Prowadzenie i obsługa Instagrama

Chcesz zbudować rozpoznawalną markę? Możemy Ci w tym pomóc – poprzez skuteczną strategię komunikacji w social mediach i kampanie reklamowe. Instagram kryje w sobie ogromny potencjał marketingowy, a my wiemy, jak go wykorzystać. W ramach współpracy z KAMAN możesz liczyć na kompleksową obsługę swojego profilu firmowego. Zajmiemy się planowaniem, przygotowywaniem i publikowaniem angażujących treści oraz estetycznych grafik. Zadbamy też o kampanie reklamowe na Instagramie, które pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele. Wszystko po to, by zasięgi i liczba klientów rosły, zamiast tkwić w martwym punkcie.

Dlaczego KAMAN? Digital marketing nie ma przed nami żadnych tajemnic, a klienci zawsze mogą liczyć na pełne zaangażowanie ze strony naszego zespołu. Co więcej, dbamy o sprawną komunikację i terminowość. Dzięki temu wiesz, że powierzasz prowadzenie Instagrama profesjonalistom, a efekty współpracy będą satysfakcjonujące.

Media społecznościowe są używane przez prawie

0 POLAKÓW
Facebook, Instagram, YouTube i TikTok to nieograniczone możliwości dotarcia z Twoim produktem lub usługą bezpośrednio do grupy docelowej. Media społecznościowe są integralną częścią budowania marki w Internecie. Prowadzimy konkretne strategie i kampanie mające realizować określone cele. I robimy to naprawdę świetnie, co widać w statystykach kont i konwersjach u naszych klientów. Dbamy także o odpowiednie dopasowanie formy komunikacji, aby budować wizerunek marki wśród odbiorców treści w mediach społecznościowych.

Odkryj, jak wiele można zyskać dzięki prowadzeniu Instagrama

W dobie rosnącej popularności mediów społecznościowych prowadzenie konta na Instagramie stało się nieodzowną częścią działań marketingowych firm z wielu branż. I nic dziwnego – serwis umożliwia dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Dlaczego to takie ważne? Prowadzenie profilu i skuteczna reklama na Instagramie pozwalają:

 • zwiększyć rozpoznawalność marki i przybliżyć odbiorcom ofertę,
 • wyróżnić się na tle konkurencji i wzmocnić pozycję firmy na rynku,
 • zbudować spójny wizerunek marki i zwiększyć jej wiarygodność.

Wszystko to przekłada się na większą liczbę klientów i wzrost sprzedaży. Aby to osiągnąć, nie wystarczy jednak sporadyczne publikowanie postów. Prowadzenie konta Instagram wymaga odpowiednio zaplanowanej strategii uwzględniającej cele biznesowe, grupę odbiorców i szereg innych czynników. Stworzenie jej wymaga wiedzy, doświadczenia, a także czasu. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem jest obsługa Instagrama przez profesjonalistów.

Jakie kanały mediów społecznościowych obsługujemy?

zadbamy o Twój

Facebook

poprowadzimy Ci

Instagram

wypromujemy na

TikTok

zadbamy o

YouTube

Zainwestuj w prowadzenie social media dla swojej firmy już dzisiaj! Będziesz pod wrażeniem, jak dużą różnicę robi profesjonalna obsługa względem przypadkowych, wrzucanych pod wpływem impulsu postów.

Buduj relacje z klientami świadomie

Dzięki współpracy z KAMAN możesz w pełni wykorzystać potencjał, jaki kryje w sobie marketing na Instagramie, jednocześnie koncentrując się na innych działaniach związanych z prowadzeniem biznesu. Nasza agencja marketingowa posiada wszelkie narzędzia i umiejętności, które są potrzebne, by wynieść profil firmowy w social mediach na zupełnie nowy poziom. Twoją rolą jest wyłącznie otwartość na dialog, sugestie, zaangażowanie w rozmowy i analizy. Podczas tworzenia strategii komunikacji bierzemy pod uwagę szereg czynników, tak by działania były spójne, skuteczne i zgodne z filozofią marki. Dzięki temu Twoja firma zyska w oczach odbiorców i wzbudzi ich zaufanie. To świetna podstawa do stworzenia marki bliskiej klientom i zbudowania zaangażowanej społeczności.

Indywidualne podejście do Twojej firmy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda marka jest inna, dlatego tworzymy strategie od podstaw – nie korzystamy z szablonów ani gotowych rozwiązań. Nie musisz więc martwić się, że podjęte działania będą niedopasowane do Twoich oczekiwań i celów biznesowych. Zastanawiasz się, ile kosztuje prowadzenie konta na Instagramie w KAMAN? Cena jest uzależniona od wielu czynników i bezpośrednio związana z oferowanym poziomem usług. Indywidualne podejście, rozwiązania szyte na miarę, kreatywność i pełne zaangażowanie – u nas to standard. Masz więc pewność, że wybierając KAMAN, inwestujesz w jakościową współpracę.

Działania poprzedzone gruntowną analizą

W przypadku mediów społecznościowych sam pomysł nie wystarczy. Obsługa profilu i Instagram Ads wymaga strategicznego podejścia i odpowiedniego planowania. Właśnie dlatego zanim przystąpimy do pierwszych publikacji na Twoim profilu:

 • przeanalizujemy dotychczasowy sposób prowadzenia konta,
 • określimy cele biznesowe, które są kluczowe dla Twojej firmy,
 • zdefiniujemy grupy docelowe, do których chcemy dotrzeć z przekazem.

 

Dopiero po wykonaniu tych kroków zaplanujemy prowadzenie profilu na Instagramie: zdecydujemy, jaki styl komunikacji zastosować, opracujemy harmonogram działań i przejdziemy do przygotowywania publikacji. W KAMAN nie ma miejsca na przypadkowe kroki ani eksperymenty, które mogą się nie udać. Jesteśmy specjalistami od digital marketingu i wiemy, na czym powinna opierać się obsługa takich kanałów jak Instagram. Zależy nam na zwiększeniu Twoich obrotów i zrobimy wszystko, by pomóc Ci osiągnąć zamierzone cele.

Content, który angażuje

W KAMAN nie tylko przygotowujemy ciekawe, merytoryczne treści, ale odpowiadamy też za tworzenie atrakcyjnych grafik. Dzięki temu publikowane przez nas materiały są jednocześnie estetyczne, przykuwają wzrok i angażują odbiorców. To bardzo ważne. Prowadzenie Instagrama powinno wywoływać reakcje użytkowników, zatrzymywać ich na dłużej i zachęcać do działania. Cena za publikowanie nijakich, mało przydatnych i powtarzalnych treści jest wysoka – może negatywnie wpłynąć na odbiór oraz wizerunek marki.

Przygotowując grafiki i opisy na profil Twojej firmy, zadbamy o to, by były kreatywne, wartościowe, a jednocześnie łatwe w odbiorze i spójne. Dopasujemy komunikaty do grupy docelowej i weźmiemy pod uwagę bieżące trendy w mediach społecznościowych. To najskuteczniejszy sposób zwiększenia liczby obserwujących, którzy są realnie zainteresowani konkretnymi produktami lub usługami.

Bieżąca weryfikacja i optymalizacja działań

Nasza rola nie kończy się na przygotowaniu kampanii i publikacji treści. Stale mierzymy wyniki, analizujemy konwersje i skuteczność podejmowanych działań. Nie musisz więc obawiać się, że kampania reklamowa na Instagramie skończy się fiaskiem – w razie potrzeby dokonamy niezbędnych optymalizacji, tak by zwiększyć jej efektywność. Będziemy też monitorować zaangażowanie odbiorców i wdrażać ewentualne zmiany w strategii.

Co zyskasz dzięki współpracy z KAMAN?

KAMAN to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pasjonatów social mediów. Wiemy, jak działać, by wykorzystać potencjał Instagrama i robimy to z zachowaniem najwyższych standardów współpracy. Dzięki naszej pomocy w prowadzeniu Instagrama firmowego:

 • zwiększysz zasięgi i rozpoznawalność marki,
 • dotrzesz do szerokiej grupy odbiorców i pozyskasz nowych klientów,
 • podniesiesz konkurencyjność swojej firmy,
 • Twoja marka stanie się bliższa klientom,
 • zyskasz wiarygodność i zaufanie, które są podstawą pozytywnego wizerunku firmy.

Poszukujesz również wsparcia w innym zakresie? Nasze usługi to obsługa social media, czyli profesjonalne prowadzenie Instagrama, kampanie Instagram Ads, a także obsługa Facebooka, TikToka i Youtube. Sprawdź też pozostałe usługi marketingowe, które świadczymy, takie jak wideomarketing. Jeśli z kolei szukasz merytorycznych materiałów dotyczących marketingu w przystępnej formie, zajrzyj do naszego sklepu i zainwestuj w wybrany kurs marketingu internetowego.

0

PorozmawiajMY o Twoich social media

Rezultaty:

Wygenerowane 142 836,50 zł sprzedaży w przeciągu 5 miesięcy współpracy

Ponad 9 – krotny zwrot z inwestycji dla klienta sprzedającego produkty dla dzieci

Wyzwanie:

Duża marka produktów do włosów – dostępna w drogeriach, sklepach stacjonarnych oraz innych sklepach internetowych – chciała wzmocnić sprzedaż produktów przez swój własny sklep. Dodatkowym wyzwaniem było stworzenie lejka sprzedażowego, w którym pokazujemy działania, opinie oraz efekty stosowania produktów. 

Zaproponowaliśmy po kolei:

 • Podział lejka sprzedażowego na różne segmenty odbiorców, w zależności od tego czy znają markę lub czy widzą reklamy produktów pierwszy raz

 • Podział optymalizacji na grafiki przedstawiające różne produkty i na różne zainteresowania oraz dane behawioralne jak zdrowe włosy, serum do włosów, utrata włosów, produkty do włosów itp.

 • Testowanie różnego typu grafik np. przedstawiających działanie produktów oraz ich efekty po określonym czasie stosowania. Dodatkowo wzmocniliśmy to działanie o przejrzystą komunikację i przykuwające oko grafiki

Rezultaty:

Koszt zakupu: 13,79 zł
Ilość zakupów: 759
Łączną wartość zakupów: 80 273,91 zł
ROAS (zwrot z inwestycji) : 7,67

Wyzwanie:

Klientka z wieloletnim doświadczaniem na rynku chciała pozyskać jak najwięcej nowych klientek, na zakup drogiego sprzętu do elektrostymulacji. 

Zaproponowaliśmy po kolei:

Przygotowanie wideo do reklam, nagranie webinaru oraz wykonanie kilkudziesięciu zdjęć

Stworzenie landing page z możliwością zapisania się (zostawienia adresu email) do obejrzenia darmowego webinaru

Przygotowanie kampanii typu Lead Ads, do pozyskiwania kontaktów bezpośrednio w środowisku Facebooka

Utworzenie automatycznej kolejki maili z merytoryczną treścią i możliwością umówienia się na rozmowę przez Calendy

Przygotowanie konta na Calendly z zapisami na 30-minutową rozmowę

Rezultaty:

W ciągu czterech miesięcy uzyskaliśmy 434 leady (adresy e-mail lub numer telefonu).

Co miesiąc wzrost liczby pozyskanych leadów o ok. 30%

Ponad 600 000 wyświetleń reklam na Facebooku i Instagramie.

Rezultaty:

Ponad 600 zakupów o łącznej wartości 312,000 zł, dla sklepu internetowego sprzedającego buty online Zwrot z inwestycji na poziomie 700%

Wyzwanie:

Jak sprawić, żeby okulary przeciwsłoneczne sprzedawały się przez cały rok? Jak dotrzeć do osób, dla których kupno okularów za 1500 złotych jest czymś naturalnym?

Takie wyzwania czekały na nas w przypadku tego klienta.

Zaproponowaliśmy po kolei:

 • Wykorzystanie nagrywanych przez właścicielkę wideo, według naszych wytycznych.
 • Ciągłe rozbudowywanie bazy fanów na Instagramie, poprzez skuteczne kampanie na pozyskanie nowych obserwujących.
 • Kampania delikatnie przepychająca do zakupu w sklepie internetowym.
 • Mocne wykorzystanie wiadomości prywatnych na Instagramie, jako główny kanał sprzedażowy.

Rezultaty:

W trzy miesiące liczba wysyłanych wiadomości prywatnych na IG wzrosła o ok. 40%, a wartość zamówień o ok. 175%.

Pozyskaliśmy ponad 6000 nowych obserwatorek w pięć miesięcy.

Ponad 2 000 000 wyświetleń reklam na Facebook i Instagramie.

Wyzwanie:

W czasie pandemii sklep stacjonarny przeniósł swoją sprzedaż również do sieci. Przypadek jakich wiele. Jak dobre wyniki stacjonarne przełożyć na dobre wyniki online, bez sprzedaży własnych produktów?

Zaproponowaliśmy po kolei:

 • Przygotowanie struktury lejka sprzedażowego, z podziałem na górną część lejka oraz na remarketing

 • Dostosowanie zdjęć do odbiorców i pokazanie czym się zajmuje klient – ma zarówno felgi jak i całe komplety opon, ma asortyment do różnych modeli oraz dodatkowo, że istnieją różne formy finansowania zakupu

 • Opracowaliśmy w social media nowe grupy odbiorców, nowe kreacje reklamowe oraz uruchomiliśmy kampanie, dopasowane do nowych klientów z innego targetu niż dotychczas

Rezultaty:

Pozyskanie ponad 5000 nowych obserwatorów na Instagramie. Koszt pozyskania nie przekroczył 1 zł za osobę.

Wzrost liczby transakcji o ponad 400% patrząc rok do roku. W pół roku z poziomu ok. 75 zamówień miesięcznie doszliśmy do poziomu ponad 380 zamówień miesięcznie.

Sklep stacjonarny notuje rekordowe zyski, gdzie sprzedaje m.in. foteliki samochodowe (również promowane przez nas).

Wyzwanie:

Klient prowadzący usługi samochodowe (renowacja, naprawa, sprzedaż felg) chciał sprzedawać więcej przez swój sklep internetowy, w głównej mierze skupiając się na sprzedaży opon, felg oraz całych zestawów do samochodów. 

Zaproponowaliśmy po kolei:

 • Przygotowanie struktury lejka sprzedażowego, z podziałem na górną część lejka oraz na remarketing

 • Dostosowanie zdjęć do odbiorców i pokazanie czym się zajmuje klient – ma zarówno felgi jak i całe komplety opon, ma asortyment do różnych modeli oraz dodatkowo, że istnieją różne formy finansowania zakupu

 • Opracowaliśmy w social media nowe grupy odbiorców, nowe kreacje reklamowe oraz uruchomiliśmy kampanie, dopasowane do nowych klientów z innego targetu niż dotychczas

Rezultaty:

Budżet: 2,000 euro/ miesięcznie
Ilość zakupów: 103
Łączną wartość zakupów: 86 271,45 euro
ROAS (zwrot z inwestycji) : 17,25

Wyzwanie:

Nasza Klientka posiada markę osobistą i jest już znana w świecie korektorów tekstu. Zgłosiła się do nas, abyśmy pomogli jej wygenerować rekordowy przychód sprzedaży jej flagowego produktu czyli kursu online przygotowującego do zawodu korektora.
Okno sprzedażowe trwało 10 dni i poprzedzone było bezpłatnym webinarem połączonym z warsztatami.

Zaproponowaliśmy po kolei:

 • kampanię zapisów na listę oczekujących, aby ogrzewać grupę odbiorców poprzez kampanię mailingową stworzoną przez klientkę
 • kampanię na zapisy na darmowy webinar, aby jak najwięcej nowych osób dowiedziało się, na czym polega praca korektora
 • kampanię remarketingową do osób z listy oczekujących oraz uczestników webinaru
 • kampanię sprzedażową do tzw. “zimnego ruchu”
  kampanię na obserwujących na Instagramie

Rezultaty:

Klientka oczekiwała minimum powtórzenia wyniku z poprzedniej edycji kursu. Każda wartość powyżej, miała dać klientce dużą satysfakcję z osiągniętego wyniku. Zapowiedzi w postaci kampanii mailingowej do listy oczekujących oraz zapisy na bezpłatny webinar pozwoliły nam stworzyć wartościowe grupy odbiorców, do których powróciliśmy z komunikatami sprzedażowymi, po otwarciu okna sprzedażowego. Dzięki tym działaniom, już pierwszego dnia sprzedaży, klienci złożyli aż 26% wszystkich zamówień! Osoby niezdecydowane, które nie dokonały jeszcze zakupu, a miały wcześniej styczność z marką, ostatniego dnia otrzymały komunikat o ostatniej szansie na zdobycie nowych umiejętności. Końcowy wynik sprzedażowy był niemal DWUKROTNIE wyższy, niż w poprzedniej edycji. To na tyle dobry wynik, że klientka podjęła decyzje o kontynuowaniu współpracy i przygotowaniu kolejnych produktów, które z sukcesem pomożemy jej sprzedać.

Wyzwanie:

Gabriel przychodził do nas z niczym. Miał jedynie rozgrzebany lokal z wizją studia treningu EMS w Rzeszowie. Marketing budowaliśmy więc od zera.

W tej branży klienci wiążą się głównie na umowy – na 12 lub 18 miesięcy. Jak ich pozyskać?

Zaproponowaliśmy po kolei:

 

 • Od początku postawiliśmy na komunikacje bezpośrednią, czyli telefony i wiadomości prywatne
 • Studio do dzisiaj nie posiada swojej strony internetowej, więc opieramy się tylko na działaniach w social mediach
 • Gabriel i Agnieszka, według naszych wytycznych, przygotowali wiele filmów reklamowych jeszcze przed rozpoczęciem działalności studia
 • Skupiliśmy się głównie na kampaniach zasięgowych, gdzie celem było wyświetlenie wideo

Rezultaty:

 • Podpisanych ponad 200 długoterminowych umów (najwięcej na 18 miesięcy)
 • Ponad 3 000 000 wyświetleń reklam na terenie województwa podkarpackiego
Kurs będzie odbywał się w okresie 3 miesięcy, tj. wrzesień-październik-listopad 2023 r. Zjazdy stacjonarne będą odbywać się w: Warszawie*, Krakowie*, Łodzi*
*O dokładnym miejscu i adresie zjazdu poinformujemy uczestników najpóźniej na 14 dni przez terminem
 
Zjazdy stacjonarne odbędą się w następujących terminach*:
 • 16-17.09.2023 oraz 23-23.09.2023
Sobota w godz. 10:00-18:00
Niedziela w godz. 9:00-17:00 
 • 14 i 22.10.2023 r.:
Sobota w godz. 10:00-18:00
Niedziela w godz. 9:00-17:00 
 • 18 i 19.11.2023 r.:
Sobota w godz. 10:00-18:00
Niedziela w godz. 9:00-17:00 
*O dokładnej dacie zjazdu poinformujemy uczestników najpóźniej na 14 dni przez terminem
 • 2.12.2023 r. – zakończenie kursu i wręczenie certyfikatów (offline).
 
Spotkania LIVE w ramach Kursu będą prowadzone według harmonogramu, który zostanie opublikowany w lipcu 2023 roku na Grupie na platformie Facebook.