Branding marketing digital dla firm

Chcesz stworzyć nową markę lub odświeżyć wizerunek istniejącej? Chętnie zrobimy to za Ciebie! Postaw na branding marketing digital realizowany przez specjalistów!  

Koncentrujemy się na tym, o czym jest Twoja marka,
co mówi do odbiorcy oraz jak wygląda.

Pomożemy Ci stworzyć unikalny i autentyczny wizerunek markiwzbudzający zainteresowanie odbiorcówzapadający w pamięć. Przeprowadzamy kompleksowe rebrandingi, odświeżamy wizerunek firm i tworzymy nowe marki. Brand marketing ma na celu zbudowanie i utrzymanie odpowiedniego wyobrażenia o marce. Właśnie na tych strategicznych i długofalowych działaniach skupia się nasz zespół. 

Jeżeli Twoja marka ma problemy takie jak:

  • przestarzały wizerunek,
  • nie wyróżnia się na tle konkurencji,
  • niespójna identyfikacja wizualna i komunikacyjna,
  • prezentuje nieuporządkowany system materiałów marketingowych,
  • przechodzi zmiany formalne,
…pomożemy je rozwiązać przygotowując kompletną strategię brandingową, której wdrożenie realnie wpłynie na jej rozwój. Pomagamy budować i utrwalać spójny obraz marki w głowach odbiorców. Wszystkie działania, które obejmuje branding marketing digital, przybliżą Cię do celów sprzedażowych. 

Co dobrego zrobimy dla Twojej marki?

Strategia

Wizerunkowa

Opracujemy kompletną strategię wizerunkową – dobra strategia ułatwia decyzje, ale i pozwala rzetelnie realizować cele. Dogłębna analiza marki pozwala ją lepiej zrozumieć i ukierunkować.

Identyfikacja

Wizualna

Przygotujemy spójny koncept identyfikacji wizualnej zarówno pod kątem prezentacji marki online, jak i za pomocą materiałów marketingowych, które zaprojektujemy i pomożemy wdrożyć w odpowiednich kanałach. Rozbudowane systemy identyfikacji wizualnej są realnymi efektami naszej kreatywnej pracy.
Spójna

Komunikacja

Budujemy systemy komunikacji – właściwie dobrane słowa i treści zwiększają zaufanie oraz w przystępny sposób opowiadają o marce. Spójna komunikacja i odpowiednia dystrybucja contentu mają więc kluczowe znaczenie w procesie budowania marki. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią strategię komunikacji, wskażemy kierunek w jakim powinna być kreowana jej forma tak, aby efektywnie przyciągała zainteresowanie i wzbudzała pozytywny wydźwięk w świadomości odbiorców.

Wzbudzenie

Zainteresowania

Dostarczymy Ci narzędzia pomagające kształtować obraz marki wśród odbiorców, zwiększając szansę na bycie zauważoną i zapamiętaną.

Odśwież się! Czyli czas na rebranding Twojej marki

Rebranding w firmie to zawsze wyzwanie. Zmiana wizerunku marki jest skomplikowanym procesem, do którego należy podejść ze szczególnie analitycznym, ale i kreatywnym myśleniem. My przeprowadzimy Cię przez ten proces z pełnym profesjonalizmem, byś szybko mógł cieszyć się efektami zmian. Czasem zmiany przyjmują formę liftingu, gdy celem jest odświeżenie wizerunku marki, a czasem rewolucyjnego rebrandingu, gdy chcemy całkowicie zmienić jej wyraz i wydźwięk wśród odbiorców. Doradzamy odpowiedni kierunek, tworząc strategię marki, która przekłada się na skuteczną komunikację oraz odpowiednią identyfikacją wizualną.  

Rebranding, lifting i redesign pozwalają markom utrzymać pozycję, ale i prezentować się trendy na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Rebranding zmieni myślenie Twoich klientów

Rebranding to zestaw działań, które pomagają nam wpłynąć na zmianę postrzegania firmy lub marki w różnych obszarach. Możemy w ten sposób mieć wpływ na to, jak odbiorcy nas widzą, jak nas odbierają oraz jakie odczucia w nich wywołujemy poprzez:

  • odświeżenie logo, redesign strony lub materiałów firmowych, przeprojektowanie designu opakowań itd.,
  • Zmianę w komunikacji i kanałach dystrybucji,
  • poprawę doświadczeń klienta online, czy też zmianę podejścia do obsługi klienta.
Te kilka przykładów pokazuje, że w procesie rebrandingu możemy pracować praktycznie nad wszystkimi elementami biznesu. Ważne jest jednak świadome kształtowanie wizerunki marki. 

Strategia wizerunkowa firmy a inne działania 

Agencja marketingowa KAMAN realizuje różne usługi marketingowe. Wśród nich znajdują się między innymi:

Umów się na konsultację – zapraszamy do kontaktu!

Tworzenie nowej marki

Pomagamy w sposób profesjonalny podejść do procesu budowy marki, aby dać jej lepszy start. Wspólnie kształtujemy jej wizję i sposób funkcjonowania w świecie online. Definiujemy o czym ma być marka, oraz jak ma być postrzegana, czym się charakteryzować oraz jakie odczucia ma wzbudzać wśród odbiorców. Od podstaw i kompleksowo przygotowujemy strategię obejmującą cele i założenia, a także dobieramy najlepsze narzędzia, które mają pomóc w ich osiągnięciu.