Prowadziłam event w Galerii Rzeszów z okazji dnia kobiet! Fotorelacja

Czas czytania 2 minut

Wystąpienia przed kamerą to jedno, wystąpienia dla żywej publiczności to drugie. Ciężko mi stwierdzić, które dziś wolę bardziej. Zarówno kamera jak i mikrofon wywołują we mnie dreszczyk emocji i to lubię w tym najbardziej!

7 marca w Galerii Rzeszów odbył się event z okazji dnia kobiet, który miałam okazję poprowadzić już po raz drugi rok z rzędu. Cieszy mnie ta współpraca ponieważ pozwala mi się ogromnie rozwijać i realizować. Jaka była moja rola podczas festiwalu mody i urody? Poprowadzenie całego eventu, organizacja konkursów, rozmowa z uczestnikami oraz wystawcami, którzy tego dnia oferowali bezpłatne usługi dla Pań. Dodatkowo przeprowadziłam dwie transmisje na żywo dla tych, którzy nie mogli być z nami na żywo. Kilka ujęć z tego wydarzenia niżej.

Jeśli potrzebujesz tego typu opieki nad swoim eventem czy konferencją – napisz do mnie, a z pewnością coś razem ustalimy!

Lepsze wyniki marketingu bez zwiększania budżetu.

Pobierz darmowy ebook i dowiedz się, jak dzięki zmianie swojego podejścia do zarządzania marketingiem osiągać lepsze efekty przy tym samym budżecie. Zapoznaj się z najlepszymi praktykami współpracy opartymi na problemach jakie rozwiązaliśmy u klientów.

Pobierając go otrzymasz też newsletter KAMAN. To jedna wskazówka tygodniowo o tym jak poprawić Twój marketing.

Ostatnie najciekawsze artykuły

Bez kategorii

Digital web marketing – co to jest?

Czas czytania 2 minut Digital web marketing brzmi skomplikowanie? W praktyce większość ludzi na co dzień korzysta z tego rodzaju marketingu. Pod pojęciem web marketing kryje się tak naprawdę