Obsługa Social Media

Sukces w mediach społecznościowych to klucz do zwiększenia sprzedaży i pozyskania nowych klientów dla większości małych i średnich przedsiębiorców. Social media to Kampanie reklamowe, budowanie relacji z potencjalnymi klientami, budowanie świadomości marki w grupie docelowej Twojej firmy oraz docieranie do szerokiego grona odbiorców. Lista możliwości i zalet korzystania z mediów społecznościowych jest bardzo długa, jednak skuteczne wykorzystanie ich potencjału wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia.

Profesjonalna obsługa social media przybliży Cię do Twoich celów. Dlaczego? Regularne i efektywne prowadzenie social mediów jest czasochłonne – wymyślanie kreatywnych postów, precyzyjne planowanie, przygotowywanie grafik, a to dopiero początek całej drogi. Ale nie wszystko przecież musi być na Twojej głowie. Powierz marketing w mediach społecznościowych specjalistom! Dzięki obsłudze mediów społecznościowych przez profesjonalną agencję osiągniesz swoje cele biznesowe szybciej i skuteczniej. W KAMAN jesteśmy dla Ciebie – dbamy o regularność i spójność zamieszczanych postów, tworzymy reklamy oraz budujemy zasięg i dbamy o konwersję. Prowadzenie social media to jedna z naszych głównych specjalizacji, a platformy społecznościowe nie mają przed nami tajemnic. Jako agencja social media skupiamy się na strategii i działaniach, które dają realne oraz mierzalne efekty.

Media społecznościowe są używane przez prawie

0 POLAKÓW korzysta z social media!

Facebook, Instagram, YouTube i TikTok to nieograniczone możliwości dotarcia z Twoim produktem lub usługą bezpośrednio do grupy docelowej. Media społecznościowe są integralną częścią budowania marki w Internecie. Prowadzimy konkretne strategie i kampanie mające realizować określone cele. I robimy to naprawdę świetnie, co widać w statystykach kont i konwersjach u naszych klientów. Dbamy także o odpowiednie dopasowanie formy komunikacji, aby budować wizerunek marki wśród odbiorców treści w mediach społecznościowych. Powierzając nam profesjonalną obsługę social mediów możesz spać spokojnie wiedząć, że realizowane są realne cele biznesowe Twojej firmy. Współpraca z agencją social media to pewność, że Twoja marka jest w dobrych rękach.

Jesteśmy agencją social media, która dba o profile swoich klientów, jak o swoje.

Prowadzimy Fanpage kreatywnie i z rozmysłem!
Stawiamy na marketing społecznościowy “szyty na miarę”!

 • Analizujemy i przeprowadzamy audyt Twojej marki w mediach społecznościowych
 • Tworzymy strategię komunikacji dostosowaną do potrzeb Twojej firmy
 • Mamy kreatywne pomysły
 • Nasza strategia social media skupia się zarówno na budowaniu relacji jak i zwiększeniu sprzedaży
 • Realizujemy przyciągające uwagę grafiki i wideo
 • Dbamy o wartościowy dla odbiorców content w mediach społecznościowych
 • Prowadzimy media społecznościowe zgodnie z wyznaczoną strategią
 • Publikujemy
 • Realizujemy cele biznesowe Twojej firmy


Tak realizowana obsługa mediów społecznościowych to klucz do sukcesu Twojej marki!


Nasza agencja marketingowa to nie tylko prowadzenie social media, realizuje też inne usługi marketingowe, jak:

Jakie kanały mediów społecznościowych obsługujemy?

zadbamy o Twój

Facebook

poprowadzimy Ci

Instagram

wypromujemy na

TikTok

zadbamy o

YouTube

Zainwestuj w prowadzenie social media dla swojej firmy już dzisiaj! Będziesz pod wrażeniem, jak dużą różnicę robi profesjonalna obsługa social media względem przypadkowych, wrzucanych pod wpływem impulsu postów.

Na czym polega obsługa social media przez KAMAN?

Obsługa social media polega przede wszystkim na strategicznym zaplanowaniu oraz publikowaniu odpowiednich treści, których celem jest powiększenie grona odbiorców, zatrzymanie ich na dłużej, a także pozyskanie ich jako klientów. Treści te układamy w spójną komunikację marki w mediach społecznościowych, dzięki której budujemy długofalowe relacje z potencjalnymi klientami. Precyzyjnie dopasowujemy ich charakter do pożądanego odbiorcy, tak aby wzbudzały zaangażowanie. Chcemy przecież, żeby ludzie nie tylko oglądali lub czytali nasze treści, ale też generowali reakcje i podejmowali konkretne działania. Tworzenie takich postów, które nie tylko podobają się odbiorcom, ale potrafią do nich dotrzeć mimo konkurencji i zmieniających się algorytmów wymaga szerokiej wiedzy, doświadczenia oraz bycia na bieżąco z trendami. Jako agencja social media spełniamy wszystkie te wymogi.

Prowadzenie social media szyte na miarę

Nic dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorców oddaje prowadzenie social media w ręce profesjonalistów, którzy zrobią to sprawniej i wydajniej, a oni sami będą mogli skoncentrować się na innych obowiązkach związanych z prowadzeniem biznesu. To, jak dokładnie wygląda obsługa social media przez KAMAN, różni się w zależności od charakteru konkretnej firmy, gdyż dopasowujemy nasze strategie w sposób indywidualny. Można jednak wyróżnić pewne etapy planowania i prowadzenia mediów społecznościowych. Pokażemy Ci teraz, jak my je realizujemy. Jeśli uznasz, że chcesz przejść ten proces razem z nami, zapraszamy do kontaktu, by udzielić więcej szczegółów.

Jak osiągamy sukces w mediach społecznościowych?

Rezultaty prowadzenia przez nas mediów społecznościowych to:

 • zwiększenie sprzedaży

 • zwiększenie zaangażowania użytkowników

 • budowanie świadomości marki pośród ustalonej grupy docelowej

 • pozyskanie nowych klientów Twojej firmy

 • budowanie relacji z potencjalnymi klientami

0

Kim jesteśmy?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu social mediów i realizacji płatnych kampanii reklamowych na większości dostępnych kanałach social media. Osiągneliśmy sukces w dla ponad 100 firm, które zleciły nam opiekę nad swoją obecnością w social mediach.

PorozmawiajMY o Twoich social media