WIDEO MARKETING

dla biznesu

Filmy, które zarobią dla Ciebie pieniądze

Biznes nie potrzebuje wideo. Potrzebuje wideo-marketingu, bo dopiero wtedy wysiłek i środki włożone w nagrania mają szanse się zwrócić.  Powiedz nam co chcesz osiągnąć w biznesie, zrealizujemy to wideomarketingiem.

Wideomarketing może Ci pomóc jeżeli odpowiadasz za:

Wyniki sprzedaży,

bo zwiększymy ilość zapytań i konwersję

Wyniki płatnych kampanii reklamowych,

bo poprawimy ich skuteczność

Rozpoznawalność na rynku,

bo dotrzemy do większej grupy ludzi

Employer branding,

bo przyspieszymy cały proces

Nagrywaliśmy dla:

Co zrobimy i czym to się dla Ciebie będzie wyróżniało?

Formaty jakie nagrywamy

Filmy instruktażowe produktów/usług na strony internetowe

Kursy online 

Moja firma Bostonsofa korzystała z usług firmy KAMAN. Zrealizowaliśmy wspólnie 10 filmów dotyczących sprzedawanych przez nas mebli i foteli do masażu. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Ekipa zgrana, efekty są szybkie i na wysokim poziomie. Jeśli myślisz o filmach dla swojej firmy polecam firmę KAMAN.
Paweł Seroka
Boston Sofa

Czym się wyróżniają dla Ciebie

Nagramy serię filmów, a nie jeden. Dzięki temu pokażemy dla każdej grupy klientów konkretnie to co ich interesuje, zamiast nudzić ich “opowieścią o firmie”.

Twoje filmy będą szybkie, więc klient zobaczy więcej zanim się znudzi, bo nad Twoim zleceniem pracują marketingowcy i filmowcy, a nie sami artyści. Dzięki temu film spełni swoją funkcję, a nie będzie po prostu ładnym drogim obrazkiem. 

Wystąpisz w swoich filmach, bo Twoi klienci szukają wiarygodnych, normalnych ludzi. Nie perfekcyjnych aktorów. Wtedy kupują więcej i szybciej.

Filmy będą nagrane dokładnie tak jak trzeba, by osiągnąć efekt. Chcesz więcej zapytań o ofertę? Nagramy zupełnie inne filmy niż wtedy, gdy będziesz chciał opowiedzieć o procesie współpracy, by oszczędzić czas handlowców itd.

Zgłosiłam się do KAMAN, aby nasz zespół lekarzy mógł dzielić się swoją wiedzą w formie jakiej do tej pory nie było- dostępnej dla szerokiej publiczności bez wychodzenia z domu. Początkowo miała być to terminowa współpraca jednak bardzo szybko znaleźliśmy z KAMAN wspólny język i współpracujemy regularnie. Zespół wideomarketingu KAMAN zrealizował dla mnie filmy reklamowe pod rekrutację oraz serie live. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy- jest ona zawsze na najwyższym poziomie, pomaga nam w komunikacji z pacjentami i zawsze możemy liczyć na wsparcie merytoryczne z KAMAN. Szczerze polecam!:)
Justyna Makara
Stomatologia Aleksander Makara

Proces: warsztat, nagrania, montaż

Warsztat wideomarketingowy
 1. Opracowanie celu każdego filmu
 2. Opracowanie scenariusza do każdego filmu
 3. Opracowanie treści wypowiedzi do wszystkich filmów
 4. Propozycja wizualizacji/ klimatu filmu
 5. Wskazówki na temat przygotowania siebie i firmy do wystąpienia
Nagrania
 1. Obecność na planie zespołu wideomarketingowego KAMAN
 2. do 6h nagraniowych jednego dnia
 3. Wsparcie w zakresie swobody przed kamerą, dykcji, oraz emocji w głosie
 4. Swobodna a jednocześnie profesjonalna atmosfera nagrań
Montaż
 1. Dynamika montażu dopasowana do oczekiwań klienta w social media
 2. Napisy ułatwiające rozumienie treści 80% osób korzystających z internetu bez dźwięku
 3. Krótkie sceny, utrzymujące uwagę odbiorcy
 4. Przebitki ilustrujące omawiany problem i zwiększające emocje u widza
Zespół KAMAN stworzył dla nas już ponad 10 filmów na YT. Tylko dzięki nim możemy poprzez filmy dzielić się naszą wiedzą z klientami jednocześnie nie myśląc o technicznych aspektach wykonania! Nie wyobrażam sobie nikogo innego.
Agnieszka Puchyr
Urban Project

Dlaczego warto współpracować z nami

Nasze doświadczenie - kto stoi za procesem

Opinie o pracy z ekipą filmową

Proces współpracy
i link do briefu

Wypełnij ankietę
Porozmawiaj z naszym doradcą.
Posłuchaj wizji na Twoje wideo od zespołu filmowego
Rozliczmy 50% wartości zlecenia
Zrealizuj warsztaty online z zespołem KAMAN
Zrealizuj dzień nagraniowy
Odbierz gotowe filmy
Rozlicz pozostałe 50% wartości zlecenia

Chcesz takich filmów?

Wypełnij brief i porozmawiajmy i nagraniach dla Ciebie

FAQ : Odpowiedzi na najczęstsze pytania

To najczęstszy powód, że zniechęcasz się do wideomarketingu, zatrudniając kogoś kto ma pełno dobrych chęci, ale zwyczajnie za małe doświadczenie w pracy dla biznesu., bo jest albo początkujący, albo jest artystą. Prawdopodobnie wtedy film będzie Ci się wizualnie podobał, ale nie zrealizuje celów firmy. Będzie więc zbędnym kosztem, nawet jeżeli zapłacisz za niego bardzo niewiele. 

 

Największe plany z aktorami i kilkoma dniami nagraniowymi realizowaliśmy za ponad 80.000 zł. Zakres naszej pracy zaczyna się jednak od 5.000 zł za jeden dzień nagraniowy w podstawowej wersji współpracy. Dlatego powinniśmy porozmawiać, by zobaczyć jaka forma nagrań najlepiej zrealizuje Twoje potrzeby

To co dla Ciebie nagramy nie powinno podobać się Tobie. Powinno podobać się klientom, którzy mają od Ciebie kupić, a przy okazji podobać się Tobie. To fundamentalna różnica we współpracy firmami oferującymi usługi zwykłe usługi wideo, a wideomarketingiem KAMAN.

Dla firm przekonanych do trendu wideo mamy opracowane korzystne warunki cyklicznych nagrań (raz w miesiącu, raz na dwa miesiące, raz na kwartał). Tworzymy wtedy znacznie więcej materiałów, niż jest w stanie zrobić to Twoja branża, a przez to odczuwasz wszystkie korzyści z wideomarketingu mocniej. Rozliczenia i wyceny też są zdecydowanie bardziej korzystne niż jednorazowy plan zdjęciowy 🙂 

Warto odwrócić to pytanie i zapytać: jaką mamy pewność, że nie robiąc wideomarketingu cokolwiek zmieni się na lepsze, skoro wszyscy dookoła inwestują w firmowe wideo?
Wierzymy, że w biznesie nie ma gwarancji, dlatego firmy umiejące inwestować w przyszłość wychodzą na tym lepiej, niż Ci którzy chcą “grać bezpiecznie”. Wszystkie statystyki i dane pokazują nam, że wideomarketing pomaga sprzedawać i zwrócić na siebie uwagę klienta. To wystarczające dowody by warto było próbować.

Alternatywy

Liista narzędzi, które mogą pomóc osobom, które nie mają budżetu a chcą spróbować jednak pozyskiwać klientów przez Internet:

Konto Agaty Koman
na IG
Źródło darmowej wiedzy o wideomarketingu, które pomaga dziesiątkom tysięcy osób polepszać wideo, które tworzą

Sprawdź
Solo Video
Agaty Koman
Świetne źródło wiedzy na temat tworzenia wideo na social media, tutoriale i nauka tworzenia naprawdę ciekawych treści

Sprawdź
Kurs o reklamie płatnej
Łatwiej będzie Ci poruszac się w swiecie płatnej reklamy, zrozumiesz co jest naprawdę istotne przy pozyskiwaniu klientów przez Internet, dowiesz się dlaczego nasze scenariusze są pisane tak a nie inaczej
Sprawdź