Branding Marketing

Chcesz stworzyć nową markę lub odświeżyć wizerunek istniejącej?
Chętnie zrobimy to za Ciebie!

Koncentrujemy się na tym, o czym jest Twoja marka,
co mówi do odbiorcy, oraz jak wygląda.

Pomożemy Ci stworzyć unikalny i autentyczny wizerunek marki, wzbudzający zainteresowanie odbiorców i zapadający w pamięć. Przeprowadzamy kompleksowe rebrandingi, odświeżamy wizerunek firm i tworzymy nowe marki. Celem brandingu jest zbudowanie i utrzymanie odpowiedniego wyobrażenia o marce. Właśnie na tych strategicznych i długofalowych działaniach skupia sią nasz zespół.

Jeżeli Twoja marka ma problemy takie jak:

  • przestarzały wizerunek
  • nie wyróżnia się na tle konkurencji
  • nie spójna identyfikacja wizualna i komunikacyjna
  • prezentuje nieuporządkowany system materiałów marketingowych
  • przechodzi zmiany formalne

…pomożemy je rozwiązać przygotowując kompletną strategię brandingową, której wdrożenie realnie wpłynie na jej rozwój. Pomagamy budować i utrwalać spójny obraz marki w głowach odbiorców.

Co dobrego zrobimy dla Twojej marki?

Strategia

Wizerunkowa

Opracujemy kompletną strategię wizerunkową – dobra strategia ułatwia decyzje, ale i pozwala rzetelnie realizować cele. Dogłębna analiza marki pozwala ją lepiej zrozumieć i ukierunkować.

Identyfikacja

Wizualna

Przygotujemy spójny koncept identyfikacji wizualnej zarówno pod kątem prezentacji marki online, jak i za pomocą materiałów marketingowych, które zaprojektujemy i pomożemy wdrożyć w odpowiednich kanałach. Rozbudowane systemy identyfikacji wizualnej są realnymi efektami naszej kreatywnej pracy.
Spójna

Komunikacja

Budujemy systemy komunikacji – właściwie dobrane słowa i treści zwiększają zaufanie oraz w przystępny sposób opowiadają o marce. Spójna komunikacja i odpowiednia dystrybucja contentu mają więc kluczowe znaczenie w procesie budowania marki. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią strategię komunikacji, wskażemy kierunek w jakim powinna być kreowana jej forma tak, aby efektywnie przyciągała zainteresowanie i wzbudzała pozytywny wydźwięk w świadomości odbiorców.

Wzbudzenie

Zainteresowania

Dostarczymy Ci narzędzia pomagające kształtować obraz marki wśród odbiorców, zwiększając szansę na bycie zauważoną i zapamiętaną.

Odśwież się! Czyli czas na rebranding Twojej marki

Zmiana wizerunku marki to skomplikowany proces, do którego należy podejść ze szczególnie analitycznym, ale i kreatywnym podejściem. My Cię przez niego przeprowadzimy z pełnym profesjonalizmem byś szybko mógł cieszyć się efektami zmian. Czasem zmiany przyjmują formę liftingu, gdy celem jest odświeżenie wizerunku marki, a czasem rewolucyjnego rebrandingu, gdy chcemy całkowicie zmienić jej wyraz i wydźwięk wśród odbiorców. Doradzamy odpowiedni kierunek tworząc strategię marki, która przekłada się na skuteczną komunikację oraz odpowiednią identyfikacją wizualną. 

Rebranding, lifting i redesign pozwalają markom utrzymać pozycję, ale i prezentować się trendy na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Rebranding to zestaw działań, które pomagają nam wpłynąć na zmianę postrzegania firmy lub marki w różnych obszarach. Możemy w ten sposób mieć wpływ na to, jak odbiorcy nas widzą, jak nas odbierają oraz jakie odczucia w nich wywołujemy poprzez:

  • odświeżenie logo, redesign strony lub materiałów firmowych, przeprojektowanie designu opakowań itd.
  • zmianę w komunikacji i kanałów dystrybucji
  • poprawę doświadczeń klienta online, czy też zmianę podejścia do obsługi klienta

Te kilka przykładów pokazuje, że w procesie rebrandingu możemy pracować praktycznie nad wszystkimi elementami biznesu.

Tworzenie nowej marki

Pomagamy w sposób profesjonalny podejść do procesu budowy marki, aby dać jej lepszy start. Wspólnie kształtujemy jej wizję i sposób funkcjonowania w świecie online. Definiujemy o czym ma być marka, oraz jak ma być postrzegana, czym się charakteryzować oraz jakie odczucia ma wzbudzać wśród odbiorców. Od podstaw i kompleksowo przygotowujemy strategię obejmującą cele i założenia, a także dobieramy najlepsze narzędzia, które mają pomóc w ich osiągnięciu.