Interaktywna agencja reklamowa w Poznaniu

Działamy jako agencja interaktywna dla klientów z Poznania i z całej Polski. Szkolimy, tworzymy strategie, badamy efekty i pomagamy osiągnąć cele Twojego biznesu. 

Pracowaliśmy dla

Tak wspieramy firmy

Agencja interaktywna w Poznaniu? A może najlepszą strategię przygotuje dla Ciebie firma reklamowa z innego miasta – nawet jeśli nie jest to agencja full service? Nasza agencja marketingowa KAMAN ma siedzibę w Rzeszowie, ale jesteśmy dostępni także dla klientów

Kiedy Ty pracujesz nad swoim biznesem, agencja kreatywna zajmuje się Twoim marketingiem. Od planowania strategii, do badania jej efektywności!

Oglądasz ciekawe kampanie reklamowe na YouTube i też chcesz rozwinąć wideomarketing swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Profesjonalne doradztwo marketingowe pomoże Ci osiągnąć sukces. Nie kieruj się swoimi przeczuciami, ale postaw na wiedzę i praktykę specjalistów. 

Agencja interaktywna Poznań

Usługi marketingowe, które realizuje agencja interaktywna (określana też jako agencja reklamowa, brandingowa, kreatywna i digital) są różne: content marketing, kampanie reklamowe Adwords, kampanie reklamowe Facebook, pozyskiwanie leadów, tworzenie landing page, marketing e-commerce, wideomarketing i marketing w social mediach. Kluczem do sukcesu nie jest naszym zdaniem chwytanie się wszystkich możliwości, ale dopasowanie tych, które rzeczywiście zapowiadają osiągnięcie celów. Nasza agencja interaktywna KAMAN na początku współpracy chce dokładnie poznać historię i specyfikę firmy, przeanalizować konkurencje, określić oczekiwania i cele biznesowe. Dopiero potem dobieramy kanały i aktywności przynoszące zysk. Bez obiecywania cudów, ale z pasją i uzasadnieniem. Bazujemy na liczbach i twardych danych. Korzystamy z branżowej wiedzy i wieloletniej praktyki. 

Studio reklamowe, które proponuje wszystkim klientom te same działania, budzi nasze podejrzenia. W KAMAN uznajemy, że nie ma dwóch identycznych firm, które potrzebują tego samego. Różne są ich sytuacje rynkowe i bardzo często – cele. Jedna firma, która stawia pierwsze kroki w branży, marzy o dotarciu do klientów lokalnych. Inna, która poznała już trochę środowisko biznesowe, chce wzmocnić pozycję eksperta. Z tego powodu nie działamy szablonowo, ale preferujemy indywidualne podejście. Cenimy też zaangażowanie klienta i długofalową współpracę partnerską, bo właśnie dzięki temu można osiągnąć najwięcej. Od samego początku gramy z klientem do jednej bramki i robimy wszystko, aby wygrać mecz! 

Nasze produkty online

Nasza agencja interaktywna dla firm z Poznania szkoli i dzieli się wiedzą. To krok w stronę osób, które chcą samodzielnie prowadzić działania marketingowe dla swojego biznesu lub po prostu zorientować się w branży. Przygotowaliśmy ebooki i videobooki, które stanowią świetny kurs marketingu internetowego dla każdego. Osoby, które skorzystały już z naszym produktów, używają często określeń: merytoryczny i przedstawiony prostym językiemAgencja marketingowa KAMAN odczarowuje skomplikowany świat promocji i reklamy online!

Zapisz się do newslettera

Lepsze wyniki marketingu bez zwiększania budżetu.

Pobierz darmowy ebook i dowiedz się, jak dzięki zmianie swojego podejścia do zarządzania marketingiem osiągać lepsze efekty przy tym samym budżecie. Zapoznaj się z najlepszymi praktykami współpracy opartymi na problemach jakie rozwiązaliśmy u klientów.

Pobierając go otrzymasz też newsletter KAMAN. To jedna wskazówka tygodniowo o tym jak poprawić Twój marketing.

Narzędzia jakie wykorzystujemy

Facebook Ads

Google Ads

Wideo marketing

Copywriting

Strony www

Projektowanie graficzne

Efekty naszych klientów

Doradztwo marketingowe, kampanie, obsługa fanpage na Facebooku i wiele innych działań zyskuje na skuteczności, kiedy jest dopasowane do celów i oczekiwań klienta. W KAMAN możesz liczyć na takie właśnie podejście. Historie naszych klientów pokazują, że kierunek, który proponujemy, stopniowo prowadzi do lepszej sytuacji firmy, niezależnie od tego, czy sprzedaje ona produkt, czy oferuje usługi

Blog

Jesteśmy ekspertami w branży i dzielimy się tym z Wami! O tym, jak wygląda marketing w praktyce, przekonasz się na naszym blogu. Zachęcamy do czytania specjalistycznych artykułów, aby podejmować lepsze decyzje dotyczące marketingu firmowego. 

Marketing internetowy

Czy warto korzystać z usług agencji reklamowej?

Czas czytania 2 minut Agencja reklamowa – czy warto z niej skorzystać? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców, którzy zastanawiają się, jak skutecznie wypromować swoją firmę.

Marketing internetowy

Digital web marketing – co to jest?

Czas czytania 2 minut Digital web marketing brzmi skomplikowanie? W praktyce większość ludzi na co dzień korzysta z tego rodzaju marketingu. Pod pojęciem web

Performance marketing

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?

Czas czytania 5 minut Blog Masz już swoją stronę internetową? Stwórz zakładkę blogową i zacznij pisać merytoryczne artykuły! Użytkownicy, którzy dowiedzą się z nich

Chcesz realnych efektów?

Opisz swoje potrzeby i pozwól by agencja marketingowa KAMAN zaproponowała Ci współpracę