Od zera
do Live Prezentera!

czyli Bezbłędne Transmisje Live wg Agaty Koman w 120 minut!

Transmisje na żywo przyspieszają rozwój marketingu o całe lata! Dowiesz się jak zwalczyć stres, zrozumiesz o czym powinny być Twoje live i jak skutecznie pozyskać widzów, którzy pokochają Twoje transmisje i będą od Ciebie kupować.


Kurs to esencja wniosków Agaty Koman z ponad 600 transmisji streszczona do samych konkretów w 120 minutowym materiale online.

Zapisz się na listę zainteresowanych!

Osoby z tej listy otrzymają dostęp jako pierwsze na najlepszych możliwych warunkach (nikt nie będzie miał taniej)

premiera 02.08

Transmisje na żywo:

wciąż pozwalają się wybić na trudnym rynku

świetnie uzupełniają Twoje Reelsy i Tiktoki

wciąż świetnie

sprzedają

wciąż są chętnie komentowane

Dlaczego Cię o tym

W ostatnich 4 latach, zrealizowałam ponad 600 transmisji na żywo, w kilkudziesięciu branżach, na ponad 100 różnych fanpage. Współpracowałam z korporacjami, centrami handlowymi, markami osobistymi, producentami, oraz prowadziłam własne transmisje na swoich kanałach. Moje rekordowe transmisje na żywo oglądało nawet ponad 600 osób jednocześnie, a suma zasięgu wszystkich z nich już dawno przekroczyła 3 miliony widzów.

uczę?

Włożyłam TONĘ wysiłku w wypracowanie systemu, który oszczędza czas, pozwala się perfekcyjnie przygotować i jednocześnie bawi i uczy oglądających, w ciekawy dla nich sposób. Możesz więc samodzielnie poświęcić na to kolejne 4 lata, lub dołączyć do kursu i zdobyć tę wiedzę w 95 minut (+bonusy).

W 120 minut dowiesz się wszystkiego, by prowadzić perfekcyjnie przygotowane LIVE, które pokochają widzowie, nawet gdy nie masz żadnego doświadczenia.

Zapisz się na listę zainteresowanych!

Osoby z tej listy otrzymają dostęp jako pierwsze na najlepszych możliwych warunkach (nikt nie będzie miał taniej)