Wyniki

Pierwsze efekty działań zobaczysz już po 14 dniach. Są one podstawą do wyciągania pierwszych wniosków i rozwijania współpracy długofalowo.

Klienci o współpracy

Chcesz realnych efektów?

Kliknij poniżej, opisz swoje potrzeby i porozmawiajmy