AKADEMIA TWÓRCÓW VIDEO

3 miesięczny praktyczny program szkoleniowy, w którym nauczę 25 osób jak samodzielnie

nagrywać video telefonem i zarabiać na tym jako Twórca Video.

Agaty Koman

Nagrywanie filmów to przyszłość reklamy, biznesu i całego internetu. Właścicielom firm brakuje na to czasu i energii. Możesz im pomagać i zarabiać dzięki temu realne pieniądze. Potrzebujesz tylko dwóch rzeczy: chęci do nauki i wiedzy jak to robić. Nauczę Cię tego w 3 miesiące w Akademii Twórców Video.

Akademia Twórców VIDEO - Twój nowy zawód!

Dla kogo ten program

jest idealny?

Dla osób, które chcą zmienić zawód, z powodu dużej konkurencji (np. fotografowie)


Dla osób, które hobbystycznie lubią nagrywać i chcą zacząć na tym zarabiać


Dla szefów, którzy chcą przeszkolić pracowników, by mieć w firmie profesjonalistów ds. tworzenia contentu


Dla każdego kto chce dowiedzieć się wszystkiego o tym, jak o filmach myśli Agata Koman!

Dla właścicieli firm zatrudniających pracowników. Powinni wysłać swój zespół lub zlecać filmy na zewnątrz.

Dla osób, które nie chcą inwestować w siebie (Akademia wymaga inwestycji finansowej).

Dla osób, które nie mają zamiaru wkładać pracy (Akademia jest nastawiona na intensywne ćwiczenia praktyczne).

Dla kogo ten program

nie jest odpowiedni?

Tonę umiejętności praktycznych, które zdobędziesz ćwicząc.

Gwarantuję Ci!

Pełną transparentność. Podczas Akademii odpowiem na dowolne pytania o tworzenie filmów, rozliczanie, sprzęt itp.

Możliwość zarabiania konkretnych pieniędzy, na Twoich warunkach.

Piękny, imienny certyfikat umiejętności, gdy przejdziesz cały proces.

Dlaczego stworzyłam

AKADEMIĘ?

Cały Internet zmierza w stronę nagrywania video. Jeżeli czytasz ten tekst, to wyobraź sobie, że każda, dosłownie każda osoba, która oferuje coś klientom (kwiaciarnia, fryzjer, marka osobista, firma produkcyjna, sklep internetowy itd) potrzebuje tworzyć krótkie video do Internetu, by przetrwać.


Właściciele firm nie mają na to czasu, bo przytłacza ich codzienna ilość obowiązków. Brakuje im też wiedzy jak wymagać tego od pracowników, bo nikt z tego w Polsce nie szkoli. Dlatego to idealny czas i miejsce na Twój nowy zawód. Zawód Twórcy Video.

Wtedy zyskujesz swój własny zawód. Zawód artysty, zawód marketera, zawód osoby, której potrzebują ludzie na całym świecie, niezależnie od języka. Będąc Twórcą Video dajesz innym ludziom nie tylko filmy. Dajesz im uśmiech, dajesz im wiarę, podnosisz pewność siebie. Pozwalasz im na nowo odkryć ich wiedzę i produkty, a dzięki temu możesz wnosić realną wartość do firm, które już znasz. Przy okazji zarabiasz i świetnie się bawisz.

Od kilku lat spotykam tysiące ludzi na moich szkoleniach i wiem, że wiele osób czuje w sobie chęć zmiany. Widzę tę wewnętrzną potrzebę tworzenia i kreacji. Jednocześnie same chęci to zdecydowanie za mało, by móc opłacić dzięki temu rachunki. Potrzebujesz konkretnej wiedzy o tym, co obecnie sprawdza się w krótkich materiałach video. Potrzebujesz rozumieć w jakim kierunku zmierzają social media. Potrzebujesz wiedzieć, jak wyciągać z dowolnej firmy jej najmocniejsze cechy.

Dzięki AKADEMII:

Zdobędziesz nowy zawód - Twórca Video

Nauczysz się wydobywać z firm i ludzi najważniejsze cechy do pokazania na filmie

Będziesz specjalistą od różnych sposobów nagrywania: produktów, wypowiedzi, backstage

Zrozumiesz jak wykorzystywać filmy do budowania popularności osób i marek

1. Jak nagrywać skuteczne filmy do kampanii sponsorowanych.

2. Jak tworzyć piękne filmy wizerunkowe.

3. Jak nagrać backstage z pracy firmy, by właściciele byli dumni z efektu.

4. Jak robić relacje z eventów, by każdy chciał je oglądać.

5. Jak nagrywać filmy produktowe do wykorzystania w reklamie e-commerce.

6. Jak nagrywać filmy w branży usługowej, gdzie osoba mówi do kamery.

7. Jak pomóc występującym opanować emocje przed kamerą.

8. Jaki sprzęt kupić, by zapłacić niewiele, a mieć świetne ujęcia.

9. Jak budować arcyciekawe scenariusze do filmów.

10. Jak tworzyć treści na firmowy kanał Tik Tok, by zasięgi rosły.

11. Jak nagrywać stories i reelsy dla firm, by były zachwycone efektem.

12. Jak przeprowadzić transmisję na żywo na kontach klienta, by wyszła profesjonalnie.

13. Jak wykorzystać filmy na profilu Twojego klienta, by konto rosło i zarabiało.

14. Jak pracować ze sprzętem (konfiguracja telefonu, oświetlenie, mikrofony, gimbale, statywy, prompter).

15. Jak szybko montować filmy w telefonie nawet w autobusie.

16. Jak dobrze dopasować muzykę do tempa filmu, by podbić emocje.

17. Jak kadrować, by uzyskać piękne ujęcia.

18. Jak pozyskać pierwszych klientów na zlecenia.

19. Jak pracować z klientem nad jego wypowiedziami? Głos, gestykulacja, mimika, akcent.

20. Jak opracować strategię marketingową dla siebie?

Czego się dowiesz?

AKADEMIA TWÓRCÓW VIDEO Agaty Koman to:

  • 3 miesiące Twojej edukacji, popartej doświadczeniem Agaty z nagrywania dla tysięcy firm w Europie,
  • 4 zjazdy na żywo (Rzeszów, Kraków, Warszawa),
  • Zapewnione warunki do treningu praktycznego,
  • 12 spotkań live w grupie na FB,
  • Łącznie ponad 70 godzin edukacji o video
  • TYLKO 25 OSÓB, by indywidualnie pracować z każdym uczestnikiem
  • Sesje Q&A z Agatą Koman
  • Piękne certyfikaty imienne dla każdego kto ukończy program

Czas trwania:

01.09 - 27.11

Partnerzy Akademii

WYKŁADOWCY

Agata KOMAN-WIĘCH

Pomaga firmom i markom osobistym wykorzystać potencjał video marketingu, by szybciej budowali zaufanie klientów i sprzedawali więcej. Szkoleniowiec, marketer i producent video do Internetu. Twórca programu KAMAN show, który zgromadził ponad 2 miliony widzów. Na co dzień współtworzy agencję KAMAN, w której koordynuje prace zespołu realizującego produkcje wideo dla klientów. Dużą częścią jej aktywności są również produkty online, w których szkoli z wykorzystywania możliwości video marketingu i social media firmy oraz marki osobiste. W zaledwie 2 lata dzięki social media i video marketingowi zbudowała markę osobistą, której ufają firmy w całej Polsce. Wykonała ponad 600 transmisji na żywo z przedsiębiorcami i markami osobistymi. Twórca kursów online, wyzwań video, ebooków w tematyce social media. Swoje umiejętności autoprezentacji medialnej wykorzystuje również do wystąpień na żywo jako prelegent na konferencjach branżowych, zapraszana jest do licznych wywiadów i prelekcji jako gość specjalny. Przeszkoliła ponad 4 500 osób z zakresu video i social media. Uczestnicy szkoleń wychodzą naładowani energią oraz wiedzą, ma 100 % pozytywny feedback od kursantów.

Odpowiadał za kampanie sprzedaży Mercedesów, rozwijał firmy budowlane o 100% w 8 miesięcy, a także doradzał w budowaniu marki osobistej jednego z najpopularniejszych mówców motywacyjnych w Polsce. Jest autorem szkoleń z social media i polecanych przez klientów ebooków. Na co dzień zarządza zespołem KAMAN i pracuje konsultacyjnie z klientami od marek osobistych, po ogólnopolskie franczyzy. Podczas Akademii opowie o skutecznych kampaniach sponsorowanych w social media.

Tomasz

WIĘCH

Marta

WESOŁOWSKA

Prezenterka radiowa i logopeda. Pomaga ludziom działającym online osiągnąć profesjonalne brzmienie bez skomplikowanych ćwiczeń za pomocą doskonalenia pewności siebie w mówieniu. Autorka projektu Mamy Gadane oraz kursów online „Pewność siebie przez płynne mówienie” i „Jak mówić, żeby chcieli nas słuchać”. Uczy, jak pokochać swój głos w nagraniach i relacjach na żywo. Prowadzi programy w Radiu Września (Wielkopolska) i w Twoje Radio Tylko Przeboje (Pomorze Zachodnie). Specjalnie dla nas przygotuje wykład pt: "Jak pokochać swój nagrany głos i mówić tak, by chcieli nas słuchać?'.

Mariusz

STACHOWIAK

Znany też jako Oderwany: fotograf i podróżnik, propaguje ideę, że najlepszy aparat to ten, który ma się przy sobie. Przekonuje do tego wszystkich, prezentując swoje zdjęcia zrobione smartfonem w mediach społecznościowych, na autorskiej stronie internetowej ODERWANY.COM, wystawach fotograficznych i publikacjach eksperckich.Autor książki: "Piękne zdjęcia ze smartfona w zasięgu twojej ręki". Współpracował z siecią telefonii komórkowej PLAY, tworząc na potrzeby magazynu EXPERT: Akademię Fotografii Mobilnej. Często zapraszany jako prelegent na konferencjach branżowych, jako ekspert w fotografii mobilnej. Dla uczestników Akademii przygotuje temat: "Jak tworzyć ciekawe zdjęcia produktów?"

Małgorzata

TADEUSZ-CIESIELCZYK

Ekspert, który pomaga w ukształtowaniu wiarygodności wizerunkowej w oparciu o komunikację niewerbalną. Certyfikowany profiler behawioralny, analizujący i interpretujący zachowania niewerbalne. Rozwija u innych kompetencje miękkie takie jak skuteczna komunikacja, inteligencja emocjonalna, wystąpienia publiczne, wyrazistość w sposobie mówienia, budowanie relacji i wiele innych. Wykładowca uniwersytecki i badacz w zakresie psychologii behawioralnej, psychologii wizerunku, komunikacji oraz psychologii kłamstwa. Małgorzata poprowadzi dwa wykłady: "Komunikacja niewerbalna kluczem do skutecznego komunikowania" oraz "Technika mowy - narzędzia skutecznego wysławiania się".

Aneta

GĄSIEWICZ

Kiedyś zawodowa tancerka, dziś Tiktokerka. W zaledwie kilka miesięcy zdobyła 60.000 fanów na TikToku, co pozwoliło jej stać się ekspertem w dziedzinie krótkiego video. Obecnie pomaga właścicielom biznesów odnaleźć się na tej platformie i postawić na niej pierwsze kroki. Do jej kursu o TikToku dołączyło już klilkaset osób, a kilkoro kursantów uzyskało milionowe wyświetlenia. Podczas Akademii uczestnicy dowiedzą się na co zwracać uwagę publikując filmy, o co chodzi w algorytmie TT oraz jak wypracować strategię publikacji.

Sebastian

KILICHOWSKI

od 5 lat pomaga dbać o zdrowie i lepiej spać. Jest pasjonatem biohackingu i diety ketogenicznej. Prowadził dietetycznie ponad 400 osób, a obecnie tworzy projekt jakim jest EyeShield, czyli firmę produkującą okulary blokujące światło niebieskie i zdrowe oświetlenie. Aktualnie skupia się na edukacji o wpływie światła na zdrowie i rytmie dobowym. Organizuje w tej tematyce webinary, szkolenia dla firm oraz prelekcje dla uczelni. Dla uczestników Akademii Sebastian poprowadzi wykład jak zadbać o swój wzrok podczas pracy na telefonie i komputerze, przygotował również specjalną niespodziankę.

Naucz się tego od jednej z najpopularniejszych osób w tej branży w Polsce i zdobądź nowy zawód, dzięki któremu zrealizujesz swoje wewnętrzne potrzeby i jednocześnie pomożesz dziesiątkom osób.

Nagrywanie video to konieczność!

Chcę zostać

TWÓRCĄ VIDEO!

Krok 1

Kliknij APLIKUJĘ i wypełnij krótką ankietę

Krok 2

Umów się na rozmowę rekrutacyjną w Calendly

Krok 3

Bądź punktualnie

na spotkaniu

Miejsca na rozmowy rekrutacyjne chwilowo się skończyły. Wpisz mail a wyślę Ci wiadomość gdy się zwolnią.

Opinie o tym jak uczę:

Po raz drugi zaprosiłam Agatę na szkolenie dla Instrukotrek Lash Me!, więc to oznacza że byłam zadowolona z pierwszego szkolenia. Dlaczego? Bo Agata daje powera i motywację do działania ale najważniejsza dla mnie jest praktyka. I właśnie to jest podstawą tych kursów. Kursantki tworzą, ćwiczą i wdrażają od razu w trakcie szkolenia - co jest super, bo od razu mają materiał na swoje social media. Pomimo, że Agata była u nas już drugi raz to szkolenie było zupełnie inne i dziewczyny poznały nowe triki i sposoby na wideo.

Katarzyna Szelągowska

Szkolenie z wideo poprowadzone przez Agatę dla Akademii Wertui było niezwykle rzeczowe i konkretne. Nawet uczestnicy, którzy zapierali się, że nie będą nagrywać wideo- zmienili zdanie i na ich relacjach regularnie obserwujemy jak się przełamują i mówią do kamery. 100 % opinii po szkoleniu było pozytywnych. To szkolenie dla tych którzy chcą się dużo nauczyć w ciągu jednego dnia, z pewnością na szkoleniu nie ma lania wody, Agata przekazuje mnóstwo wiedzy. Ale dzięki temu po jednym dniu wychodzisz z pełną wiedzą nt. narzędzi i wskazówek i od razu możesz zacząć wykorzystywać wideo do promocji swojego biznesu.

Współpracę z Agatą Koman rozpoczęliśmy w 2021 roku podczas wykładu na Seminarium. W styczniu 2022r Agata zgodziła się poprowadzić zajęcia dla 30 osobowej grupy przedsiębiorców. Uczestnicy nie posiadali żadnego doświadczenia w tworzeniu filmów telefonem. Agata podczas zajęć od podstaw tłumaczyła sztukę tego rodzaju marketingu, podchodząc do każdego uczestnika indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Początki były ciężkie, jednak okazało się, że do czasu kolejnych zajęć w maju większość osób osiągnęła wzrosty sprzedażowe i zasięgowe dzięki technikom zaproponowanym na zajęciach. Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że jej wiedza, podejście i profesjonalizm jest wart polecenia. Agata to prawdziwy ekspert w tworzeniu filmów telefonem.

FAQ - Odpowiedzi na najczęstsze pytania

1. Chcę nagrywać ciekawsze VIDEO dla swojego biznesu, czy Akademia jest dla mnie?

Nie, Akademia jest to program dla osób, które chcą nagrywać video na zlecenie dla innych firm. Jeżeli chcesz jako przedsiębiorca nagrywać lepsze filmy dla siebie skorzystaj z moich kursów online, które dostępne są na kamanmarketing.pl/sklep lub w Akademii może wziąć udział ktoś z Twojego zespołu odpowiedzialny za marketing.


2. Jak będzie wyglądała rekrutacja?

Po wypełnieniu ankiety i umówieniu się na rozmowę omówimy czy Akademia jest dla Ciebie. Zadam Ci kilka pytań i jeśli Twoje cele będą się pokrywały z celami Akademii o przyjęciu zdecyduje czas Twojej wpłaty wpisowego. Działa tu zasada - kto pierwszy ten lepszy.


3. Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak oczywiście. Przy rozliczeniu podasz numer NIP i faktura zostanie wystawiona na dane firmowe.


4. Jaka jest cena Akademii?

O cenie Akademii dowiesz się podczas rozmowy rekrutacyjnej, na którą umówisz się poprzez wypełnienie aplikacji.


5. Czy wszystkie zjazdy stacjonarne są obowiązkowe?

Tak oczywiście. Warunkiem ukończenia Akademii jest odbycie wszystkich 3 zjazdów stacjonarnych. Odbędą się one w trzech miastach: Kraków, Warszawa, Rzeszów od września do listopada.

APLIKUJĘ

TYLKO 25 MIEJSC!