Prowadzenie i obsługa Facebooka

Obsługa Fanpage na Facebooku nie jest Twoją mocną stroną? Nie wiesz, jak stworzyć skuteczną strategię działań i zrealizować kampanie reklamowe przynoszące zyski? Próbujesz z lepszym lub gorszym skutkiem? Liczba fanów rośnie w wolnym tempie, a i tak nie przekłada się to na efekty finansowe?

Czas zmienić ten stagnacyjny stan, ożywić Twoją markę, zbudować relacje z fanami i zamienić ich w stałych Klientów! W KAMAN wzmocnimy obraz Twojej firmy na Facebooku, zbudujemy zasięgi, przygotujemy odpowiednią kreację reklamową i zadbamy o konwersję.

Jeśli zastanawiasz się, czy to dobry moment na zmiany, to nigdy nie będzie lepszego momentu. Już dzisiaj możesz zrobić pierwszy krok i skontaktować się z agencją KAMAN.

Media społecznościowe są używane przez prawie

0 POLAKÓW
Facebook, Instagram, YouTube i TikTok to nieograniczone możliwości dotarcia z Twoim produktem lub usługą bezpośrednio do grupy docelowej. Media społecznościowe są integralną częścią budowania marki w Internecie. Prowadzimy konkretne strategie i kampanie mające realizować określone cele. I robimy to naprawdę świetnie, co widać w statystykach kont i konwersjach u naszych klientów. Dbamy także o odpowiednie dopasowanie formy komunikacji, aby budować wizerunek marki wśród odbiorców treści w mediach społecznościowych.

Czy wiesz, jaką moc ma Fanpage na Facebooku?.

W KAMAN od lat współpracujemy z firmami, instytucjami i markami osobistymi, rozwijając lub od początku prowadząc ich Fanpage na Facebooku. Publikujemy angażujące treści, tworzymy atrakcyjne kreacje i skuteczne kampanie reklamowe. Wykorzystujemy potencjał Facebooka w 100%, wzmacniając pozycję firmy w sieci.

My, jako doświadczona agencja marketingowa to doskonale wiemy, ale czy Ty wiesz, jaką moc ma Fanpage na Facebooku prowadzony regularnie? Profesjonalna obsługa Facebooka wpływa m.in. na:

 • rozpoznawalność marki, produktu lub usług,
 • wiarygodność,
 • pozycję na rynku,
 • lepszą komunikację na linii firma klient, firma kontrahenci,
 • napływ nowych Klientów i wzrost sprzedaży.

Jakie kanały mediów społecznościowych obsługujemy?

zadbamy o Twój

Facebook

poprowadzimy Ci

Instagram

wypromujemy na

TikTok

zadbamy o

YouTube

Zainwestuj w prowadzenie social media dla swojej firmy już dzisiaj! Będziesz pod wrażeniem, jak dużą różnicę robi profesjonalna obsługa względem przypadkowych, wrzucanych pod wpływem impulsu postów.

By być bliżej Klientów i o krok przed konkurencją

Obsługa Fanpage na Facebooku to złożony proces, który konsekwentnie realizowany zbuduje silną pozycję Twojej firmy nie tylko Facebooku, ale też na rynku. Regularnie i efektywnie prowadzony Fanpage podniesie konkurencyjność firmy, zwiększy atrakcyjność oferty i przyciągnie nowych Klientów! W KAMAN konsekwentnie realizujemy opracowane strategie i osiągamy wyznaczone cele, o czym możesz przekonać się, śledząc nasze współprace.

Jesteśmy agencją marketingową, która prowadzi skuteczne działania

Czy wiesz, skąd bierze się nasza skuteczność? W KAMAN doskonale wiemy, że każda firma jest inna, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdej współpracy. Stawiamy na kreatywne rozwiązania, angażujące treści, a cała strategia działania jest „szyta na miarę”. Prowadzimy Fanpage spójnie, uwzględniając filozofię marki i sposób kom unikacji. Konstruujemy przekazy, które trafiają do fanów i generują zainteresowanie. Jeśli Twoja firma nie ma określonego stylu komunikacji, po rzetelnej analizie wprowadzimy styl dostosowany do grupy docelowej.

Analizujemy i wyznaczamy cele biznesowe

Prowadzenie Fanpage na Facebooku to nie tylko publikacja postów. Ten krok poprzedza szereg działań, nad którymi pracują nasi specjaliści. Nasza skuteczność wynika z tego, że doskonale wiemy, co robić i w jaki sposób, aby odnieść sukces. Rozpoczynając współpracę, skupiamy się na odpowiednim opracowaniu strategii. W tym celu:

 • Analizujemy i przeprowadzamy audyt
 • Wyznaczamy cele biznesowe
 • Definiujemy grupy docelowe
 • Tworzymy strategię komunikacji
 • Przygotowujemy przyciągające uwagę grafiki i wideo
 • Dbamy o wartościowy i angażujący content
 • Publikujemy
 • Mierzymy wyniki
 • Usprawniamy działania

 

Współpracując z agencją marketingową KAMAN, otrzymasz kompleksowy pakiet działań, który będzie odpowiedzią na potrzeby Twojej firmy. Co to oznacza? Zakres obsługi social media dopasujemy do charakteru działalności. Dopiero gdy bliżej poznamy Twoją firmę, przygotujemy odpowiednią ofertę „szytą na miarę”.

Tworzymy angażujące treści i przyciągające uwagę grafiki

Obsługa Fanpage na Facebooku przez KOMAN obejmuje tworzenie treści i grafik. W końcu na kanałach social media nic tak nie przyciąga uwagę, jak dobrze zaprojektowana grafika i angażująca treść. Spod naszych rąk wychodzą kreatywne opisy, których język i styl jest dopasowany do grupy docelowej firmy. W przekazach uwzględniamy walor rozrywkowy, informacyjny i edukacyjny. Zwracamy uwagę na tematy, które interesują Twoich Klientów. Bierzemy pod uwagę wiele czynników m.in. sezonowość w branży. Sprawiamy, że stajesz się dla swoich Klientów wiarygodną i wartą zaufania marką.

Mierzenie wyników i usprawnianie działań

Obserwujemy efekty prowadzonych działań. Analizujemy konwersje i skuteczność kampanii reklamowych na Facebooku. Przeprowadzamy testy i usprawniamy wdrożone działania. Dążymy do osiągnięcia wyznaczonych celów. Jest to proces złożony, dlatego obsługa Fanpage na Facebooku opiera się na współpracy długofalowej. Jeśli chcesz zmienić obraz swojej firmy na Facebooku i zwiększyć zasięgi, skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy o naszej współpracy.

Sprawdź, co zyskasz dzięki naszej współpracy

W KAMAN pracują doświadczeni i wykwalifikowani pasjonaci social mediów. Znamy ten świat i wiemy, jak się w nim poruszać. Dzięki naszej pomocy w prowadzeniu Facebooka:

Oprócz prowadzenia profilu firmowego na Facebooku oferujemy inne usługi marketingowe m.in. wideomarketing. Jeśli szukasz wiedzy w zakresie marketingu internetowego, polecamy przygotowany przez naszych specjalistów kurs marketingu internetowego. Skontaktuj się z nami lub wypełnij brief. Jesteśmy tutaj po to, by wprowadzać dobre zmiany!

0

PorozmawiajMY o Twoich social media