Doradztwo marketingowe dla firm

Prowadzisz marketing swojej firmy i nie widzisz efektów? Zastanawiasz się, jakie narzędzia marketingowe będą najlepsze dla Twojej firmy? Nie wiesz, jak przygotować i wdrożyć skuteczną kampanię marketingową? Profesjonalne doradztwo ma

Aby rozwijać biznes, pozyskiwać nowych klientów i zwiększać zyski, musisz się promować w Internecie.

Jednakże od tej świadomości do realizacji jeszcze długa droga – droga pełna marketingowych wyzwań. Nie musisz przechodzić jej sam – doradztwo marketingowe to wiedza w pigułce, dzięki której uzyskasz realne wsparcie w przeanalizowaniu obecnej sytuacji Twojej firmy, ale też konkretny plan promocji firmy i dalszych działań z tym związanych. Firmy, które stawiają na marketing, przybliżają się do wyznaczonych celów szybciej niż ich konkurencja. Skontaktuj się z nami, aby poznać elementy strategii marketingowej i rozpocząć nowy etap w biznesie!

Analityka marketingowa

to szeroki obszar, który rodzi wiele pytań – a my znamy na nie odpowiedzi. Pomożemy Ci skonfigurować narzędzia do zbierania danych lub sprawdzimy poprawność obecnej optymalizacji. Ustawimy właściwe cele i wskażemy odpowiednie modele atrybucji.

Strategia marketingowa

profesjonalnie opracowana i wdrożona strategia marketingowa to krok w kierunku sprawienia, że to Twoja firma będzie jako pierwsza przychodziła do głowy potencjalnym klientom, gdy pomyślą o Twojej branży. Pomożemy Ci ułożyć strategię marketingową opartą o konkretne cele i KPI – a potem sprawnie wdrożyć ją w życie.

Social media

przeanalizujemy Twoje konta mediów społecznościowych, ale konkurencji, a następnie wskażemy Ci właściwą drogę ich modyfikacji i rozwoju. Wskażemy jak przygotowywać wartościowy content, optymalizować reklamy, wskażemy odpowiednie narzędzia i rozwiązania.

Reklamy płatne Facebook i Google

reklama jest dźwignią handlu, aczkolwiek dla wielu firm jest współcześnie tylko stratą pieniędzy i źródłem licznych frustracji. Nasze doświadczenie pokazuje, że stworzenie reklam, które przyciągają klientów nie jest prostym zadaniem. Ale poznaliśmy tajniki płatnych reklam i ich optymalizacji, a do tego jesteśmy kreatywni. Dlatego z sukcesem realizujemy kampanie w Google i na Facebooku. Chętnie doradzimy Ci, jak należy to robić w Twoim biznesie, aby widzieć mierzalne efekty.

Branding

wskażemy Ci, jak stworzyć i rozwijać markę osobistą lub firmę w oparciu o kształtowanie jej wizerunku w Internecie. Podzielimy się wiedzą m.in. o: budowaniu wizerunku marki od podstaw, wyróżnieniu jej na tle konkurencji, kreowania wartości marki w dłużej perspektywie, wdrażania nowych marek na rynek. Wszystko w odniesieniu do przedsiębiorstwa, instytucji, produktu, usługi a nawet osoby wraz z praktycznym marketingowym warsztatem.

Wskażemy Ci drogę po mierzalne rezultaty

Niezależnie od modelu konsultacji (jednorazowe spotkanie czy pakiet), na jaki się zdecydujesz, zyskujesz wsparcie i wiedzę specjalistów, odpowiedzi podane jak na tacy oraz analityczne i indywidualne podejście. W skrócie – Ty przychodzisz do nas z pytaniami, my udzielamy Ci konkretnych, rzetelnych odpowiedzi. Po naszych konsultacjach otrzymujesz gotowy plan działania. Dzięki skorzystaniu z doradztwa marketingowego możesz być na bieżąco z trendami, nowościami w zakresie rozwiązań i narzędzi, a także dowiedzieć się jak usprawnić marketing swojej firmy tak, aby był efektywny.

Potrzebujesz konkretnego planu
promocji i działania dla Twojej firmy?

Zyskaj consulting i aktywne wsparcie w rozwoju biznesu.