Konsultacje i szkolenia

Jesteśmy praktykami tego czego uczymy. Na szkoleniach pracujemy na konkretnych przypadkach firm zbliżonych do Twojej, odpowiadając wprost na wszystkie pytania i pokazując, jak można wykorzystać Wasze naturalne mocne strony. Z naszej wiedzy korzystają zarówno duże spółki, sieci franczyzowe jak i lokalne firmy oraz marki osobiste. Referencje są w 100% pozytywne.
Toyota-Logo

Konsultacje z Tomkiem

Na co dzień odpowiadam za strategie reklamowe wszystkich klientów KAMAN oraz nasz własny marketing. Doradzam i szkolę oraz tworzę na ten temat materiały do internetu. Najlepszym potwierdzeniem skuteczności konsultacji jest fakt, że od kilku lat 100% uczestników jest zadowolonych. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach.

Dowiedz się jak poukładać komunikację marketingową firmy, oraz jakie mocne strony możesz wykorzystywać, by marketing szedł w dobrym kierunku.

Możliwości panelu reklamowego są ogromne. Sprawdź jak użyć ich dla Twoich korzyści, bo możliwe, że kryje się tam wiele opcji, które ułatwią Ci docieranie do nowych odbiorców.

Chcesz przeprowadzić kampanię lub zaplanować start nowej marki? Skonsultujmy to, a zyskasz pewność, że idziesz we właściwym kierunku.

Twój marketing działa, ale potrzebujesz zewnętrznej opinii co ulepszyć? Omówmy to i zobacz mój punkt widzenia.

Prowadzisz firmę i potrzebujesz skuteczniejszego, zaplanowanego sposobu na pozyskiwanie nowych klientów? Porozmawiajmy o tym, jakie działania są najskuteczniejsze w Twojej branży i jak przełożyć to na Twoją firmę.

Komunikujesz swój biznes w social media i chcesz robić to skuteczniej? Zaplanujmy Twoje działania zaczynając od celów jakie chcesz realizować, przez strategię która Cię tam doprowadzi, aż po konkretne sugestie dotyczące postów, reklam i komunikacji w internecie.

Konsultacje z Agatą

W zaledwie 2 lata dzięki social media i wideomarketingowi zbudowałam markę osobistą, której ufają firmy w całej Polsce. Uważam, że jeżeli chcesz by dookoła Twojej osoby w social media zbierali się fani i obserwujący powinniśmy porozmawiać. Oszczędź sobie marnowania czasu i nauki na własnych błędach. Pokażę Ci co obecnie działa w social media w zakresie wideomarketingu i budowania marki osobistej.

Jeżeli chcesz by Twoje nazwisko stało się znane porozmawiajmy. Dowiesz się jakie aktywności są obecnie kluczowe by dobrze wykorzystać Twoją energię i czas.

Jeżeli chcesz wykorzystać największy trend marketingowy dla siebie i swojej firmy, ten zakres jest dla Ciebie. Obojętne czy chodzi o nagrywanie Instagram Stories telefonem, czy plan na wideo reklamowe, wiem jak robić to skutecznie i mogę w tym pomóc.

Jeżeli prowadzisz już swoje kanały i potrzebujesz dowiedzieć się co działa dobrze, a co warto usprawnić, konsultacje w tym zakresie są dla Ciebie. Koniecznie porozmawiajmy, bo elementów jakie można dodać jest cała masa!

Klienci o konsultacjach

Zobacz jak wygląda proces:

Z takiej formy współpracy jest zadowolonych 100% klientów!

Przebieg całego spotkania jest ściśle dopasowany do Twoich potrzeb i pytań na jakie chcesz poznać odpowiedź. Kiedy współpracujemy w takiej formie, otrzymujesz 100% uwagi,  najlepsze wskazówki i porady jakie wypracowaliśmy w tysiącach kampanii dla setek firm obsługiwanych przez lata.

Wiedza oparta jest o to co aktualnie działa w firmach podobnych do Twojej. Możesz więc samodzielnie próbować układać strzępy wiedzy z losowych materiałów, lub otrzymać dopasowaną do swojej sytuacji indywidualną poradę oszczędzając czas, budżet i nerwy.

Brief

Wypełnij dokładnie brief poniżej. Dzięki temu zrozumiemy jak najskuteczniej Ci pomóc.

Rozmowa

Po otrzymaniu briefu zaproponujemy formę konsultacji i doprecyzujemy mailowo dodatkowe pytania, termin rozmowy i sposób rozliczeń.

Płatność

Rozliczamy współpracę w formie faktury płatnej z góry.

Spotkanie

Realizujemy ustalony zakres konsultacji w formie wideorozmowy.

Konsultacje z Agatą

Konsultacje z Tomkiem