Agencja reklamowa w Łodzi

Agencja reklamowa wspierająca rozwój biznesu w Łodzi. Zwiększamy zyski, napędzamy sprzedaż i osiągamy realne rezultaty o skuteczności potwierdzonej u ponad 200 klientów! 

Klienci naszej agencji reklamowej

Tak wspieramy firmy oraz klientów indywidualnych w rozwoju

Agencja reklamowa Kaman Marketing to klucz do rozwoju małych firm.

Rozumiemy potrzeby przedsiębiorstw takich, jak Twoje, a nasze metody i procesy przyniosły zysk ponad 200 małym i średnim firmom. Niezależnie od tego, czy Twoja marka posiada już rozpoznawalność i grono oddanych klientów, czy może dopiero zaczynasz, posiadamy narzędzia do przyśpieszenia Twojego rozwoju.

Współpraca z nami jest oparta na prostych warunkach – ty zajmujesz się prowadzeniem firmy, a my jej marketingiem. Dzięki nam skupiasz się na byciu przedsiębiorcom, zamiast próby wcielania się w rolę dyrektora marketingu.

Realizacja kampanii reklamowych to najefektywniejsza metoda docierania do klientów. Wykorzystujemy różnorodne media, reklamy zewnętrzne, w wyszukiwarce Google, czy na instagramie. Metody i techniki pracy są zawsze dobierane indywidualnie do potrzeb Twojej firmy.

Meta ads i Instagram ads to dwa kanały, które dla wielu przedsiębiorstw oferują największy zysk z inwestycji. Poprzez przemyślane kreacje reklamowe, remarketing, a także działania wizerunkowe i elementy public relations, zwiększamy sprzedaż, pozyskujemy nowych klientów i świadomie budujemy wizerunek Twojej marki.

Nasz zespół graficzny wykonuje różnorodne projekty graficzne wspierające działania marketingowe, jak identyfikacja wizualna, banery, logo czy strony internetowe. Skuteczne operowanie projektowaniem graficznym to wyższa konwersja oraz poziom satysfakcji Twoich klientów.

Agencja reklamowa Kaman Marketing tworzy kompleksowe strony www realizujące cele sprzedażowe oraz pozwalające skutecznie pozyskiwać potencjalnych klientów. Realizujemy zarówno strony wizytówki, jak i sklepy internetowe.

Tworzenie sklepów internetowych to złożony proces, wymagający umiejętności nie tylko projektowych, ale też SEO, optymalizacji koszyka, czy e-mail marketingu.

W oparciu o badania rynku, konkurencji oraz wywiady z grupą docelową, potrafimy tworzyć doskonale dopasowane strategie marketingowe na każdym etapie projektu.

Branding to więcej niż tylko logo! Działania sprzedażowe łączymy z wizerunkowymi, co pozwala nam zaoferować klientom doświadczenie na wysokim poziomie, budując z nim długotrwałą relację.

Nasza agencja reklamowa intensywnie korzysta z treści video, które obecnie są typem reklamy o najwyższej skuteczności. Tworzymy filmy zarówno sprzedażowe, jak i te budujące markę.

Agencja reklamowa Łódź - realne rezultaty i wsparcie biznesowe

Wybierając jaka agencja reklamowa w Łodzi powinna zająć się Twoim marketingiem, czeka cię wiele wyzwań – jak wybrać zaufanego partnera, pośród setek potencjalnych kandydatów, z których niemal każdy obiecuje gruszki na wierzbie?

Kaman marketing to nie tylko słowa – to przede wszystkim rezultaty i techniki, które pozwoliły na rozwój ponad 200 firm. O tym, jak działamy i jakie wyniki dostarczamy przeczytasz w szczegółowych case studies, opisujących działania podjęte dla naszych klientów.

Nasza praca oparta jest na strategii i analizie, a nie utartych schematach – rozmawiamy, prowadzimy badania i na bieżąco analizujemy i optymalizujemy nasze działania, zamiast skupiać się wyłącznie na ładnie wyglądających raportach.

Lepsze rezultaty bez zwiększania budżetu - jak osiągnąć sukces w social mediach?

Pobierz darmowy ebook i poznaj sposoby, dzięki którym nauczysz się efektywnie wykorzystywać social media do pozyskiwania nowych klientów. Jak wygrać z algorytmami, tworzyć kampanie reklamowe, które zwiększą zysk oraz treści angażujące dla odbiorców?

Poznaj sprawdzone techniki, dzięki którym nasi klienci osiągają sukces!

Pobierając go zapiszesz się na newsletter KAMAN, w którym raz na tydzień wyślemy ci wskazówkę o tym jak poprawić marketing swojej firmy.

Narzędzia jakie wykorzystujemy

Social media ads

Strategie performance marketingu

Wideo marketing

Marketing internetowy

Strony www

Projektowanie graficzne

Dobór odpowiednich grup docelowych

Realizacja kampanii marketingowych

Blog

Na blogu naszej agencji znajdziesz regularnie publikowane i zawsze aktualne porady o tym, jak skutecznie prowadzić marketing w małych i średnich firmach. Poznasz techniki, strategie i narzędzia, które napędzą rozwój Twojej firmy i pozwolą podejmować bardziej świadome decyzje marketingowe.

 

współczynnik konwersji
Marketing internetowy

Jak podnieść współczynnik konwersji w Twojej firmie?

Czas czytania 8 minut Wysoki współczynnik konwersji to cel każdego e-commercu. W końcu, gry prowadzisz biznes online, zależy Ci przede wszystkim, na jak największej sprzedaży Twoich produktów lub usług.

Allegro Ads
Bez kategorii

Kampania Allegro Ads – jak ją prowadzić, aby zarobić?

Czas czytania 7 minut Allegro stanowi jedno z najważniejszych miejsc, gdzie sprzedawcy mogą dotrzeć do milionów potencjalnych klientów. Jednak sam fakt posiadania konta na tej popularnej platformie nie gwarantuje

Marketing internetowy

6 systemów CMS, które musisz znać!

Czas czytania 9 minut Wybór odpowiedniego systemu zarządzania treścią (CMS) może mieć kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej strony internetowej lub aplikacji. Możliwości pod tym względem masz całkiem sporo. Jedne

Chcesz realnych efektów?

Opisz nam potrzeby i cele Twojej firmy, a my zaproponujemy sposób ich realizacji.