Wideomarketing

Jeśli nie wiesz, jakie usługi marketingowe sprawdzą się w przypadku Twojej firmy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie to wideomarketing. Wykorzystaj trend, który odmieni Twoją komunikację marketingową i przyspieszy proces budowania zaufania klientów. Filmy wideo jeszcze nigdy nie były tak potrzebne firmom jak dzisiaj, a wszystkie dane wskazują na to, że ten trend będzie rozwijał się jeszcze mocniej. Jako agencja marketingowa nagramy profesjonalne filmy dla Twojej firmy. Poprzez wideomarketing dotrzemy do odbiorców i potencjalnych klientów, których chcesz spotkać. Nawet jedna reklama wideo w Internecie może podnieść Twoje zasięgi w imponującej ilości, a jeśli filmy reklamowe są naprawdę profesjonalne – skutecznie wzmocnisz ekspercki wizerunek marki.

Odtwórz wideo
Toyota-Logo

Nasze doświadczenie

Wykorzystujemy wideo we własnej komunikacji, szkolimy z używania go w biznesie i nagrywamy materiały dla naszych klientów. Wdrażamy wideomarketing zwłaszcza, gdy przedsiębiorstwo nie ma doświadczenia w takiej komunikacji. Wystarczy, że widzisz potencjał w internetowym wideo.

Transmisje LIVE

Stories/ Vlogi

Kursy online

Wideo dla biznesu

Wideo do reklam

Relacje z eventów

Na co zwracamy uwagę przy realizacji wideo?

Wideomarketing to dla nas marketing filmowy, który odpowiada na konkretne wymagania. Wszystkie filmy przygotowujemy w oparciu o potrzeby Twojego klienta i to, w jakich mediach będzie publikowany. Dzięki temu firmy powierzając nam tworzenie contentu wideo otrzymują produkt “szyty na miarę” pod swoje specyficzne preferencje. To właśnie sprawia, że wideomarketing zaczyna działać i skutecznie rozwija firmę. Nigdy nie działamy na chybił trafił, ale przygotowujemy strategię dopasowaną do firmy i jej celów. Jeśli ktoś dysponuje wolnym czasem, może wybrać się na kurs marketingu internetowego i samodzielnie wdrażać marketing filmowy dla swojej marki. Z doświadczenia wiemy jednak, że warto współpracować z zespołem specjalistów, dla których reklama video w Internecie jest specjalizacją i codzienną pracą.

Nowoczesny
montaż

Czas trwania intro, umiejscowienie intro w filmie, długość poszczególnych ujęć, czas występowania osoby mówiącej, wykorzystana muzyka, efekty lub animacje.

Skuteczność marketingowa filmu

Piękne ujęcia, to za mało. Analizując poprzednie produkcje widzimy, jakie treści ściągają uwagę klientów i pozwalają zapamiętać Cię na dłużej.

Dopasowanie
filmu do celu jaki
ma osiągnąć

Inaczej przygotujemy materiały do kursu online, Instagram Stories, wywiadu wideo czy filmu sprzedażowego w kampanii reklamowej.

Wsparcie na planie nagraniowym

Tłumaczymy jak swobodnie wystąpić przed kamerą (gestykulacja, mimika, akcentowanie wypowiedzi).

W ramach współpracy
wideo zapewniamy

Nie musisz znać się na tworzeniu filmów, by je z nami zrealizować i czuć dumę z efektu. Wystarczy, że określisz jaki cel mamy osiągnąć a zajmiemy się resztą. Realizowaliśmy w taki sposób zarówno pojedyncze reklamy, jak i rozbudowane kursy online.

Przygotowanie planu

Kiedy wiemy co chcesz osiągnąć, zaproponujemy Ci scenariusz filmu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Pomysły to nasza specjalność.

Ułożenie planu treści

Zajmiemy się koncepcją i napisaniem tekstów dla osób występujących, a Twoim zadaniem będzie jedynie ich weryfikacja.

Opracowanie scen

Przygotujemy plan każdej sceny, by jak najlepiej odpowiadał celowi jaki ma realizować Twoja produkcja.

Przeszkolenie występujących

NIe musisz mieć doświadczenia w mówieniu do kamery. Jeżeli występujesz w filmie przeszkolimy Cię przed dniem zdjęciowym. Możesz liczyć na wsparcie i podpowiedzi od naszego zespołu, by wypaść jak najlepiej.

Nagrania surowe

Dysponujemy całym potrzebnym sprzętem, od profesjonalnych kamer i mikrofonów, po oświetlenie, drony, czy prompter. Nie musisz niczym się martwić.

Montaż

Nasi montażyści poświęcają setki godzin miesięcznie na dopracowywanie filmów dla klientów. Poprawienie kolorów, wycięcie niefortunnej sceny, czy pomyłki, to dla nich chleb powszedni. Dzięki temu jesteśmy pewni, że finalny projekt wzbudzi w Tobie dumę.

Kiedy zgłosić się po
wideo?

Zobacz jak pracujemy

Z naszymi klientami łapiemy dobry kontakt od początku współpracy, co pozwala na luzie i bez spiny nagrywać potrzebne materiały wideo.

Opinie o pracy z ekipą filmową

Chcesz takich wideo realizacji?

Wypełnij brief poniżej i porozmawiajmy o współpracy