Pozyskiwanie leadów dla firm

Twoja firma zaczyna się rozwijać, wprowadzasz nowe produkty lub usługi, by ją rozszerzać i docierać do nowych potencjalnych klientów, a pierwsze projekty, liczby zaczynają rosnąć, dane prezentują się coraz efektowniej itd. Monitorujesz już swoją markę, sprawdzasz konkurencję i rynek, tak więc może najwyższa pora na stworzenie projektu ukierunkowanego na pozyskiwanie leadów sprzedażowych (lead generation) b2b i nie tylko? 

Pisząc prościej: przez pozyskiwanie leadów pomożemy Ci stworzyć projekt, dzięki któremu dotrzesz bezpośrednio do zapytań klientów. 

Tym samym zyskasz większe szanse na realny wzrost sprzedaży!

Co robimy, abyś zwiększył sprzedaż?

  • Zdobywamy dla Ciebie nowych klientów za pomocą lead generation (pozyskiwanie leadów),
  • Dbamy o jakość treści, dzięki czemu zdobywasz zaufanie klientów, a oni stają Ci się lojalni
  • Budujemy widoczność, więc Klienci zaczynają zauważać Twoją markę
  • My pozyskujemy leady, a Ty otrzymujesz więcej zapytań – tworzymy lejki sprzedażowe i automatyzujemy ścieżki konwersji, dzięki którym Klienci kontaktują się z Tobą

Jako jedna z nielicznych agencji w Polsce, pozyskujemy klientów na kilka różnych, sprawdzonych doświadczeniem i potwierdzonych aktualizowaną wiedzą sposobów. Współpracę opieramy o dedykowaną strategię, zawsze dopasowaną do indywidualnych warunków Twojej firmy i Twoich oczekiwań.

Inne usługi, które realizujemy jako agencja marketingowa KAMAN:

Sprawdź też: kurs marketingu internetowego

ekipaKAMAN (291 of 371) (1)

Jak pracujemy, abyś Ty widział efekty?

Specjalizujemy się wyłącznie w kampaniach, których głównym celem jest pozyskiwanie leadów. 

Współpracę zaczynamy od precyzyjnego researchu, analizy firmy i rynku w jakim działa. Często rozpoczynamy od kampanii testowej, podczas której wykorzystujemy kilka spośród wielu sposobów na generowanie leadów. Pozwala nam to sprawdzić, w jaki sposób rynek odbiera Twoją ofertę oraz wskazuje na potencjał pozyskiwania wartościowych leadów w przyszłości. 

Kampania testowa dostarcza nam wniosków, dzięki którym zyskujemy wskaźniki i realne dane, na podstawie których przedstawimy już gotową, kompleksową strategię pozyskiwania klientów w dłuższej perspektywie czasu. Jest to rozwiązanie korzystne dla obu stron – Ty widzisz wyniki, a my wiemy jak je jeszcze bardziej podnieść.

Przed rozpoczęciem kampanii określamy też kim jest lead oraz jakie są jego cechy charakterystyczne – budujemy profil odbiorcy. Oczywiście dane te mogą ulec zmianie w trakcie kampanii, jeżeli wspólnie uznamy, że np. powinna ona trafić do innej grupy osób. 

W kolejnym etapie dopracowujemy spersonalizowaną koncepcję komunikacji pozyskiwania leadów. Przygotowujemy odpowiednią prezentację: oferty, grupy docelowej, unikalne korzyści, a także dane liczbowe, case study, opinie i historie sukcesów, dzięki którym przygotujemy lead magnet (prezent, którym zachęcimy odbiorców do pozostawienia kontaktu).

Dlaczego warto zlecić nam pozyskiwanie leadów?

Ponieważ pozyskiwanie leadów bezpośrednio przekłada się na przychody firmy i najczęściej stanowi nadrzędny cel działań marketingowych, ale jest jeden kruczek. Otóż, aby uzyskać takie efekty trzeba to zrobić profesjonalnie zarówno pod względem marketingowym, jak i sprzedażowym. A to jest nasz chleb powszedni, co potwierdzają nasi liczni zadowoleni klienci. Sprawdź statystyki! Pozyskiwanie wysoko jakościowych leadów stanowi dziś ogromne wyzwanie. 

Skuteczną kampanię marketingową, której celem jest zwiększenie sprzedaży poprzedzać powinno pozyskanie bazy potencjalnych klientów. W KAMAN zajmujemy się profesjonalnym pozyskiwaniem klientów, co pomoże Ci w osiągnięciu zaplanowanego celu. Dzięki pozyskanym leadom będziesz mógł w krótkim czasie zwiększyć efektywność sprzedaży oraz uniknąć dodatkowych kosztów, związanych z prowadzeniem mniej efektywnej kampanii.