Tworzenie landing page dla firm

Chcesz skutecznie zbierać bazę potencjalnych klientów, którzy są lub będą zainteresowani Twoją marką i jej ofertą?

W takim razie potrzebujesz profesjonalnie dopracowanej pod względem marketingowo sprzedażowym strony lądowania!

Landing Page to miejsce, które zbiera dla Ciebie bazę potencjalnych klientów i prezentuje ofertę 24 godziny na dobę!

Projektowanie landing page jest ważne, bo umożliwia Ci dotarcie do klientów. Można śmiało uznać, że strona typu landing page to Twoja wizytówka w świecie Internetu. Pomaga gromadzić cenne kontakty i dane, które później wykorzystasz w celach PR-owych, promocyjnych i wreszcie sprzedażowych.

Jak działa Landing Page?

Landing page, czyli inaczej „strona lądowania” służy do zbierania leadów lub też do przeprowadzania akcji promocyjnych, które mają pomóc osiągnąć konkretny cel. Ma sprzedać dany produkt, wybraną usługę, webinar, wydarzenie, szkolenie itp. Aby tworzenie landing page przełożyło się na efekt, trzeba postawić na profesjonalizm. Projektowanie musi być tak zrealizowane, aby przyciągać uwagę treścią i web designem, by odwiedzający stronę na niej pozostali i chętnie zapisali się na listę kontaktową. Całą uwagę użytkownika kierujemy na to, aby ostatecznie podjął on zaplanowane przez nas działanie – zostawił dane, złożył zamówienie czy zapisał się na wydarzenie lub kurs. A my to potrafimy zrobić jak nikt inny!

Tworzenie landing page i pozyskiwanie leadów to nie nasze jedyne zadanie. Projektujemy także grafiki lub wideo na potrzeby danej kampanii, aby wszystkie działania z zakresu marketingu on-line były spójne i dopasowane do potrzeb i identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Działania te możemy też rozszerzyć o kampanie Google Ads i Facebook Ads, aby całość perfekcyjnie się wspierała i uzupełniała, a Twoje treści docierały do konkretnych, potencjalnie zainteresowanych użytkowników Internetu.

Sprawdź, co jeszcze oferuje nasza agencja marketingowa KAMAN!

Co zyskujesz?

Co robimy?

Tworzymy przejrzyste i funkcjonalne strony Landing Page na zamówienie. Strony te mogą służyć jako przedstawienie oferty online, strona wizytówkowa firmy, a także generator leadów.

Dla kogo?

• dla właścicieli małych i średnich firm, którzy potrzebują stronę wizytówkową
• dla firm, które wprowadzają na rynek nowy produkt lub usługę
• dla osób odpowiedzialnych za marketing w firmie
• dla firm i marek, które chcą zgromadzić odbiorców dla swojego contentu np. webinarów, livów, szkoleń online i kursów itd.
• dla marek osobistych, które chcą się wypromować i pozyskać bazę kontaktów

Tworzenie Landing Page - zwiększymy Twoją sprzedaż!

Tworzenie landing page musi być dokładnie przemyślane i zaplanowane. Najważniejszą zaletą strony landing page jest to, że jedynym działaniem jakie może wykonać użytkownik – jest zaplanowana przez nas akcja. Dlatego tak ważne jest precyzyjne określenie potrzeb. Może to być sprzedaż produktu, budowa bazy kontaktów, skłonienie do pobrania aplikacji, zapisanie na szkolenie itp.

Jakie damy Ci korzyści?

  • Landing page jako unikalna oferta sprzedaży
  • Większa liczba konwersji w porównaniu do klasycznej strony internetowej
  • Zwiększenie skuteczności email marketingu
  • Wsparcie w budowaniu wizerunku marki w sieci
  • Call to action, czyli wezwanie do działania, które pomoże skłonić użytkownika do podjęcia konkretnego działania, jakiego oczekujesz
  • Landing Page jako strona typowo sprzedażowa ukierunkowana na realizację konkretnego celu
  • Rozwiniesz na stronie komunikat z reklamy i przedstawisz swoją ofertę lub nakłonisz do określonego działania

Chcesz skutecznie dotrzeć ze swoją ofertą do użytkowników Internetu?

Czujesz, że potrzebujesz nowoczesnego i profesjonalnego sposobu prezentacji swojej marki? Postaw na ekspertów! Najnowsze trendy w projektowaniu stron łączymy z wiedzą na temat pozycjonowania, social mediów i marketingu internetowego.

Uzyskaj wachlarz korzyści!