Prowadziłam event w Galerii Rzeszów z okazji dnia kobiet! Fotorelacja

Czas czytania 2 minut

Wystąpienia przed kamerą to jedno, wystąpienia dla żywej publiczności to drugie. Ciężko mi stwierdzić, które dziś wolę bardziej. Zarówno kamera jak i mikrofon wywołują we mnie dreszczyk emocji i to lubię w tym najbardziej!

7 marca w Galerii Rzeszów odbył się event z okazji dnia kobiet, który miałam okazję poprowadzić już po raz drugi rok z rzędu. Cieszy mnie ta współpraca ponieważ pozwala mi się ogromnie rozwijać i realizować. Jaka była moja rola podczas festiwalu mody i urody? Poprowadzenie całego eventu, organizacja konkursów, rozmowa z uczestnikami oraz wystawcami, którzy tego dnia oferowali bezpłatne usługi dla Pań. Dodatkowo przeprowadziłam dwie transmisje na żywo dla tych, którzy nie mogli być z nami na żywo. Kilka ujęć z tego wydarzenia niżej.

Jeśli potrzebujesz tego typu opieki nad swoim eventem czy konferencją – napisz do mnie, a z pewnością coś razem ustalimy!

Lepsze wyniki marketingu bez zwiększania budżetu.

Pobierz darmowy ebook i dowiedz się, jak dzięki zmianie swojego podejścia do zarządzania marketingiem osiągać lepsze efekty przy tym samym budżecie. Zapoznaj się z najlepszymi praktykami współpracy opartymi na problemach jakie rozwiązaliśmy u klientów.

Pobierając go otrzymasz też newsletter KAMAN. To jedna wskazówka tygodniowo o tym jak poprawić Twój marketing.

Ostatnie najciekawsze artykuły

współczynnik konwersji
Marketing internetowy

Jak podnieść współczynnik konwersji w Twojej firmie?

Czas czytania 8 minut Wysoki współczynnik konwersji to cel każdego e-commercu. W końcu, gry prowadzisz biznes online, zależy Ci przede wszystkim, na jak największej sprzedaży Twoich produktów lub usług.

Allegro Ads
Bez kategorii

Kampania Allegro Ads – jak ją prowadzić, aby zarobić?

Czas czytania 7 minut Allegro stanowi jedno z najważniejszych miejsc, gdzie sprzedawcy mogą dotrzeć do milionów potencjalnych klientów. Jednak sam fakt posiadania konta na tej popularnej platformie nie gwarantuje