Wideomarketing

Wykorzystaj trend, który odmieni Twoją komunikację marketingową i przyspieszy proces budowania zaufania klientów. Wideo jeszcze nigdy nie było tak potrzebne firmom jak dziś, a wszystkie dane wskazują na to, że ten trend będzie rozwijał się jeszcze mocniej. Nagramy profesjonalne filmy dla Twojej firmy.

Odtwórz wideo
Toyota-Logo

Nasze doświadczenie

Wykorzystujemy wideo we własnej komunikacji, szkolimy z używania go w biznesie i nagrywamy materiały dla naszych klientów. Wdrażamy wideomarketing zwłaszcza, gdy przedsiębiorstwo nie ma doświadczenia w takiej komunikacji. Wystarczy, że widzisz potencjał w internetowym wideo.

Transmisje LIVE

Stories/ Vlogi

Kursy online

Wideo dla biznesu

Wideo do reklam

Relacje z eventów

Na co zwracamy uwagę przy realizacji wideo?

Wszystkie filmy przygotowujemy w oparciu o potrzeby Twojego klienta i to w jakich mediach będzie publikowany. Dzięki temu firmy powierzając nam tworzenie contentu wideo otrzymują produkt “szyty na miarę” pod swoje specyficzne preferencje.

Nowoczesny
montaż

Czas trwania intro, umiejscowienie intro w filmie, długość poszczególnych ujęć, czas występowania osoby mówiącej, wykorzystana muzyka, efekty lub animacje.

Skuteczność marketingowa filmu

Piękne ujęcia, to za mało. Analizując poprzednie produkcje widzimy, jakie treści ściągają uwagę klientów i pozwalają zapamiętać Cię na dłużej.

Dopasowanie
filmu do celu jaki
ma osiągnąć

Inaczej przygotujemy materiały do kursu online, Instagram Stories, wywiadu wideo czy filmu sprzedażowego w kampanii reklamowej.

Wsparcie na planie nagraniowym

Tłumaczymy jak swobodnie wystąpić przed kamerą (gestykulacja, mimika, akcentowanie wypowiedzi).

W ramach współpracy
wideo zapewniamy

Nie musisz znać się na tworzeniu filmów, by je z nami zrealizować i czuć dumę z efektu. Wystarczy, że określisz jaki cel mamy osiągnąć a zajmiemy się resztą. Realizowaliśmy w taki sposób zarówno pojedyncze reklamy, jak i rozbudowane kursy online.

Przygotowanie planu

Kiedy wiemy co chcesz osiągnąć, zaproponujemy Ci scenariusz filmu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Pomysły to nasza specjalność.

Ułożenie planu treści

Zajmiemy się koncepcją i napisaniem tekstów dla osób występujących, a Twoim zadaniem będzie jedynie ich weryfikacja.

Opracowanie scen

Przygotujemy plan każdej sceny, by jak najlepiej odpowiadał celowi jaki ma realizować Twoja produkcja.

Przeszkolenie występujących

NIe musisz mieć doświadczenia w mówieniu do kamery. Jeżeli występujesz w filmie przeszkolimy Cię przed dniem zdjęciowym. Możesz liczyć na wsparcie i podpowiedzi od naszego zespołu, by wypaść jak najlepiej.

Nagrania surowe

Dysponujemy całym potrzebnym sprzętem, od profesjonalnych kamer i mikrofonów, po oświetlenie, drony, czy prompter. Nie musisz niczym się martwić.

Montaż

Nasi montażyści poświęcają setki godzin miesięcznie na dopracowywanie filmów dla klientów. Poprawienie kolorów, wycięcie niefortunnej sceny, czy pomyłki, to dla nich chleb powszedni. Dzięki temu jesteśmy pewni, że finalny projekt wzbudzi w Tobie dumę.

Kiedy zgłosić się po
wideo?

Przykładowe Realizacje

Zobacz, jak realizujemy cele i ambicje naszych klientów do tej pory i zainspiruj się przed wykonaniem przez nas Twojego filmu

Opinie o pracy z ekipą filmową

Chcesz takich wideo realizacji?

Wypełnij brief poniżej i porozmawiajmy o współpracy