Wykonaliśmy:

Aż o 35% więcej nowych wizyt klientów już w pierwszym tygodniu współpracy!

Wyzwanie:

Klientka chciała pozyskać więcej nowych klientów. W pierwszym tygodniu od włączenia reklam był wzrost nowych wizyt aż o 35% w porównaniu do adekwatnego okresu w poprzednim miesiącu. W poprzednich dwóch miesiącach liczba nowych wizyt to 122 i 139.

Cel Klienta

Cel Klienta

Pozyskiwanie klientów przez reklamy na Facebooku i Instagramie

Zadania dla nas

Skupiliśmy się na kampaniach płatnych z celem na ruch na booksy
Postawiliśmy na kampanie zasięgowe z wykorzystaniem video, które miały na celu docierać do jak największej grupy odbiorców zlokalizowanej w danym mieście i okolicach
Zaproponowaliśmy, by komunikacja w social mediach opierała się na edukacji o usługach, pokazaniem efektów (których do tej pory klientka nie publikowała) oraz tematach, które interesuje grupa docelowa naszej klientki
Naszym celem jest jak największe zaangażowanie i przypominanie się obserwującym, którymi są głównie klientki salonu. Budżet na reklamy to 3000 zł/ mieś

Nasze efekty to umówione wizyty - czyli dochód dla klienta!

Klient

Salon kosmetyczny wyspecjalizowany w depilacji woskiem

Korzyści dla Klienta

Duży ruch we własnym salonie
Zmniejszenie kosztów pozyskania klienta na zabieg

Nasze działania

Nasz zespół

Adrianna
Facebook Ads Expert

Zajmuję się tworzeniem kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie w Meta Ads. Od 1,5 roku działam wyłącznie w branży beauty, dlatego nie ma dla mnie żadnych tajemnic jeśli chodzi tajniki zabiegów kosmetologicznych, laseroterapii, fryzjerstwa czy medycyny estetycznej.

W reklamach najważniejsze są dla mnie emocje. Bardzo dobrze czuję się tworząc dynamiczne, ciekawe i intrygujące reklamy wideo. Stawiam duży nacisk na edukowanie klientów pod względem prowadzenia contentu na social mediach, sprzedaży w salonie, obsługi klienta oraz nagrywania filmów reklamowych.
Nie boję się testować, eksperymentować i tworzyć nowych rozwiązań – wszystko po to, abyśmy razem osiągali sukcesy.

Dużo wymagam od siebie i lubię też pracować z takimi klientami – którzy są mocno zaangażowani w rozwój swojego biznesu – wówczas takie współpracę przynoszą wybitne wyniki, w krótszym czasie.

Wyniki

Nasza praca przynosi efekty, ponieważ współpracujemy z naszymi klientami, aby dobrze zrozumieć do jakich odbiorców chcą dotrzeć ze swoim marketingiem.

Oferta, którą przedstawiamy w imieniu naszych klientów skutecznie zwiększa sprzedaż. 

Zobacz podsumowanie:

Chcesz realnych efektów?

Kliknij poniżej, opisz swoje potrzeby i porozmawiajmy