Branding marketing digital dla firm

Chcesz stworzyć nową markę lub odświeżyć wizerunek istniejącej? Chętnie zrobimy to za Ciebie! Postaw na branding marketing digital realizowany przez specjalistów!  

Koncentrujemy się na tym, o czym jest Twoja marka,
co mówi do odbiorcy oraz jak wygląda.

Pomożemy Ci stworzyć unikalny i autentyczny wizerunek markiwzbudzający zainteresowanie odbiorcówzapadający w pamięć. Przeprowadzamy kompleksowe rebrandingi, odświeżamy wizerunek firm i tworzymy nowe marki. Brand marketing ma na celu zbudowanie i utrzymanie odpowiedniego wyobrażenia o marce. Właśnie na tych strategicznych i długofalowych działaniach skupia się nasz zespół. 

Jeżeli Twoja marka ma problemy takie jak:

 • przestarzały wizerunek,
 • nie wyróżnia się na tle konkurencji,
 • niespójna identyfikacja wizualna i komunikacyjna,
 • prezentuje nieuporządkowany system materiałów marketingowych,
 • przechodzi zmiany formalne,
…pomożemy je rozwiązać przygotowując kompletną strategię brandingową, której wdrożenie realnie wpłynie na jej rozwój. Pomagamy budować i utrwalać spójny obraz marki w głowach odbiorców. Wszystkie działania, które obejmuje branding marketing digital, przybliżą Cię do celów sprzedażowych. 

Co dobrego zrobimy dla Twojej marki?

Strategia

Wizerunkowa

Opracujemy kompletną strategię wizerunkową – dobra strategia ułatwia decyzje, ale i pozwala rzetelnie realizować cele. Dogłębna analiza marki pozwala ją lepiej zrozumieć i ukierunkować.

Identyfikacja

Wizualna

Przygotujemy spójny koncept identyfikacji wizualnej zarówno pod kątem prezentacji marki online, jak i za pomocą materiałów marketingowych, które zaprojektujemy i pomożemy wdrożyć w odpowiednich kanałach. Rozbudowane systemy identyfikacji wizualnej są realnymi efektami naszej kreatywnej pracy.
Spójna

Komunikacja

Budujemy systemy komunikacji – właściwie dobrane słowa i treści zwiększają zaufanie oraz w przystępny sposób opowiadają o marce. Spójna komunikacja i odpowiednia dystrybucja contentu mają więc kluczowe znaczenie w procesie budowania marki. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią strategię komunikacji, wskażemy kierunek w jakim powinna być kreowana jej forma tak, aby efektywnie przyciągała zainteresowanie i wzbudzała pozytywny wydźwięk w świadomości odbiorców.

Wzbudzenie

Zainteresowania

Dostarczymy Ci narzędzia pomagające kształtować obraz marki wśród odbiorców, zwiększając szansę na bycie zauważoną i zapamiętaną.

Odśwież się! Czyli czas na rebranding Twojej marki

Rebranding w firmie to zawsze wyzwanie. Zmiana wizerunku marki jest skomplikowanym procesem, do którego należy podejść ze szczególnie analitycznym, ale i kreatywnym myśleniem. My przeprowadzimy Cię przez ten proces z pełnym profesjonalizmem, byś szybko mógł cieszyć się efektami zmian. Czasem zmiany przyjmują formę liftingu, gdy celem jest odświeżenie wizerunku marki, a czasem rewolucyjnego rebrandingu, gdy chcemy całkowicie zmienić jej wyraz i wydźwięk wśród odbiorców. Doradzamy odpowiedni kierunek, tworząc strategię marki, która przekłada się na skuteczną komunikację oraz odpowiednią identyfikacją wizualną.  

Rebranding, lifting i redesign pozwalają markom utrzymać pozycję, ale i prezentować się trendy na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Rebranding zmieni myślenie Twoich klientów

Rebranding to zestaw działań, które pomagają nam wpłynąć na zmianę postrzegania firmy lub marki w różnych obszarach. Możemy w ten sposób mieć wpływ na to, jak odbiorcy nas widzą, jak nas odbierają oraz jakie odczucia w nich wywołujemy poprzez:

 • odświeżenie logo, redesign strony lub materiałów firmowych, przeprojektowanie designu opakowań itd.,
 • Zmianę w komunikacji i kanałach dystrybucji,
 • poprawę doświadczeń klienta online, czy też zmianę podejścia do obsługi klienta.
Te kilka przykładów pokazuje, że w procesie rebrandingu możemy pracować praktycznie nad wszystkimi elementami biznesu. Ważne jest jednak świadome kształtowanie wizerunki marki. 

Strategia wizerunkowa firmy a inne działania 

Agencja marketingowa KAMAN realizuje różne usługi marketingowe. Wśród nich znajdują się między innymi:

Umów się na konsultację – zapraszamy do kontaktu!

Tworzenie nowej marki

Pomagamy w sposób profesjonalny podejść do procesu budowy marki, aby dać jej lepszy start. Wspólnie kształtujemy jej wizję i sposób funkcjonowania w świecie online. Definiujemy o czym ma być marka, oraz jak ma być postrzegana, czym się charakteryzować oraz jakie odczucia ma wzbudzać wśród odbiorców. Od podstaw i kompleksowo przygotowujemy strategię obejmującą cele i założenia, a także dobieramy najlepsze narzędzia, które mają pomóc w ich osiągnięciu.

Rezultaty:

Wygenerowane 142 836,50 zł sprzedaży w przeciągu 5 miesięcy współpracy

Ponad 9 – krotny zwrot z inwestycji dla klienta sprzedającego produkty dla dzieci

Wyzwanie:

Duża marka produktów do włosów – dostępna w drogeriach, sklepach stacjonarnych oraz innych sklepach internetowych – chciała wzmocnić sprzedaż produktów przez swój własny sklep. Dodatkowym wyzwaniem było stworzenie lejka sprzedażowego, w którym pokazujemy działania, opinie oraz efekty stosowania produktów. 

Zaproponowaliśmy po kolei:

 • Podział lejka sprzedażowego na różne segmenty odbiorców, w zależności od tego czy znają markę lub czy widzą reklamy produktów pierwszy raz

 • Podział optymalizacji na grafiki przedstawiające różne produkty i na różne zainteresowania oraz dane behawioralne jak zdrowe włosy, serum do włosów, utrata włosów, produkty do włosów itp.

 • Testowanie różnego typu grafik np. przedstawiających działanie produktów oraz ich efekty po określonym czasie stosowania. Dodatkowo wzmocniliśmy to działanie o przejrzystą komunikację i przykuwające oko grafiki

Rezultaty:

Koszt zakupu: 13,79 zł
Ilość zakupów: 759
Łączną wartość zakupów: 80 273,91 zł
ROAS (zwrot z inwestycji) : 7,67

Wyzwanie:

Klientka z wieloletnim doświadczaniem na rynku chciała pozyskać jak najwięcej nowych klientek, na zakup drogiego sprzętu do elektrostymulacji. 

Zaproponowaliśmy po kolei:

Przygotowanie wideo do reklam, nagranie webinaru oraz wykonanie kilkudziesięciu zdjęć

Stworzenie landing page z możliwością zapisania się (zostawienia adresu email) do obejrzenia darmowego webinaru

Przygotowanie kampanii typu Lead Ads, do pozyskiwania kontaktów bezpośrednio w środowisku Facebooka

Utworzenie automatycznej kolejki maili z merytoryczną treścią i możliwością umówienia się na rozmowę przez Calendy

Przygotowanie konta na Calendly z zapisami na 30-minutową rozmowę

Rezultaty:

W ciągu czterech miesięcy uzyskaliśmy 434 leady (adresy e-mail lub numer telefonu).

Co miesiąc wzrost liczby pozyskanych leadów o ok. 30%

Ponad 600 000 wyświetleń reklam na Facebooku i Instagramie.

Rezultaty:

Ponad 600 zakupów o łącznej wartości 312,000 zł, dla sklepu internetowego sprzedającego buty online Zwrot z inwestycji na poziomie 700%

Wyzwanie:

Jak sprawić, żeby okulary przeciwsłoneczne sprzedawały się przez cały rok? Jak dotrzeć do osób, dla których kupno okularów za 1500 złotych jest czymś naturalnym?

Takie wyzwania czekały na nas w przypadku tego klienta.

Zaproponowaliśmy po kolei:

 • Wykorzystanie nagrywanych przez właścicielkę wideo, według naszych wytycznych.
 • Ciągłe rozbudowywanie bazy fanów na Instagramie, poprzez skuteczne kampanie na pozyskanie nowych obserwujących.
 • Kampania delikatnie przepychająca do zakupu w sklepie internetowym.
 • Mocne wykorzystanie wiadomości prywatnych na Instagramie, jako główny kanał sprzedażowy.

Rezultaty:

W trzy miesiące liczba wysyłanych wiadomości prywatnych na IG wzrosła o ok. 40%, a wartość zamówień o ok. 175%.

Pozyskaliśmy ponad 6000 nowych obserwatorek w pięć miesięcy.

Ponad 2 000 000 wyświetleń reklam na Facebook i Instagramie.

Wyzwanie:

W czasie pandemii sklep stacjonarny przeniósł swoją sprzedaż również do sieci. Przypadek jakich wiele. Jak dobre wyniki stacjonarne przełożyć na dobre wyniki online, bez sprzedaży własnych produktów?

Zaproponowaliśmy po kolei:

 • Przygotowanie struktury lejka sprzedażowego, z podziałem na górną część lejka oraz na remarketing

 • Dostosowanie zdjęć do odbiorców i pokazanie czym się zajmuje klient – ma zarówno felgi jak i całe komplety opon, ma asortyment do różnych modeli oraz dodatkowo, że istnieją różne formy finansowania zakupu

 • Opracowaliśmy w social media nowe grupy odbiorców, nowe kreacje reklamowe oraz uruchomiliśmy kampanie, dopasowane do nowych klientów z innego targetu niż dotychczas

Rezultaty:

Pozyskanie ponad 5000 nowych obserwatorów na Instagramie. Koszt pozyskania nie przekroczył 1 zł za osobę.

Wzrost liczby transakcji o ponad 400% patrząc rok do roku. W pół roku z poziomu ok. 75 zamówień miesięcznie doszliśmy do poziomu ponad 380 zamówień miesięcznie.

Sklep stacjonarny notuje rekordowe zyski, gdzie sprzedaje m.in. foteliki samochodowe (również promowane przez nas).

Wyzwanie:

Klient prowadzący usługi samochodowe (renowacja, naprawa, sprzedaż felg) chciał sprzedawać więcej przez swój sklep internetowy, w głównej mierze skupiając się na sprzedaży opon, felg oraz całych zestawów do samochodów. 

Zaproponowaliśmy po kolei:

 • Przygotowanie struktury lejka sprzedażowego, z podziałem na górną część lejka oraz na remarketing

 • Dostosowanie zdjęć do odbiorców i pokazanie czym się zajmuje klient – ma zarówno felgi jak i całe komplety opon, ma asortyment do różnych modeli oraz dodatkowo, że istnieją różne formy finansowania zakupu

 • Opracowaliśmy w social media nowe grupy odbiorców, nowe kreacje reklamowe oraz uruchomiliśmy kampanie, dopasowane do nowych klientów z innego targetu niż dotychczas

Rezultaty:

Budżet: 2,000 euro/ miesięcznie
Ilość zakupów: 103
Łączną wartość zakupów: 86 271,45 euro
ROAS (zwrot z inwestycji) : 17,25

Wyzwanie:

Nasza Klientka posiada markę osobistą i jest już znana w świecie korektorów tekstu. Zgłosiła się do nas, abyśmy pomogli jej wygenerować rekordowy przychód sprzedaży jej flagowego produktu czyli kursu online przygotowującego do zawodu korektora.
Okno sprzedażowe trwało 10 dni i poprzedzone było bezpłatnym webinarem połączonym z warsztatami.

Zaproponowaliśmy po kolei:

 • kampanię zapisów na listę oczekujących, aby ogrzewać grupę odbiorców poprzez kampanię mailingową stworzoną przez klientkę
 • kampanię na zapisy na darmowy webinar, aby jak najwięcej nowych osób dowiedziało się, na czym polega praca korektora
 • kampanię remarketingową do osób z listy oczekujących oraz uczestników webinaru
 • kampanię sprzedażową do tzw. “zimnego ruchu”
  kampanię na obserwujących na Instagramie

Rezultaty:

Klientka oczekiwała minimum powtórzenia wyniku z poprzedniej edycji kursu. Każda wartość powyżej, miała dać klientce dużą satysfakcję z osiągniętego wyniku. Zapowiedzi w postaci kampanii mailingowej do listy oczekujących oraz zapisy na bezpłatny webinar pozwoliły nam stworzyć wartościowe grupy odbiorców, do których powróciliśmy z komunikatami sprzedażowymi, po otwarciu okna sprzedażowego. Dzięki tym działaniom, już pierwszego dnia sprzedaży, klienci złożyli aż 26% wszystkich zamówień! Osoby niezdecydowane, które nie dokonały jeszcze zakupu, a miały wcześniej styczność z marką, ostatniego dnia otrzymały komunikat o ostatniej szansie na zdobycie nowych umiejętności. Końcowy wynik sprzedażowy był niemal DWUKROTNIE wyższy, niż w poprzedniej edycji. To na tyle dobry wynik, że klientka podjęła decyzje o kontynuowaniu współpracy i przygotowaniu kolejnych produktów, które z sukcesem pomożemy jej sprzedać.

Wyzwanie:

Gabriel przychodził do nas z niczym. Miał jedynie rozgrzebany lokal z wizją studia treningu EMS w Rzeszowie. Marketing budowaliśmy więc od zera.

W tej branży klienci wiążą się głównie na umowy – na 12 lub 18 miesięcy. Jak ich pozyskać?

Zaproponowaliśmy po kolei:

 

 • Od początku postawiliśmy na komunikacje bezpośrednią, czyli telefony i wiadomości prywatne
 • Studio do dzisiaj nie posiada swojej strony internetowej, więc opieramy się tylko na działaniach w social mediach
 • Gabriel i Agnieszka, według naszych wytycznych, przygotowali wiele filmów reklamowych jeszcze przed rozpoczęciem działalności studia
 • Skupiliśmy się głównie na kampaniach zasięgowych, gdzie celem było wyświetlenie wideo

Rezultaty:

 • Podpisanych ponad 200 długoterminowych umów (najwięcej na 18 miesięcy)
 • Ponad 3 000 000 wyświetleń reklam na terenie województwa podkarpackiego
Kurs będzie odbywał się w okresie 3 miesięcy, tj. wrzesień-październik-listopad 2023 r. Zjazdy stacjonarne będą odbywać się w: Warszawie*, Krakowie*, Łodzi*
*O dokładnym miejscu i adresie zjazdu poinformujemy uczestników najpóźniej na 14 dni przez terminem
 
Zjazdy stacjonarne odbędą się w następujących terminach*:
 • 16-17.09.2023 oraz 23-23.09.2023
Sobota w godz. 10:00-18:00
Niedziela w godz. 9:00-17:00 
 • 14 i 22.10.2023 r.:
Sobota w godz. 10:00-18:00
Niedziela w godz. 9:00-17:00 
 • 18 i 19.11.2023 r.:
Sobota w godz. 10:00-18:00
Niedziela w godz. 9:00-17:00 
*O dokładnej dacie zjazdu poinformujemy uczestników najpóźniej na 14 dni przez terminem
 • 2.12.2023 r. – zakończenie kursu i wręczenie certyfikatów (offline).
 
Spotkania LIVE w ramach Kursu będą prowadzone według harmonogramu, który zostanie opublikowany w lipcu 2023 roku na Grupie na platformie Facebook.