W dwóch zdaniach o KAMAN

Zespół specjalistów, który wierzy, że dobre firmy zasługują na ciekawy i skuteczny marketing. Wdrażamy takie rozwiązania dla naszych klientów i daje nam to ogromnie dużo satysfakcji.

Dlaczego powstało KAMAN

Obserwując biznes prowadzony przez Polskich przedsiębiorców, widzieliśmy ogromny potencjał, który tylko czekał na odkrycie dzięki ciekawej i efektywnej komunikacji marketingowej. Realizujemy to, wierząc w 3 zasady:

Umiejętność
prowadzenia dialogu

Klienci, którzy mają najlepsze efekty współpracy z nami, to Ci otwarci na sugestie, dyskusję i rozwiązywanie problemów w partnerski sposób.

Obustronne zaangażowanie

Wierzymy, że marketing odnosi sukcesy tylko gdy obydwie strony traktują go poważnie i angażują się w cały proces, znajdując czas na rozmowy, decyzję, czy analizy.

Wzajemne poszanowanie terminów

Wkładamy dużo wysiłku, by dowozić nasze zobowiązania na czas. Oczekujemy tego samego od drugiej strony, aby współpraca przebiegała skutecznie.

Poznaj nas

O Tomku

Odpowiadał za kampanie sprzedaży Mercedesów, rozwijał firmy budowlane o 100% w 8 miesięcy, a także doradzał w budowaniu marki osobistej jednego z najpopularniejszych mówców motywacyjnych w Polsce. Jest autorem szkoleń z social media i polecanych przez klientów ebooków. Na co dzień zarządza zespołem KAMAN i pracuje konsultacyjnie z klientami od marek osobistych, po ogólnopolskie franczyzy.

O Agacie

Zaledwie dwa lata zajęło jej zbudowanie rozpoznawalnej w całej Polsce marki osobistej eksperta ds. wideomarketingu, social media, czy komunikacji w internecie. Najpierw podbiła Polski rynek transmisji na żywo na Facebooku, później zdominowała kobiecą komunikację biznesową na Instagramie. Razem z zespołem KAMAN wdraża w firmach wysokiej jakości treści wideo, oraz uczy pracy przed kamerą i wykorzystywania telefonu do budowania marki osobistej.

Doświadczony zespół

Jesteśmy dumni z tego, że każdy z nas ma ponad 3 lata stażu w dziedzinie jaką się zajmuje. To powoduje, że możemy być pewni naszego zaangażowania i aktualnego doświadczenia, a fakt, że zwyczajnie lubimy ze sobą współpracować jeszcze bardziej ułatwia realizowanie celów marketingowych klientów.

Karolina

Karolina

Facebook Ads Expert

Urszula

Urszula

Project Manager

Konrad

Konrad

Facebook Ads Expert

Agnieszka

Agnieszka

Copywriter

Kasia

Kasia

Grafik

Paulina

Paulina

Fotograf

Zespół filmowy

6 specjalistów dobieranych w zależności do rodzaju nagrań do wykonania (operatorzy, oświetleniowiec, dźwiękowiec, animator)

Komu pomagamy?

Każdej firmie, która chce wykorzystywać sprawdzone sposoby budowania obecności w internecie i potrzebuje wsparcia, od szkoleń, przez tworzenie materiałów, aż po pełną obsługę marketingową.