Największy kurs online dla młodych sportowców – Wyższa Szkoła Sportu

Wykonaliśmy:
Wyzwanie:

Jak przygotować kurs online dla młodych sportowców w taki sposób, by cały materiał był dla nich ciekawy wizualnie, budził ich zaufanie i jednocześnie utrzymywał skupienie przez długi czas? Klient zgłosił się do nas chcąc zrealizować “projekt życia” jak sam to określił. Największy w Polsce kurs skierowany do wszystkich młodych sportowców, uczący ich zdrowych nawyków, skupienia, utrzymywania motywacji i samodyscypliny.

Zaproponowaliśmy po kolei:

  • Zaproponowaliśmy, że kurs powinien być prowadzony przez kogoś w roli “trenera”. Dojrzałego mężczyznę, który mógłby być przykładem i wzorcem dla uczestników. Jednocześnie będącego przyjaznym i ciepłym w obyciu. 

  • Dodatkowo kurs powinien być dynamiczny wizualnie, by utrzymać uwagę młodych sportowców, dlatego nagrywaliśmy wszystkie lekcje w miejscach odpowiadających pokojowi dziecięcemu lub boisku piłkarskiemu, a więc miejscach gdzie odbiorcy materiału docelowo spędzać będą czas. 

  • Jednocześnie wszystkie lekcje zostały wzbogacone o animacje i stosunkowo krótkie ujęcia, by prezentować się atrakcyjnie dla młodego uczestnika.
  • Nagranie całości materiału zajęło 5 pełnych dni nagraniowych. Zaangażowało 2 aktorów i 6 osobowy zespół KAMAN (operatora, dźwiękowca, animatora, reżysera, copywritera i konsultanta marketingu).

Rezultaty:

  • Finalnie otrzymaliśmy ponad 150 minut nagrań podzielonych na 50 lekcji.

  • Jest to obecnie największy i najbardziej rozbudowany kurs online dla młodych sportowców w Polsce. 

O współpracy mówimy tak:

Chcesz realnych efektów?

Kliknij poniżej, opisz swoje potrzeby i porozmawiajmy