Czy Ty też

Chcesz zbudować silną markę osobistą, ale brakuje Ci skutecznego planu?

Twoja twarz i Twoje nazwisko będą z Tobą zawsze. Warto wiedzieć, jak na tym zarabiać. Jak stworzyć markę osobistą, której ludzie ufają. I od której kupują.

Dołącz do programu o marce osobistej! To intensywny kurs dla:

 • osób zdecydowanych, 
 • dla osób, które już mają wiedzę lub umiejętności,

Przeprowadzę Cię krok po kroku przez każdy etap, będziesz wiedziała, jak się wyróżnić!

Dołącz do programu o marce osobistej! To intensywny kurs dla osób zdecydowanych, które już mają wiedzę lub umiejętności.

Od 5 lat opieram swój biznes na marce osobistej, więc wspólnie:

Znajdziemy Twoje mocne strony, które pozwolą wyróżnić Ci się na tle konkurencji.

Wypracujesz systematyczność i łatwiej Ci będzie znaleźć czas.

Zbudujesz swój skuteczny plan działania.

Dowiesz się, jak na tym zarabiać.

Dlaczego potrzebujesz marki osobistej?

Wiarygodność i autorytet:
Silna marka osobista pomaga budować wiarygodność i autorytet w danej dziedzinie. Im bardziej jesteś rozpoznawalny jako ekspert, tym więcej osób będzie szukać twojej opinii lub porad.
Zaufanie:
Ludzie robią interesy z ludźmi, którym ufają. Silna marka osobista buduje zaufanie, pokazując Twoje wartości, etykę i profesjonalizm.
Kontrola nad wizerunkiem:
Dzięki marce osobistej masz kontrolę nad tym, jak jesteś postrzegany przez innych. Możesz kształtować swój wizerunek, aby odzwierciedlał Twoje wartości i cele.
Zwiększenie zarobków:
Dzięki silnej marce osobistej możesz więcej zarabiać. Jeśli jesteś rozpoznawany jako lider w swojej dziedzinie, masz możliwość pobierania wyższych stawek za swoje usługi lub produkty.
Wyróżnienie:
Marka osobista pozwala Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Jest to szczególnie ważne w zatłoczonych branżach, gdzie Twoja unikalna charyzma i wartości mogą przyciągnąć do Ciebie właściwe osoby.
Sieć kontaktów:
Marka osobista pomaga budować sieć kontaktów. Im silniejszą masz markę, tym większa szansa, że inni będą chcieli z Tobą współpracować, co może prowadzić do nowych możliwości biznesowych.
Osobista satysfakcja i samoocena:
Marka osobista nie tylko pomaga w biznesie, ale także może przyczynić się do poczucia osobistej satysfakcji i samooceny. Jest to forma samowyrażania i umożliwia Ci promowanie rzeczy, które są dla Ciebie ważne.
Zwiększenie zasięgu i wpływu:
Silna marka osobista może zwiększyć Twój zasięg i wpływ w świecie online i offline. Może to pomóc w rozszerzaniu Twojego oddziaływania - jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz wpłynąć na zmiany społeczne lub branżowe.

Program jest idealny dla Ciebie, gdy:

Prowadzisz działalność jednoosobową i chcesz skalować swój biznes

Twoja firma jest oparta na Twojej twarzy, wiedzy, umiejętnościach

Masz już określoną branżę/niszę, w której chcesz być ekspertem

Masz wpływ na swój produkt/wycenę/ofertę

Czujesz, że już intensywnie działasz i chcesz przyspieszyć

Masz społeczność, ale nie wiesz, jak dzięki niej zarabiać

Program nie jest dla:

Osób pracujących JEDYNIE w sprzedaży bezpośredniej i MLM

Zespołów pracowników w firmach

Osób, bojących się pokazać twarz

Osób, które nie chcą być ekspertami w swojej branży

Osób leniwych i niecierpliwych

Formuła Programu

Wiedza-> Praktyka-> Mentoring-> Warsztaty

Cały program koncentruje się na skłonieniu Cię do działania, by pomóc Ci osiągnąć wyniki, a nie tylko zdobyć nową wiedzę. 

Marka osobista potrzebuje solidnych fundamentów. W moim kursie tym fundamentem jest wiedza. Przekażę Ci wszystko, co wiem na temat budowania marki osobistej z mojego doświadczenia. W kilka lat zbudowałam rozpoznawalność w całej Polsce w zakresie video i marketingu, ten kurs to zebranie wszystkich wskazówek, które działają u mnie i najsilniejszych marek osobistych.

Wiedza to jedno, wdrożenie jej to drugie. Dlatego każdą lekcję zakończymy zadaniem domowym, które przybliży Cię do zbudowania silnej marki. Mówią, że “praktyka czyni mistrza”. Zgadzam się w 100%! Większość osób nie odnosi wyników, bo nie wdraża zdobytej wiedzy w swoje działania. Z moim programem będzie inaczej! 

W Akademii otrzymasz ode mnie dodatkowe wsparcie w postaci cotygodniowych spotkań online w małych grupach. Wspólnie będziemy analizować Twoje działania i udzielać feedbacku. W grupie siła! Poznasz inne osoby, które tak jak Ty chcą, by ich imię i nazwisko stało się rozpoznawalne. 

Jako uzupełnienie wiedzy przekazanej w kursie, uczestnicy Akademii odbędą 3 warsztaty na żywo. Skupimy się na 3 filarach marki osobistej: wystąpieniach publicznych, videomarketingu oraz komunikacji. Zajęcia na żywo pozwolą jeszcze mocniej wykorzystać potencjał Twojej marki. 

Kurs “Marka osobista z Agatą Koman”

Wiedza + Praktyka

Pakiet kursów od Agaty Koman - w tym kurs "Marka osobista"

Wiedza + Praktyka

"Akademia marki osobistej" z Agatą Koman

Wiedza + Praktyka + Mentoring + Warsztaty

By zbudować silną markę osobistą, potrzebujesz rozumieć, jak działać na 5 poziomach.

Jako marketer i twórca video wiem, jak trudno jest wybić się rynku, w czasach gdy mamy olbrzymią konkurencję. Mój autorski program opiera się na lejku sprzedażowym. Co to oznacza? Po ukończeniu kursu zdobędziesz nie tylko wiedzę, jak zbudować silną markę osobistą, przede wszystkim ułożysz konkretny PLAN działania. Przestaniesz próbować, a zaczniesz działać w wyznaczonym przez siebie kierunku. Z konkretnymi wskazówkami. Prosto do celu.

Poznaj mnie
Docieraj do tysięcy nowych osób wtedy, kiedy chcesz!
Polub mnie
Dowiedz się, jak rozkochać w sobie właściwych klientów.
Zaufaj mi
Pozyskaj zaufanie do siebie, a dopiero potem do produktów/usług.
Zapłać mi
Poznaj skuteczne metody sprzedaży, dzięki którym klient nie czuje się osaczony.
Poleć mnie
Naucz się, jak skutecznie pozyskiwać rekomendacje swojej osoby/swoich usług.

PROGRAM KURSU

MODUŁ 1

Fundamenty silnej marki osobistej

W tym module dowiesz się, jakie elementy są niezbędne, gdy budujesz markę opartą na swojej twarzy i wiedzy. Zrozumiesz także, jak raz na zawsze poradzić sobie z brakiem motywacji.

MODUŁ 2

Strategia marki osobistej - co powinna zawierać i jak ją zbudować.

Bez odpowiedniego planu, nie będzie oczekiwanych efektów. W tym module przygotujemy strategię Twojej marki osobistej od A do Z.

MODUŁ 3

Sposoby na dotarcie do nowych odbiorców, czyli przepis na Twoją rozpoznawalność.

Aby Twoja marka osobista rosła, potrzebuje o niej wiedzieć coraz więcej osób. W tym module skupimy się na zwiększaniu zasięgów.

MODUŁ 4

Budowanie zaangażowanej społeczności w marce osobistej.

Co nam z tego, że mamy obserwujących, jeśli nie reagują oni na nasze wezwania i pytania? Zaangażowana społeczność to klucz do sprzedaży Twoich produktów i usług.

MODUŁ 5

Sprzedaż i rekomendacje.

W tym module omówimy, jak monetyzować swoje działanie w sieci, kiedy zacząć sprzedawać i jak to zrobić, by zyskać jak najwięcej.

Kto będzie Cię uczył?

Agata Koman-Więch

Trener, marketer, przedsiębiorca

Jestem szkoleniowcem, marketerem i producentem video do Internetu. Dużą częścią mojej aktywności są produkty online, w których pokazuję firmom oraz markom osobistym, jakie możliwości zaistnienia w świadomości klienta daje videomarketing i social media. Dzięki wiedzy zawartej w moich kursach online, wyzwaniach video i e-bookach Twoja firma ma szansę szybciej zbudować zaufanie klientów i sprzedawać więcej. Każdego dnia.

Historia mojej marki osobistej

2018

Rozpoczynam od założenia kanału na Facebooku. To czas licznych wywiadów na żywo w całej Polsce. I przyszedł PRZEŁOM - otwarcie kanału KAMAN show, który łącznie zgromadził 2 mln widzów! Pod koniec roku zaliczam pierwsze wystąpienie w temacie “Jak nagrywać LIVE”, inwestuję w sprzęt, grafika, operatora. Mimo zerowych przychodów, rezygnuję z etatu - bo jestem przekonana, że mogę zajść daleko…

2019

Dostaję pierwsze zlecenia - relacjonowanie eventów na stories i LIVE (Galeria Rzeszów, Plaza Rzeszów). Nadal nagrywam wywiady do KAMAN show. Robię pierwsze LIVE na zlecenie dla innych firm (Anwen, Akardo), pierwsze szkolenie stacjonarne z mobile video i prowadzę eventy (Giorre, Galeria Rzeszów).

2020

Zamykam kanał KAMAN show i startuję z edukacją w zakresie video oraz z własnymi produktami online (4 kursy naraz!) oraz szkoleniami stacjonarnymi w całej Polsce (również jako gość specjalny). Oprócz tego produkuję video dla firm i prowadzę eventy.

2021

Rozwijam sklep online (moje wyzwania video mają ponad 1500 uczestników). Robię szkolenia stacjonarne z video i marketingu w całej Polsce, nagrywam filmy dla firm (Toyota Dakar), występuję na konferencjach i wykładach jako gość specjalny (Uczelnia Asbiro). Powstaje mój bestseller - Videobook - ponad 2700 sprzedanych egzemplarzy!

2022

Nadal występuję na konferencjach i wykładach jako gość specjalny (Uczelnia Asbiro, Akademia Wertui), ale podejmuję decyzję o rezygnacji z całodniowych szkoleń stacjonarnych. Skupiam się na  na produktach cyfrowych. Robię szkolenie z video dla Kasi Zielińskiej, kurs online z Kamilą Rowińską, tworzę innowacyjną Akademię Twórców Video. Rok kończę z wynikiem 1,6 mln zł wygenerowanym na kursach online!

2023

Moja społeczność w social media to już ponad 150.000 osób na 4 kanałach. Marka jest rozpoznawalna w całej Polsce w zakresie video i marketingu. A to dopiero początek, bo obiecuję… Ciąg dalszy nastąpi 😉

2018

Rozpoczynam od założenia kanału na Facebooku. To czas licznych wywiadów na żywo w całej Polsce. I przyszedł PRZEŁOM - otwarcie kanału KAMAN show, który łącznie zgromadził 2 mln widzów! Pod koniec roku zaliczam pierwsze wystąpienie w temacie “Jak nagrywać LIVE”, inwestuję w sprzęt, grafika, operatora. Mimo zerowych przychodów, rezygnuję z etatu - bo jestem przekonana, że mogę zajść daleko…

 

2019

Dostaję pierwsze zlecenia - relacjonowanie eventów na stories i LIVE (Galeria Rzeszów, Plaza Rzeszów). Nadal nagrywam wywiady do KAMAN show. Robię pierwsze LIVE na zlecenie dla innych firm (Anwen, Acardo), pierwsze szkolenie stacjonarne z mobile video i prowadzę eventy (Giorre, Galeria Rzeszów).

 

2020

Zamykam kanał KAMAN show i startuję z edukacją w zakresie video oraz z własnymi produktami online (4 kursy naraz!) oraz szkoleniami stacjonarnymi w całej Polsce (również jako gość specjalny). Oprócz tego produkuję video dla firm i prowadzę eventy.

2021

Rozwijam sklep online (moje wyzwania video mają ponad 1500 uczestników). Robię szkolenia stacjonarne z video i marketingu w całej Polsce, nagrywam filmy dla firm (Toyota Dakar), występuję na konferencjach i wykładach jako gość specjalny (Uczelnia Asbiro). Powstaje mój bestseller - Videobook - ponad 2700 sprzedanych egzemplarzy!

 

2022

Nadal występuję na konferencjach i wykładach jako gość specjalny (Uczelnia Asbiro, Akademia Wertui), ale podejmuję decyzję o rezygnacji z całodniowych szkoleń stacjonarnych. Skupiam się na  na produktach cyfrowych. Robię szkolenie z video dla, Kasi Zielińskiej, kurs online z Kamilą Rowińską, tworzę innowacyjną Akademię Twórców Video. Rok kończę z wynikiem 1,6 mln zł wygenerowanym na kursach online!

 

2023

Moja społeczność w social media to już ponad 150.000 osób na 4 kanałach. Marka jest rozpoznawalna w całej Polsce w zakresie video i marketingu. A to dopiero początek, bo obiecuję… Ciąg dalszy nastąpi 😉

Przedsprzedaż kursu o marce osobistej i Akademii Marki Osobistej

PAKIET BASIC

KURS MARKA OSOBISTA
2000
1770 zł Cena nadchodząca 2000zł od 4.09.2023
 • kurs Marka Osobista z Agatą Koman - 5 modułów,
 • prace domowe po każdej lekcji,
 • łącznie kilka godzin materiałów video,
 • dostęp na 12 miesięcy,
 • dostęp do aktualizacji kursu przez 12 miesięcy,
 • dostęp do 3 sesji LIVE z Agatą Koman,
 • certyfikat ukończenia kursu w PDF,
 • workbook do pracy w PDF.

 • Kupując w przedsprzedaży, oszczędzasz 230 zł!
  Dostęp do kursu otrzymasz 1.09
 •  

PAKIET PRO

PAKIET KURSÓW
4500
3770 zł Cena nadchodząca 4500zł od 4.09.2023
 • wszystko to, co w pakiecie BASIC, w tym kurs Marka Osobista z Agatą Koman - 5 modułów

 • PLUS
 • wszystkie kursy online KAMAN (łączna wartość prawie 4000 zł!):
 • kurs “Fundamenty marketingu małych firm” - wartość 1300 zł
 • kurs “Zacznij mówić do kamery” - wartość 347 zł
 • Videobook - 60 tutoriali na stories, reels i TT - wartość 397 zł
 • kurs “Wybitne InstaStories” - wartość 347 zł
 • pakiet szkoleń o reels - strategia i technika - wartość 247 zł
 • kurs “Podstawy reklamy płatnej w social media” - wartość 500 zł
 • pakiet 3 e-booków o social media - wartość 127 zł
 • kurs “Bezbłędne transmisje LIVE” - wartość 697 zł
 • dostęp do aktualizacji kursów przez 24 miesiące.

 • BONUSY
 • dostęp do zamkniętej grupy dla kursantów,
 • dostęp do 3 sesji LIVE z Agatą Koman,
 • certyfikaty ukończenia kursów w PDF.

 • Kupując w przedsprzedaży, oszczędzasz 730 zł.
  Łącznie oszczędzasz aż 4692 zł!
  Do kursu Marka Osobista otrzymasz dostęp 1.09, do pozostałych kursów od razu po zakupie
 •  

PAKIET VIP

AKADEMIA MARKI OSOBISTEJ
12000
9970 zł Tylko 40 miejsc!
Cena nadchodząca 12000zł od 4.09.2023
 • wszystko to, co w pakiecie BASIC i PRO, w tym kurs Marka Osobista z Agatą Koman - 5 modułów i wszystkie kursy online KAMAN!

 • PLUS
 • dostęp do modułów z Akademii Twórców Video (wartość 6000 zł!),
 • 12 spotkań mentoringowych online z Agatą w 10 osobowych grupach,
 • pomoc we wdrażaniu wiedzy video od koordynatorek Akademii,
 • 3 warsztaty na żywo (warsztat z Video w 10 osobowych grupach, szkolenie z wystąpień publicznych w 20 osobowej grupie, warsztat z komunikacji marki w 20 osobowej grupie),
 • 30 min sesja indywidualna online z Agatą na zakończenie Akademii.

 • BONUSY
 • dostęp do dwóch zamkniętych grup dla kursantów,
 • dostęp do comiesięcznych sesji LIVE Q&A ze mną przez 6 miesięcy (od 1.09),
 • certyfikaty ukończenia kursów (w formie PDF),
 • certyfikat ukończenia Akademii Marki Osobistej odebrany osobiście na uroczystym zakończeniu programu.

 • Kupując w przedsprzedaży, oszczędzasz 1930 zł.
  Łącznie oszczędzasz aż 11 892 zł!
  Do kursu Marka Osobista otrzymasz dostęp 1.09, do pozostałych kursów od razu po zakupie
 •  
 •  

Zobacz, jak będą wyglądały zajęcia praktyczne podczas Akademii:

A na koniec Akademii będziemy TAK świętować jej zakończenie!

A na koniec Akademii będziemy TAK świętować jej zakończenie!

Zobacz, co o współpracy ze mną mówią znane marki:

Stworzyłyśmy z Agatą kurs on line, ponieważ nasza wiedza idealnie się uzupełnia! Agata konsekwentnie buduje swoją markę osobistą i z pewnością zrobimy jeszcze razem coś wartościowego.

Kamila Rowińska

autorka, trenerka biznesu i kompetencji miękkich

Agata poprowadziła dla mnie indywidualne szkolenie z montowania VIDEO telefonem. Było sprawnie i konkretnie na czym mi mocno zależało. Jako aktorka i twórca internetowy mocno doceniam i polecam takie współprace.

Katarzyna Zielińska

aktorka

Z Agatą współpracowałam przy nagraniach LIVE dla mojej marki Anwen. Agata była zawsze przygotowana i dzięki niej wystąpienia na żywo były łatwiejsze. Polecam!

Ania Kołomycew

właścicielka Anwen

Zastanawiam się nad kupnem, bo…

Rozumiem, że masz wiele na głowie i jesteś bardzo zajęta. Czas to jeden z najcenniejszych zasobów jakie posiadamy, dlatego potrzebujemy rozsądnie nim zarządzać. Warto się zastanowić, co w ciągu dnia zajmuje Ci najwięcej czasu? Jakie konkretnie czynności go wypełniają? Czy to, na co obecnie go przeznaczasz, przybliża Cię do osiągnięcia Twojego celu? Mój program o marce osobistej pomoże Ci krok po kroku zaplanować działania, które w efekcie poukładają Twój dzień tak, by skupiać się tylko na rzeczach ważnych. Każdy z nas ma tylko 24h w ciągu doby, ale rozsądne zarządzanie tymi godzinami pozwoli Ci zbudować markę, której będą ufać setki osób. Kurs przerabiasz we własnym tempie, w przypadku Akademii potrzebujesz 2h tygodniowo na spotkania online + 2h na wdrażanie. Odpowiedz sobie, czy to rzeczywiście dużo, biorąc pod uwagę, co zyskujesz. Zachęcam Cię gorąco, byś postawiła już dziś na swój rozwój!

Znam Twoje obawy. Każdy z nas może mieć różne doświadczenia z budowaniem marki osobistej, a niektóre podejścia mogą okazać się mało skuteczne. Mój kurs jest zaprojektowany tak, by pomóc Ci znaleźć skuteczną strategię. Oto kilka powodów, dlaczego warto go wybrać.

Innowacyjne strategie i techniki: W moim kursie oferuję nowe, innowacyjne strategie i techniki, które są sprawdzone. Będzie to dla Ciebie okazja do nauki i eksperymentowania z nowymi podejściami, które mogą okazać się skuteczniejsze od tego, czego już próbowałaś wcześniej. A gdy zobaczysz u siebie efekty, naturalnie poczujesz, że chcesz więcej. Motywacja do działania więc wzrasta.

Wsparcie i kierowanie: Nie jesteś sama w tym procesie. Moja Akademia zapewni Ci wsparcie przez 3 miesiące i krok po kroku przeprowadzę Cię w niej przez proces budowania marki osobistej. Jestem tutaj, aby pomóc Ci na każdym etapie.

Wzajemne uczenie się: Mój kurs daje Ci możliwość nauki nie tylko ode mnie, ale także od innych uczestników. Wymiana doświadczeń i pomysłów z innymi może przynieść Ci cenne inspiracje.

Dynamiczna marka osobista: Twoja marka osobista nie jest statyczna. To proces, który ewoluuje i zmienia się z biegiem czasu. Kurs pomoże Ci zrozumieć, jak adaptować i rozwijać swoją markę osobistą, aby była zgodna z Twoimi zmieniającymi się celami i aspiracjami.

Praktyczne narzędzia i zasoby: Program dostarcza Ci praktyczne narzędzia i zasoby, które pomogą Ci wdrożyć w codzienne życie to, czego nauczyłaś się na kursie.

Istnieje wiele kursów na rynku i decyzja o wyborze tego, który jest dla Ciebie najodpowiedniejszy, jest kluczowa. Oto kilka punktów, które warto wziąć pod uwagę, gdy rozważasz zakup mojego kursu:

Ekspertyza i doświadczenie: Mój kurs jest prowadzony przeze mnie, osobę z wieloletnim doświadczeniem w zakresie budowania marki osobistej. Mam wiedzę niezbędną do przeprowadzenia Cię przez ten proces.

Praktyka: Program koncentruje się na praktycznych, konkretnych technikach i strategiach, które możesz natychmiast zastosować w swoim życiu. Mój cel to nie tylko nauczyć Cię teorii, ale także dać Ci narzędzia, których potrzebujesz, aby zobaczyć rzeczywiste zmiany.

Podejście: Rozumiem, że każda osoba jest inna. Dlatego kurs jest zaprojektowany tak, aby uwzględnić indywidualne potrzeby, cele i sytuację wielu branż.

Społeczność i sieć kontaktów: Przez uczestnictwo w kursie nie tylko zdobędziesz cenne umiejętności i wiedzę, ale także będziesz mogła nawiązać kontakty z innymi ambitnymi osobami, które również pracują nad budową swojej marki osobistej.

Budowanie marki osobistej może wydawać się trudne, zwłaszcza jeśli jest to dla Ciebie coś nowego. Ale w kursie rozprawimy się z tymi strachami i obawami. Oto kilka rzeczy, które powinnaś wiedzieć:

Krok po kroku: Program przeprowadza Cię przez proces budowania marki osobistej krok po kroku. Każda lekcja jest zaprojektowana tak, aby była zrozumiała i praktyczna, więc nawet jeśli zaczynasz od zera, będziesz miała wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces.

Wsparcie i kierowanie: Przez cały czas trwania Akademii będziesz miała/miał dostęp do naszego zespołu, który jest gotowy pomóc Ci zrozumieć materiał, odpowiedzieć na Twoje pytania i dostarczyć Ci dodatkowe zasoby, jeśli ich potrzebujesz. Jest to proces wspierany i kierowany, nie jesteś w tym sama/sam.

Rozwijanie umiejętności w swoim tempie: Rozumiem, że każdy uczy się w swoim tempie. Dlatego mój kurs jest stworzony w taki sposób, że możesz przejść przez materiały bez konieczności dotrzymywania kroku innym. Ważna jesteś w tym procesie Ty i Twój komfort pracy. 

Bezpieczne środowisko do nauki: Kurs online to bezpieczne miejsce do nauki i prób. Nawet jeśli popełniasz błędy, są one częścią procesu nauki i pomogą Ci zrozumieć, co działa, a co nie.

Adaptacja do różnych poziomów: Przy projektowaniu kursu brałam pod uwagę, aby był odpowiedni dla osób na różnych poziomach – niezależnie od tego, czy jesteś zupełnie nowa w koncepcji marki osobistej, czy masz już trochę doświadczenia, z pewnością znajdziesz tu wartość dla siebie.

Pamiętaj, że każdy z nas kiedyś zaczynał, kluczem jest bycie cierpliwym i konsekwentnym. 

To normalne, że możesz mieć wątpliwości, czy budowanie marki osobistej jest dla Ciebie. Istotne jest jednak zrozumienie, że marka osobista nie jest tylko dla celebrytów czy influencerów. Każdy z nas ma markę osobistą, czy o tym myślimy, czy nie. 

Marka osobista istnieje niezależnie: Twoja marka osobista to po prostu to, jak jesteś postrzegana przez innych. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad nią, czy nie, ona istnieje. Dzięki temu kursowi nauczysz się świadomie kształtować swoją markę, zamiast zostawiać to przypadkowi.

Wzmacnia Twoją wiarygodność: Marka osobista pomaga budować zaufanie i wiarygodność w Twoim obszarze. To pokazuje, że jesteś ekspertem i pasjonatem w swojej dziedzinie, co może otworzyć Ci drzwi do nowych możliwości.

Osiągnięcie osobistych i zawodowych celów: Marka osobista jest kluczem do osiągnięcia wielu osobistych i zawodowych celów, takich jak rozwój kariery, zdobywanie klientów lub budowanie sieci kontaktów.

Wyróżnienie się: W dzisiejszym cyfrowym świecie jesteśmy często zasypywani informacjami. Solidna marka osobista pomaga Ci wyróżnić się i dać pewność, że Twoje komunikaty docierają do odpowiednich osób.

Kontrola nad Twoim wizerunkiem: Budowanie marki osobistej daje Ci kontrolę nad tym, jak jesteś postrzegana. Zamiast pozwalać innym tworzyć Twój wizerunek, możesz sama decydować, jak chcesz być odbierana.

Pamiętaj, że budowanie marki osobistej nie jest procesem, który musi być przeprowadzony na siłę. To jest naturalne rozszerzenie Twojego autentycznego ja. Nie chodzi o stworzenie sztucznego obrazu, ale o świadome podkreślanie tego, co już w Tobie jest.

Jeśli potrzebujesz personalnej porady, bo nie wiesz, który program wybrać dla siebie – skontaktuj się ze mną mailowo, pomogę. Opisz krótko swoją sytuację, cele, marzenia, zasoby. W tytule maila napisz: Jaki program wybrać?

Mój adres mailowy: [email protected]

Jak moje produkty oceniają dotychczasowi kursanci?

FAQ : Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Kurs o marce osobistej ma już gotowy plan i warstwę merytoryczną. Nagrania do kursu odbędą się w lipcu i sierpniu. Wszystko będzie gotowe na 1.09 – to właśnie wtedy otrzymasz dostęp do kursu. Kupując w przedsprzedaży, kupujesz taniej. Jeśli zaś kupujesz opcję PRO lub VIP od razu po zakupie otrzymasz dostęp do wszystkich naszych kursów na platformie, by móc przyswoić sobie całą tę wiedzę i we wrześniu wystartować z zupełnie innego poziomu.

 

Dostęp do kursu o marce osobistej otrzymasz 1.09. Jeśli kupujesz pakiet PRO lub VIP dostęp do wszystkich kursów otrzymasz zaraz po zakupie.

Do Akademii powinny dołączyć osoby, które mają już wiedzę lub umiejętności i dzięki nim chcą zarabiać więcej. Potrzebujesz mieć określoną swoją niszę, branżę w jakiej działasz. Najlepiej jeśli masz już społeczność, ale nie wiesz, jak dzięki niej zarabiać więcej, jak monetyzować swoje zasięgi. Jeśli więc prowadzisz działalność i chcesz skalować swój biznes, Twoja firma jest oparta na Twojej twarzy, imieniu i nazwisku, masz wpływ na swój produkt, ofertę – powinnaś dołączyć do Akademii. Pamiętaj jednak, że to 3 miesiące intensywnej pracy.

Kurs będzie odbywał się w okresie 3 miesięcy, tj. wrzesień-październik-listopad 2023 r. Zjazdy stacjonarne będą odbywać się w: Warszawie*, Krakowie*, Łodzi*
*O dokładnym miejscu i adresie zjazdu poinformujemy uczestników najpóźniej na 14 dni przez terminem
 
Zjazdy stacjonarne odbędą się w następujących terminach*:
 • 16-17.09.2023 oraz 23-23.09.2023
Sobota w godz. 10:00-18:00
Niedziela w godz. 9:00-17:00 
 • 14 i 22.10.2023 r.:
Sobota w godz. 10:00-18:00
Niedziela w godz. 9:00-17:00 
 • 18 i 19.11.2023 r.:
Sobota w godz. 10:00-18:00
Niedziela w godz. 9:00-17:00 
*O dokładnej dacie zjazdu poinformujemy uczestników najpóźniej na 14 dni przez terminem
 • 2.12.2023 r. – zakończenie kursu i wręczenie certyfikatów (offline).
 
Spotkania LIVE w ramach Kursu będą prowadzone według harmonogramu, który zostanie opublikowany w lipcu 2023 roku na Grupie na platformie Facebook.

Przez wakacje przerabiaj wszystkie nasze kursy, by zyskać solidne fundamenty. Dzięki temu będziesz mieć wiedzę i narzędzia, z których skorzystamy w budowaniu personal brandu już od września. 

Akademia Twórców Video zmienia się w Akademię Marki Osobistej. Zauważyłam, że dziś już nie jest problemem zdobycie umiejętności nagrywania filmów telefonem. Dziś wyzwaniem jest marketing i sprzedaż, wykreowanie spójnej marki osobistej, która finalnie pomoże Ci sprzedawać więcej. Dlatego każda osoba, która planuje zarabiać na tworzeniu filmów telefonem powinna dołączyć do programu od września – dzięki temu uzyska dostęp do modułów Akademii Twórców Video plus kurs o marce osobistej. To nowa formuła, dzięki której będziesz wiedziała, jak reklamować i sprzedawać swoje usługi. 

Tak, wystarczy, że wybierzesz program, który Cię interesuje i wybierzesz PayU raty.

Nie, zjazdy stacjonarne nie są obowiązkowe, aby otrzymać certyfikat ukończenia.

Tak, oczywiście. Przy rozliczeniu podasz numer NIP i faktura zostanie wystawiona na dane firmowe.

Do końca przedsprzedaży zostało:

dni
godzin
minut
sekund

Obsługa Klienta    |    [email protected]   |   +48 537 872 404

KAMAN Tomasz Więch Spółka Komandytowo-Akcyjna, Kozłówek 55a, 38-126 Markuszowa, NIP: 8191674847, Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy KRS 0000943545  

Kurs będzie odbywał się w okresie 3 miesięcy, tj. wrzesień-październik-listopad 2023 r. Zjazdy stacjonarne będą odbywać się w: Warszawie*, Krakowie*, Łodzi*
*O dokładnym miejscu i adresie zjazdu poinformujemy uczestników najpóźniej na 14 dni przez terminem
 
Zjazdy stacjonarne odbędą się w następujących terminach*:
 • 16-17.09.2023 oraz 23-23.09.2023
Sobota w godz. 10:00-18:00
Niedziela w godz. 9:00-17:00 
 • 14 i 22.10.2023 r.:
Sobota w godz. 10:00-18:00
Niedziela w godz. 9:00-17:00 
 • 18 i 19.11.2023 r.:
Sobota w godz. 10:00-18:00
Niedziela w godz. 9:00-17:00 
*O dokładnej dacie zjazdu poinformujemy uczestników najpóźniej na 14 dni przez terminem
 • 2.12.2023 r. – zakończenie kursu i wręczenie certyfikatów (offline).
 
Spotkania LIVE w ramach Kursu będą prowadzone według harmonogramu, który zostanie opublikowany w lipcu 2023 roku na Grupie na platformie Facebook.