PROFESJONALNY MARKETING SALONÓW BEAUTY

Jeżeli rozwijasz salon beauty to masz za dużo na głowie,

by sama prowadzić skuteczny marketing

Poprowadzimy Cię w taki sposób, że Twoja marka urośnie,

a Ty będziesz mogła skupić się na tym co uwielbiasz robić.

Zobacz jak pracujemy z salonami takimi jak Twój

Opowiemy ci jak rozwijaliśmy już ponad 60 salonów beauty w polsce i za granicą

Porozmawiajmy

Czy masz tak, że:

Czujesz przemęczenie

ilością pracy w salonie?

Odkładasz rozwój salonu,

bo zawsze jest coś pilnego do zrobienia?

Zazdrościsz koleżankom,

że ich salony rosną szybciej

niż Twoja?

Marzysz o byciu znaną

i rozpoznawalną?

Widzisz, że dodawanie postów niczego nie daje i brak Ci pomysłu co zmienić?

Chcesz czuć, że komuś poza Tobą zależy na Twoim sukcesie?

Korzyści ze współpracy:

Twoim zadaniem jest zarządzanie salonem beauty.

My odciążymy Cię we wszystkim co wiążę się z marketingiem i sprzedażą.

PRZEDE WSZYSTKIM:

Zrobimy audyt Twoich social media, by pokazać Ci co jest do poprawy

Przeszkolimy Cię, z tego co działa, byś przestała marnować czas

Poprowadzimy wszystkie kampanie reklamowe i promowane posty

Zwiększymy zasięgi na Facebooku

i Instagramie

Pozyskamy nowych obserwujących i fanów

Pomożemy Ci montować wideo do reklam

Dla kogo projekt KAMAN beauty jest idealny:

Właścicielek salonów,

które mają duże ambicje

na rozwój firmy

Kobiet, które chcą odzyskać swój cenny czas

Osób, które już zatrudniają pracowników w salonie i chcą lepiej zarządzać marką beauty

Wszystkich, którzy w branży beauty chcą wycisnąć

z internetu maksimum

Obejrzyj nagranie i zobacz jak pracujemy

Porozmawiajmy o szczegółach

Wybierzesz jak chcesz z nami działać, by rozwijać salon

Zaczniemy działania a marketing Twojego salonu zmieni się na lepsze!

Jak proste jest wdrożenie:

1

2

3

4

Efekty dotychczasowych klientek:

Wzrost zasięgów

nawet:

Nowi obserwujący na insta! Nawet do:

Wzrost zapytań o zabiegi

nawet do:

53 razy

600 miesięcznie

50 miesięcznie

Marketing, który pozwala

skupić się na tym co ważne

Zobacz jak pracujemy z salonami takimi jak Twój

W 20 minut zrozumiesz

jak ROZWIJAĆ marketinG lepiej niż kiedykolwiek marzyłaś


Porozmawiajmy

opinie SALonów BEAUTY, które rozwijaliśmy

Beauty Room

O KAMAN Beauty dowiedziałam się z reklam, które pojawiały się na Facebooku i Instagramie. Spodobała mi się oferta, więc postanowiłam spróbować współpracy. Po uruchomieniu kampanii reklamowych i wszystkich działań najbardziej zaskoczyło mnie przybycie dużej ilości nowych obserwatorów na profilach salonu, a także zauważyłam zwiększony wzrost zainteresowania zabiegami premium. Z wyników reklam jestem bardzo zadowolona - zdecydowanie KAMAN Beauty zna się na tym co robi i robią to bardzo dobrze ;) Widzę znaczne zainteresowanie promowanymi zabiegami, klientki piszą, dzwonią, nasze stałe zwracają uwagę na reklamy, mówią, że je widziały i że są świetne ;) Poleciłabym współpracę wszystkim innym salonom, które chcą rozkręcić swoje konta na Facebooku i Instagramie oraz zdobyć nowych Klientów.

Długo poszukiwałam zespołu, który będzie miał dobre podejście do mnie, wysłucha moich potrzeb, będzie wiarygodny w sieci oraz będę czuła profesjonalizm i dobrą organizację już od pierwszej rozmowy. I udało się! Znalazłam KAMAN Beauty! Współpraca układa się świetnie. Posty są pisane w ciekawy sposób, przykuwają uwagę nowych odbiorców i angażują obecnych. Ilość reklam jest dostosowana do moich potrzeb i widzę bardzo dobre efekty, nowe Klientki interesują się zabiegami i sprzedaż usług widocznie wzrosła. Doceniam zespół KAMAN Beauty za profesjonalizm i to jak “czują branżę beauty”. Taką współpracę poleciłabym każdemu salonowi, który chce rozwinąć skrzydła i chce zyskać rozpoznawalność swojej marki.

Aesthetic She

Współpracę z KAMAN Beauty polecę każdemu, kto chce rozwinąć skrzydła ze swoim beauty biznesem.Dziewczyny z zespołu są bardzo kontaktowe, profesjonalne oraz wyrozumiałe. Wiedzą, z czym wiąże się praca w salonie i dostosowują do tego swoją pracę. Już w pierwszym miesiącu zauwżyłam świetne efekty współpracy.

Czyste Piękno

Nailmorfoza Beauty repair

W skali od 0-10 jestem zadowolona ze współpracy na 11! Jestem bardzo zadowolona! Dostaje dużo pozytywnych komentarzy i like-ów, już nawet kilka nowych klientek się skontaktowało i 1 jest już umówiona! Wszystko jest tak jak trzeba. Tak trzymać!!

SkinTech Clinic

Obserwowaliśmy profil Agaty Koman długi czas i jej Agaty przekonała Nas do współpracy z KAMAN Beauty. Była to bardzo dobra decyzja, bo dziewczyny z zespołu wykonują świetną pracę. Służą pomocą w przygotowaniu dobrych jakościowo materiałów, podpowiadają jak nagrać dobre video i czuwają nad terminowością dostarczanych przez Nas materiałów. Widzimy efekty kampanii reklamowych i zwiększony ruch na Naszych profilach. Współpracę polecamy każdemu, kto chce oddelegować dbanie o profile w Social Mediach oraz potrzebuje pomocy w rozpromowaniu salonu i zwiększeniu zainteresowania usługami.

Orchidea

Zobaczyłam występ Tomka i Agaty na konferencji dla branży Beauty. Potem zaczęłam obserwować profile w SM, efekty ich pracy oraz poznawać ich podejście do marketingu i biznesu. W momencie powstania Kaman Beauty podjęła decyzję o współpracy. To co najbardziej mnie zaskoczyło to systematyczność działań kampanii reklamowych oraz postów i wszystkie ustalenia realizowane są na czas. Poleciłabym współpracę każdemu kto nie ma czasu na samodzielne działania w social media, tylko skupiają się na zarządzaniu firmą.

Rush Hair

Do rozmów o współpracy przekonała mnie reklama na Instagramie. "Pani blondynka" trafiła w sedno mówiąc, że w salonach nie ma czasu na siedzenie przy Facebooku, Instagramie i wymyślaniu tematyki wstawianych postów.Na początku współpracy najbardziej zaskoczyła mnie łatwość z jaką dziewczyny z zespołu pomogły mi przy konfigurowaniu technicznych spraw na Facebooku. W łatwy, szybki sposób udało Nam się opracować strategię działania. Dziewczyny zawsze są do dyspozycji i służą pomocą z każdym pytaniem. Poleciłaby usługę salonom, które nie znają się na reklamach i nie mają czasu na pisanie postów.

Do rozmów o współpracy przekonała mnie reklama na Instagramie. "Pani blondynka" trafiła w sedno mówiąc, że w salonach nie ma czasu na siedzenie przy Facebooku, Instagramie i wymyślaniu tematyki wstawianych postów.Na początku współpracy najbardziej zaskoczyła mnie łatwość z jaką dziewczyny z zespołu pomogły mi przy konfigurowaniu technicznych spraw na Facebooku. W łatwy, szybki sposób udało Nam się opracować strategię działania. Dziewczyny zawsze są do dyspozycji i służą pomocą z każdym pytaniem. Poleciłaby usługę salonom, które nie znają się na reklamach i nie mają czasu na pisanie postów.

Adamowska Kosmetologia

Od dwóch lat obserwuje Agatę i Tomka i bardzo podoba mi się ich przekaz wiedzy. Nad współpracą zaczęłam zastanawiać się po przesłuchaniu podcastów Tomka. To uświadomiło mi, że marketing to coś więcej niż tylko kliknięcie przycisku “Promuj post”. Postanowiłam więc spróbować współpracy z KAMAN Beauty. Widzę, że efekty naszej współpracy już się pojawiają. Na profile salonu trafiają nowi odbiorcy i widać zwiększone zaangażowanie. Poleciłabym współpracę na pewno każdej firmie, która chce się rozwijać. Za co? Za super współpracę, za swobodę i lekkość działania, za to że nie muszę nigdzie chodzić i umawiać się na spotkania, za to że zespół KAMAN Beauty słucha klienta i dopasowuje działania pod niego. Za pomoc w każdym problemie i łatwość z jaką można to rozwiązać. Za to że cały czas szukamy nowych możliwości dotarcia do klienta i tworzymy ciekawe materiały w formie video, które przynoszą efekty.

Touch of Beauty

Obsługa klienta w KAMAN Beauty jest na najwyższy poziomie! Pani Martyna w sposób indywidualny podchodzi do każdego klienta, nie szczędząc swojego czasu. Pełen profesjonalizm połączony z wiedzą i zaangażowaniem! Zdecydowanie polecam współpracę z Kaman Beauty - to najlepszy wybór jeśli szukasz agencji marketingowej!

Akademia Piękna

Marketing SALONU, który pozwala

skupić się na tym co ważne

Porozmawiajmy

OPOWIEMY CI JAK ROZWIJALIŚMY JUŻ PONAD 60 SALONÓW BEAUTY W POLSCE I ZA GRANICĄ

Zobacz jak pracujemy z salonami takimi jak Twój