W dwóch zdaniach o KAMAN

Zespół specjalistów, który wierzy, że dobre firmy zasługują na ciekawy i skuteczny marketing. Wdrażamy takie rozwiązania dla naszych klientów i daje nam to ogromnie dużo satysfakcji.

Profesjonalne wsparcie – skuteczne działanie

Agencja marketingowa KAMAN to agencja kreatywna, interaktywna i brandingowa. Firmy, które chcą postawić na outsourcing marketingu i np. rozpocząć pozyskiwanie leadów sprzedażowych, prowadzenie kampanii reklamowej, influencer marketing albo emisję reklam wideo zrealizowaną przez profesjonalne studio reklamowe, mogą zgłosić się do nas. Oczywiście możesz najpierw iść na kurs marketingu internetowego, zdobywać wiedzę i małymi kroczkami walczyć o swoją pozycję w branży. Możesz też jednak od razu przejść do skutecznego działania i we współpracy z praktykami, przyspieszyć proces rozwoju marki. Nasza agencja reklamowa ma swoją siedzibę w Rzeszowie, ale obsługujemy klientów z całej Polski.

Dlaczego powstało KAMAN

Obserwując biznes prowadzony przez Polskich przedsiębiorców, widzieliśmy ogromny potencjał, który tylko czekał na odkrycie dzięki ciekawej i efektywnej komunikacji marketingowej. Realizujemy to, wierząc w 3 zasady:

Umiejętność
prowadzenia dialogu

Klienci, którzy mają najlepsze efekty współpracy z nami, to Ci otwarci na sugestie, dyskusję i rozwiązywanie problemów w partnerski sposób.

Obustronne zaangażowanie

Wierzymy, że marketing odnosi sukcesy tylko gdy obydwie strony traktują go poważnie i angażują się w cały proces, znajdując czas na rozmowy, decyzję, czy analizy.

Wzajemne poszanowanie terminów

Wkładamy dużo wysiłku, by dowozić nasze zobowiązania na czas. Oczekujemy tego samego od drugiej strony, aby współpraca przebiegała skutecznie.

Poznaj nas

O Tomku

Odpowiadał za kampanie sprzedaży Mercedesów, rozwijał firmy budowlane o 100% w 8 miesięcy, a także doradzał w budowaniu marki osobistej jednego z najpopularniejszych mówców motywacyjnych w Polsce. Jest autorem szkoleń z social media i polecanych przez klientów ebooków. Na co dzień zarządza zespołem KAMAN i pracuje konsultacyjnie z klientami od marek osobistych, po ogólnopolskie franczyzy.

O Agacie

Zaledwie dwa lata zajęło jej zbudowanie rozpoznawalnej w całej Polsce marki osobistej eksperta ds. wideomarketingu, social media, czy komunikacji w internecie. Najpierw podbiła Polski rynek transmisji na żywo na Facebooku, później zdominowała kobiecą komunikację biznesową na Instagramie. Razem z zespołem KAMAN wdraża w firmach wysokiej jakości treści wideo, oraz uczy pracy przed kamerą i wykorzystywania telefonu do budowania marki osobistej.

Doświadczony zespół

Wiemy, że chcesz, aby usługi marketingowe dla Twojej firmy były realizowane przez specjalistów. My też tego chcemy. Jesteśmy dumni z tego, że każdy z nas ma ponad 3 lata stażu w dziedzinie, jaką się zajmuje. To powoduje, że możemy być pewni naszego zaangażowania i aktualnego doświadczenia, a fakt, że zwyczajnie lubimy ze sobą współpracować, jeszcze bardziej ułatwia realizowanie celów marketingowych dla naszych klientów. Jeśli interesuje Cię agencja marketingowa, w której profesjonalizm idzie w parze z terminowością, dobrą komunikacją i optymizmem, skontaktuj się z nami.

Karol

Business Development Manager

Urszula

Project Manager

Kinga

Grafik

Joanna

Office Manager

Martyna

Facebook Ads Expert

Antoni

Facebook Ads Expert

Martyna

Project Manager

Ireneusz

Filmowiec

Adrianna

Facebook Ads Expert

Gabriela

Facebook Ads Expert

Dariusz

Facebook Ads Expert

Szymon

Facebook Ads Expert

Kasia

Grafik

Bartłomiej

Google Ads Expert

Wiktoria

Facebook Ads Expert

Zespół filmowy

6 specjalistów dobieranych w zależności do rodzaju nagrań do wykonania (operatorzy, oświetleniowiec, dźwiękowiec, animator)

Komu pomagamy?

Zarówno marketing tradycyjny, jak i digital marketing, nie mają przed nami tajemnic. Jednocześnie nie oferujemy gruszek na wierzbie, ale przygotowujemy dopasowaną indywidualnie strategię, która pomoże osiągnąć wyznaczone wcześniej cele. Pomagamy każdej firmie, która chce wykorzystywać sprawdzone sposoby budowania obecności w internecie i potrzebuje merytorycznego i praktycznego wsparcia – od szkoleń, przez tworzenie materiałów, aż po pełną obsługę marketingową. Wideomarketing, obsługa social media, lead generation i inne rozwiązania wymagają odpowiedniego podejścia, zaangażowania i czasu. Jeśli go nie masz – jesteśmy dla Ciebie.