Jak wygląda praca architektów? Transmisja na żywo

Czas czytania < 1 minuta

Prowadząc program KAMAN show na Facebooku poznaję przeróżnych gości i ich firmy. Wspólnie ustalamy scenariusz rozmowy, zgadnienia. Tworzę scenariusz, grafiki, promocję i nadchodzina godzina 20:00 w środę, kiedy zaczyna się lekki stres!

18 marca transmisję na żywo nagrywaliśmy z zespołem architektów URBAN Project z Rzeszowa. Moimi gośćmi była Agnieszka Puchyr oraz Maciej Jamroży. Jestem z nich ogromnie dumna! Nagraliśmy 60 minutową transmisję o pracy architektów!

Całość możesz zobaczyć na Facebooku pod tym linkiem : https://www.facebook.com/kamanshow/videos/210541146672229/

Lepsze wyniki marketingu bez zwiększania budżetu.

Pobierz darmowy ebook i dowiedz się, jak dzięki zmianie swojego podejścia do zarządzania marketingiem osiągać lepsze efekty przy tym samym budżecie. Zapoznaj się z najlepszymi praktykami współpracy opartymi na problemach jakie rozwiązaliśmy u klientów.

Pobierając go otrzymasz też newsletter KAMAN. To jedna wskazówka tygodniowo o tym jak poprawić Twój marketing.

Ostatnie najciekawsze artykuły

Co to jest lead sprzedażowy? Sposoby pozyskiwania

Czas czytania 3 minut Lead generation, czyli pozyskiwanie leadów to rodzaj marketingu przychodzącego (inbound marketing). Znasz lub chcesz doświadczyć sytuacji, w której potencjalny klient jako pierwszy kontaktuje się z

Landing page – Co to jest i do czego go użyć?

Czas czytania 3 minut Landing page można przetłumaczyć jako stronę lądowania, czyli miejsce, do którego trafia klient po kliknięciu w link. Główną cechą takiej strony jest prezentacja oferty firmy