Jak wygląda praca architektów? Transmisja na żywo

Czas czytania < 1 minuta

Prowadząc program KAMAN show na Facebooku poznaję przeróżnych gości i ich firmy. Wspólnie ustalamy scenariusz rozmowy, zgadnienia. Tworzę scenariusz, grafiki, promocję i nadchodzina godzina 20:00 w środę, kiedy zaczyna się lekki stres!

18 marca transmisję na żywo nagrywaliśmy z zespołem architektów URBAN Project z Rzeszowa. Moimi gośćmi była Agnieszka Puchyr oraz Maciej Jamroży. Jestem z nich ogromnie dumna! Nagraliśmy 60 minutową transmisję o pracy architektów!

Całość możesz zobaczyć na Facebooku pod tym linkiem : https://www.facebook.com/kamanshow/videos/210541146672229/

Lepsze wyniki marketingu bez zwiększania budżetu.

Pobierz darmowy ebook i dowiedz się, jak dzięki zmianie swojego podejścia do zarządzania marketingiem osiągać lepsze efekty przy tym samym budżecie. Zapoznaj się z najlepszymi praktykami współpracy opartymi na problemach jakie rozwiązaliśmy u klientów.

Pobierając go otrzymasz też newsletter KAMAN. To jedna wskazówka tygodniowo o tym jak poprawić Twój marketing.

Ostatnie najciekawsze artykuły

współczynnik konwersji
Marketing internetowy

Jak podnieść współczynnik konwersji w Twojej firmie?

Czas czytania 8 minut Wysoki współczynnik konwersji to cel każdego e-commercu. W końcu, gry prowadzisz biznes online, zależy Ci przede wszystkim, na jak największej sprzedaży Twoich produktów lub usług.

Allegro Ads
Bez kategorii

Kampania Allegro Ads – jak ją prowadzić, aby zarobić?

Czas czytania 7 minut Allegro stanowi jedno z najważniejszych miejsc, gdzie sprzedawcy mogą dotrzeć do milionów potencjalnych klientów. Jednak sam fakt posiadania konta na tej popularnej platformie nie gwarantuje