Wykonaliśmy:

Sprzedaż dzięki META ads na ponad 500 tyś. złotych w 6 miesięcy przy średnim ROAS 8.4 w sklepie online!

Klientka sprzedająca w swojej firmie plotery i dedykowany asortyment chciała zwiększyć skalę sprzedaży oraz uśrednić miesięczną ilość zakupów, aby uniknąć spadków sezonowych

Obejrzyj wideo, żeby dowiedzieć się co potrafimy osiągnąć

W filmie opowiemy Ci dokładnie jak osiągnęliśmy nasze wyniki i jakie były owoce naszej pracy

Cel Klienta

Cel Klienta

Pozyskiwanie klientów dla sklepu internetowego przez reklamy na Facebooku i Instagramie

Jak dążyliśmy do osiągnięcia celów?

Postawiliśmy na rozbudowany lejek, wykorzystując nasz budżet na: sprzedaż produktów z katalogu, budowanie świadomości nowych klientów poprzez serie wideo edukujących o możliwościach produktu, zwiększanie ruchu na stronie poprzez kreacje dopasowane kuminikatami do potrzeb danego segmentu użytkowników (ukazanie wielu możliwości na wykorzystanie plotera jako sprzętu do hobby, pracy czy pierwszej działalności)
Dzięki wykorzystaniu wizerunku właścicielki w kreacjach, skutecznie budowaliśmy zaufanie do marki poprzez wysoką autentyczność
Kontakt z klientami poprzez messenger/instagram i przekazywane tam treści edukacyjne oraz informacyjne pozwoliły na przełamanie wahań w kwestii decyzji zakupowej u użytkowników

Wyniki, które uzyskaliśmy

Nasze efekty to sprzedaż - czyli dochód dla klienta!

Wygenerowany przychód w 6 miesięcy to ponad
500 tyś. złotych

Zwrot kosztów z reklamy na poziomie 840% [ ROAS 8.4]

Zwiększyliśmy sprzedaż i zmniejszyliśmy koszty pozyskania klienta

Klient

Działa na polskim rynku od 2015 roku, pomaga w doborze ploterów hobbystycznych dostosowanych do potrzeb małych firm oraz pasjonatów rękodzieła. Specjalizuje się w sprzedaży ploterów tnących zarówno do użytku hobbystycznego wykorzystywanych przy produkcji kartek, zaproszeń, koszulek czy scrapbookingu jak i profesjonalnego w małych i dużych firmach.

Korzyści dla Klienta

Duży ruch na własnej stronie internetowej
Zmniejszenie kosztów pozyskania klienta
Klienci kupowali chętniej i więcej, a reklamy w miarę upływu czasu przynosiły coraz lepsze efekty!

Nasze działania

Rekordy sprzedaży dzięki skutecznej reklamie!

Uwaga! Na tym wykresie pokazane są zyski ze sprzedaży, to znaczy ile netto zarobił nasz klient na swoim sklepie internetowym!

Nasz zespół

Szymon
Facebook Ads Expert

Zajmuję się tworzeniem kampanii reklamowych w Meta Ads (Instagram i Facebook). Prawie dekada w marketingu online sprawiła, że jestem specjalistą wszechstronnie doświadczonym. 

Z pewnością moja mocna strona to: e- commerce, marki osobiste oraz projekty kreatywne. Przygotuję audyt, znajdę listę błędów i słabych stron Twojego biznesu, a następnie zaproponuje długofalową strategię na sukces.

Oferuję spojrzenie na projekt z szerokiej perspektywy, nie tylko jako człowiek techniczny, lecz także jako artysta. Wysuwam wnioski, które często umykają innym i proponuję rozwiązania po prostu skuteczne.

 

Wyniki

Nasza praca przynosi efekty, ponieważ współpracujemy z naszymi klientami, aby dobrze zrozumieć do jakich odbiorców chcą dotrzeć ze swoim marketingiem.

Oferta, którą przedstawiamy w imieniu naszych klientów skutecznie zwiększa sprzedaż. Zobacz podsumowanie:

Chcesz realnych efektów?

Kliknij poniżej, opisz swoje potrzeby i porozmawiajmy