AKADEMIA TWÓRCÓW VIDEO

Zyskaj umiejętności, które pozwolą Ci zarabiać na tworzeniu filmów telefonem. Przekażę Ci wszystko co wiem o nagrywaniu, montowaniu i sprzedaży filmów. Mam tylko 50 miejsc. 

3 miesiące wspólnej nauki po nowy zawód

Nagrywanie filmów to przyszłość reklamy, biznesu i całego internetu. Właścicielom firm brakuje na to czasu i energii. Możesz im pomagać i zarabiać dzięki temu realne pieniądze. Potrzebujesz tylko dwóch rzeczy: chęci do nauki i wiedzy jak to robić. Nauczę Cię tego w 3 miesiące w Akademii Twórców Video.

Dla kogo ten program
jest idealny?

Dla kogo ten program nie jest odpowiedni?
Gwarantuję Ci!

Tonę umiejętności praktycznych, które zdobędziesz ćwicząc. Bez konkretnych umiejętności nie będziesz w stanie zrealizować profesjonalnych filmów. 

 

Pełną transparentność. Podczas Akademii odpowiem na dowolne pytania na temat tworzenia filmów, rozliczania, sprzętu, marketingu czy sprzedaży.

 

Możliwość zarabiania konkretnych pieniędzy, na Twoich warunkach. Podczas Akademii aż miesiąc poświęcimy na sprzedaż i marketing Twoich usług.

 

Piękny, imienny certyfikat umiejętności, gdy przejdziesz cały proces, czyli wykonasz zadania praktyczne z dedykowanej platformy. 

Dlaczego stworzyłam Akademię?

Cały Internet zmierza w stronę nagrywania video. Jeżeli czytasz ten tekst, to wyobraź sobie, że każda, dosłownie każda osoba, która oferuje coś klientom (kwiaciarnia, fryzjer, marka osobista, firma produkcyjna, sklep internetowy itd) potrzebuje tworzyć krótkie video do Internetu, by przetrwać.

Właściciele firm nie mają na to czasu, bo przytłacza ich codzienna ilość obowiązków. Brakuje im też wiedzy jak wymagać tego od pracowników, bo nikt z tego w Polsce nie szkoli. Dlatego to idealny czas i miejsce na Twój nowy zawód. Zawód Twórcy Video.

Wtedy zyskujesz swój własny zawód. Zawód artysty, zawód marketera, zawód osoby, której potrzebują ludzie na całym świecie, niezależnie od języka. Będąc Twórcą Video dajesz innym ludziom nie tylko filmy. Dajesz im uśmiech, dajesz im wiarę, podnosisz pewność siebie. Pozwalasz im na nowo odkryć ich wiedzę i produkty, a dzięki temu możesz wnosić realną wartość do firm, które już znasz. Przy okazji zarabiasz i świetnie się bawisz.

 

Od kilku lat spotykam tysiące ludzi na moich szkoleniach i wiem, że wiele osób czuje w sobie chęć zmiany. Widzę tę wewnętrzną potrzebę tworzenia i kreacji. Jednocześnie same chęci to zdecydowanie za mało, by móc opłacić dzięki temu rachunki. Potrzebujesz konkretnej wiedzy o tym, co obecnie sprawdza się w krótkich materiałach video. Potrzebujesz rozumieć w jakim kierunku zmierzają social media. Potrzebujesz wiedzieć, jak wyciągać z dowolnej firmy jej najmocniejsze cechy.

Dzięki Akademii:

Zdobędziesz nowy zawód – Twórca Video

Nauczysz się wydobywać z firm i ludzi najważniejsze cechy do pokazania na filmie

Będziesz specjalistą od różnych sposobów nagrywania: produktów, wypowiedzi, backstage

Zaczniesz zarabiać na tworzeniu video 

Czego się dowiesz?

Moduł 1 –  Fundamenty nagrywania video telefonem

Moduł 2 –  Nagrywanie i montowanie filmów produktowych

Moduł 4 – Ludzie – backstage, ludzie przy pracy, eventy, transmisje LIVE

Moduł 6 –   Sprzedaż usług Twórcy Video

Moduł 2 –  Nagrywanie i montowanie filmów produktowych

Moduł 3 – Nagrywanie i montowanie filmów, gdzie występuje człowiek

Moduł 4 – Ludzie – backstage, ludzie przy pracy, eventy, transmisje LIVE

Moduł 5 – Marketing Twórcy Video  

Moduł 6 –   Sprzedaż usług Twórcy Video

Akademia Twórców Video Agaty Koman to:

Zobacz jak wyglądały zajęcia praktyczne podczas 1 edycji

Poznaj koordynatorki, które będą Ci pomagać z VIDEO w Akademii

Aleksandra Szczyrba

Od ponad 4 lat nagrywa video zarówno telefonem jak i kamerą. Jest specjalistką od chwytania ludzkich emocji, kadrowania i  zarażania optymizmem. Tworzyła m.in. materiały promocyjne podczas największej konferencji w Polsce o transformacjach cyfrowych – SAP NOW i konferencji Businesswomen LIVE, w której prelegentkami były m.in. Kamila Rowińska, Elajza, Monika Kamińska. Zrealizowała kilkaset kreacji reklamowych dla przedsiębiorców. Absolwentka Akademii Twórców VIDEO Agaty Koman z wyróżnieniem. Na co dzień współtworzy markę Obiektywna Wizja.

Katarzyna Sanner

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji wielbicielka ciekawych historii, pięknego obrazu oraz poruszającego dźwięku – a to wszystko łączy ze sobą dzięki formie video. Ukończyła I edycję Akademii Twórców Video z wyróżnieniem od Agaty Koman oraz od pozostałych uczestników. Zrealizowała ponad 200 materiałów video w tym prawie 50 reklam, które skutecznie rozwijają biznesy Klientów. Z marketingowym zmysłem oraz 2-letnim doświadczeniem pracy w Social Mediach wspiera przedsiębiorców w budowaniu silnego wizerunku w sieci. Współpracuje z klientami m.in. z branży modowej, rozwoju i coachingu, gastronomii, beauty oraz motoryzacyjnej. 

Małgorzata Świątek

Twórca Video. Pomaga przedsiębiorcom budować autentyczny wizerunek w mediach społecznościowych przy użyciu video. Pasjonatka videomarketingu, szkoleniowiec, praktyk. Ukończyła pierwszą w Polsce Akademię Twórców Video Agaty Koman-Więch z wyróżnieniem. W niespełna rok wykonała ponad 100 filmów do social media , spędziła ponad 400 godzin na montażu filmów telefonem. Wykonała ponad 60 transmisji live. Obecnie odpowiedzialna za plany filmowe w agencji KAMAN marketing, gdzie realizuje profesjonalne video reklamowe jako producent i koordynator. 

Marika Kostrzewska

Po ukończeniu (z wyróżnieniem) pierwszej w Polsce Akademii Twórców Video Agaty Koman uzyskała nowy zawód Mobile Video Makera, w którym nieustannie się rozwija i pracuje. Już w trakcie akademii zaczęła współpracę z Klaudią Halejcio, realizując filmy lifestyle’owe oraz związane ze współpracami. Ponadto w ciągu ostatnich 6 miesięcy nagrała i zmontowała ponad 100 filmów do rolek i reklam w social mediach, m.in. dla zespołów muzycznych, lekarzy, stylistek czy fotografów. Współpracuje z agencją reklamową w zakresie tworzenia mobile video dla przedsiębiorców. 

Zobacz co mówią o Akademii uczestniczki  I edycji bezpośrednio po jej ukończeniu: 

Weronika Budzyńska

Izabela Przygoda

Jowita Jarząb

Katarzyna Szlonzak 

Kinga Bekier

Olga Kowalczyk

Aleksandra Rączkiewicz

Martyna Dubaj

Iweta Gazur

Jak uczestniczki poprzedniej edycji oceniają program po 3 miesiącach od zakończenia Akademii?

Kinga Zaryczny

Po Akademii otworzyły mi się zupełnie nowe horyzonty, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Zaczynałam od zera, a teraz wiele ludzi, z którymi rozmawiam zadaje mi pytania ile lat już to robię co jest zabawne, ale dla mnie to mega komplement.
Czytaj więcej…Mam coraz więcej klientów, wciąż się uczę i udoskonalam swoje umiejętności, owszem Akademia była bazą, bez której mogłabym to robić, ale byłoby to błądzenie przez mgłę. Wciąż wracam do niektórych zagadnień, do których mamy dostęp i wdrażam je w swoje działania. W Akademii poznałam też mnóstwo wartościowych ludzi, z którymi jestem w ciągłym kontakcie. Motywujemy się wzajemnie lub przekazujemy sobie klientów. Reasumując różnica jest taka, że przed Akademią ledwo wiedziałam co to rolki, a po zakończeniu Akademii mam nowy zawód i czuje się specjalista w tym co robię, zarabiam i czerpie z tego mnóstwo przyjemności. Cieszę się, że w programie znajdował się również moduł sprzedażowy bo to u mnie leżało, a dzięki temu wiem jak rozmawiać z klientem i sprzedawać swój produkt. Wiem jak dobrze napisać ofertę, aby „sprzedawała”, jakich sformułowań używać w rozmowie. Dzięki praktykom w studiach nagraniowych z dostępem do wielu sprzętów od lamp po prompter i mikrofony teraz wiem jak tego używać, jak ustawiać światło, aby nagranie wychodziło korzystniej.

Marcelina Kapral

Akademia zmieniła przede wszystkim moje myślenie. Umiejętności filmowe takie jak kadrowanie/ruchy kamerą czy montaż miałam wcześniej – dlatego jestem przykładem osoby zaawansowanej, która również wyciągnęła bardzo wiele z Akademii!
Czytaj więcej… Myślę, że to jest projekt dla każdego, kto ma chęci rozwoju. Nauczyłam się konsekwencji, wykonywania zadania od początku do końca i tego, jak ważne jest otaczanie się wokół osób, które mają podobny cel. Nie zdawałam sobie sprawy jaką wartością jest grono osób z Akademii i znajomości, które zostają z Tobą na lata. Nie mówiąc o tym, że sama możliwość poznania Agaty i Tomasza było niezwykłe. Możliwość obserwowania ludzi sukcesu i przebywanie z nimi, buduje w nas poczucie, że marzenia to cel, który trzeba realizować. Dzięki Akademii stałam się przedsiębiorcza i pewna siebie,podejmuje rozmowy z klientami, zaczęłam działać według strategii, wypuszczam konsultacje Video, mam głowę pełną pomysłów, bo wiem, że można, że to jest możliwe.

Anna Kobierecka-Siekacz

Akademia dała mi możliwość rozwinięcia swoich skrzydeł. Wcześniej tworzyłam krótkie video dla własnych potrzeb, a teraz z mojego telefonu  powstają reklamy, które są wyświetlane m.in. w naszym lokalnym kinie.
Czytaj więcej…Często słyszę „Anka, zrobiłaś mega progres, uwielbiam oglądać Twoje video”. Co wtedy czuję? Dumę, że podjęłam dobrą decyzję i zainwestowałam w uczestniczenie Akademii. Akademia pomogła mi uwierzyć w siebie, te 3 miesiące dały mi mega kopa to działania, bo mimo tego, że było ciężko to czuję się silniejsza, ponieważ nauczyłam się pracować zadaniowo. A ponadto wyciągnięto ze mnie duszę artystyczną, czego wcześniej nie byłam świadoma. To był dla mnie najlepszy czas! Klientów przybywa, a ja mam pasję, którą mogę monetyzować.

Paulina Chyła

Pomagałam przedsiębiorcom w rozwoju ich biznesów za pomocą video jeszcze zanim zgłosiłam się do Akademii. Chciałam, czerpiąc z doświadczenia Agaty, szybciej rozwinąć się jako videomaker. I tak się stało!
Czytaj więcej… Z każdej lekcji online, czy spotkania wynosiłam konkrety gotowe do wdrożenia. Co dla mnie najbardziej wartościowe – wskazówki nie dotyczyły tylko nagrywania, czy montażu filmów, ale również organizacji pracy, tworzenia wycen oraz kontaktu z klientem. Dzięki realnym sytuacjom, o których opowiadała nam Agata, wiem co robić, a czego unikać w pracy jako videomaker. Czuję jakbym w kilka miesięcy zdobyła kilka lat doświadczenia! Spodziewałam się, że Akademia to będzie ciężka praca… i była! To szybkie tempo działania i ilość zadań idealnie przygotowały mnie do samodzielnej pracy już po ukończeniu Akademii. Co najważniejsze, te kilka miesięcy to nie tylko nowe umiejętności, wiedza i znajomości, ale przede wszystkim więcej osób zainteresowanych moimi usługami i szkoleniami – nie tylko w Trójmieście. Udział w Akademii miał pomóc mi odejść z etatu i pracować już tylko na własny rachunek. Po miesiącu od ostatniego spotkania z Agatą stałam się przedsiębiorczynią w 100% na swoim. Kiedyś się zastanawiałam, szukałam, ale teraz nie mam już żadnych wątpliwości – jeżeli się chce i ciężko pracuje nie tylko po ukończeniu, ale również w trakcie trwania Akademii, naprawdę można zarabiać na video. Uwierzysz lub nie, ale naprawdę świetnie zarabiać.

Natalia Szczepańska

Po Akademii zdecydowanie nabrałam pewności w tym co robię! Upewniłam się, że posiadam umiejętności, które mogą pomóc przedsiębiorcom. Jestem odważniejsza w swoich działaniach w rozmowach z klientami dzięki wykonanej profesjonalnie ofercie marketingowej.
Czytaj więcej…Wiem także jak krok po kroku zdobywać nowych klientów i jak przygotować się dokładnie do współpracy. Nauczyłam się wyceniać swoje usługi na co zwracać uwagę przy każdym zleceniu. Jakiego sprzętu potrzebuje i o czym nigdy nie zapomnieć podczas nagrywania i na jakie aspekty zwracać uwagę. Podczas warsztatów w których brałam udział sama na własnej skórze doświadczyłam tego co klient czuje przed kamerą i to zdecydowanie pomogło by zrozumieć klienta, który robi to po raz pierwszy w życiu i jak mogę mu poczuć się swobodniej. Przed Akademią już posiadałam wiedzę odnośnie wideo ale zdecydowanie była to wiedza teoretyczna. Podczas 3 miesięcy wykonałam tyle zadań praktycznych do tego kilkakrotnie poprawki, które spowodowały, że teoria połączyła się z praktyką i zaskutkowało to sukcesem, pewnością w tym co robię. Akademia udowodniła mi, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia. 3 miesiące to była intensywna praca i czasem w jednym tygodniu nakładało się sporo prac domowych i wielokrotnie myślałam, że nie dam rady i wątpiłam w siebie. Wsparcie dziewczyn w grupie i wspólna motywacja udowodniła, że dobrze ułożony plan działania i strategia to klucz do sukcesu! Także teraz mam nawyk porządnego planowania by sprostać każdemu wyzwaniu.Akademia to nie tylko umiejętności nagrywania dobrego wideo. Akademia nauczyła mnie samodyscypliny i patrzenia na różne sytuacje i wyzwania z różnych perspektyw. Akademia utwierdziła mnie w przekonaniu, że videomaker to zawód, który ma ogromny potencjał i Agata pokazała mi jak go wykorzystać w 100%. Narzędzia które pokazała mi Agata oraz swoje metody sposoby pracy sprawiły, że teraz tworzę wideo dla przedsiębiorców i marek osobistych jako pewna siebie wideomakerka i nie boję się wyzwań!

Monika Adamczyk

Zdecydowałam się dołączyć do Akademii Twórców Video, bo jestem fotografem i zauważyłam, że na rynku jest zapotrzebowanie na VIDEO. Moi klienci po naszej sesji zdjęciowej musieli zorganizować dodatkowy dzień na nagrywanie materiałów Video.
Czytaj więcej…Musieli dwa razy robić makijaże, szykować stroje i planować czas w swojej pracy. Chciałam im to ułatwić i korzystając ze swojego doświadczenia w pracy z ludźmi i stawianiu ich przed obiektywem dostarczyć im również usługę Video. Dziś mogę nagrywać i robić zdjęcia przedsiębiorcom, oszczędzając przy tym ich czas i ułatwiając życie. Wiem jak robić dynamiczne ujęcia oraz jak montować pod muzykę. Wiem przede wszystkim czego potrzebują social media w ujęciu marketingowym. Planując nagrania i zdjęcia od razu przewiduje zastosowania tych materiałów i tak je tworzę, aby spełniały określone zadanie – określony cel marketingowy. Największą wartością jaką dała mi Akademia było otoczenie osób ambitnych, przedsiębiorczych, żądnych rozwoju i głodnych wiedzy. Poziom był wysoki, przez co uczyłam się robić więcej i lepiej. Zawieszona wysoko poprzeczka została-nawet po ATV. Dziś używam elastycznie swoich umiejętności i przeplatam fotografię z Video, co często sprawia, że klient decyduje się właśnie na mnie mówiąc otwarcie – „Zdecydowaliśmy się na Panią, bo chcieliśmy to i to”. Akademia dała mi kopa na rozpęd – i staram się nie zwalniać tempa.

Oto jak świętowaliśmy zakończenie 1 edycji!

Wykładowcy:

Agata Koman-Więch

Pomaga firmom i markom osobistym wykorzystać potencjał video marketingu, by szybciej budowali zaufanie klientów i sprzedawali więcej.
Czytaj więcej…Szkoleniowiec, marketer i producent video do Internetu. Dużą częścią jej aktywności są produkty online, w których szkoli z wykorzystywania możliwości video marketingu i social media firmy oraz marki osobiste. W zaledwie 3 lata dzięki social media i video marketingowi zbudowała markę osobistą, której ufają firmy w całej Polsce. Wykonała ponad 800 transmisji na żywo z przedsiębiorcami i markami osobistymi. Twórca kursów online, wyzwań video, ebooków w tematyce social media. Swoje umiejętności autoprezentacji medialnej wykorzystuje również do wystąpień na żywo jako prelegent na konferencjach branżowych, zapraszana jest do licznych wywiadów i prelekcji jako gość specjalny. Przeszkoliła ponad 7000 osób z zakresu video i social media. Uczestnicy szkoleń wychodzą naładowani energią oraz wiedzą, ma 100 % pozytywny feedback od kursantów.

Tomasz Więch

Założyciel agencji marketingowej KAMAN marketing, która pracuje co miesiąc dla prawie 70 firm w Polsce, Anglii, Norwegii, Niemczech czy Belgii.
Czytaj więcej…Konsultant marketingowy największych Polskich marek osobistych. Szkoleniowiec i autor szkoleń online z których korzysta łącznie ponad 7000 uczestników. Odpowiadał za kampanie sprzedaży Mercedesów, rozwijał firmy budowlane o 100% w 8 miesięcy, a także doradzał w budowaniu marki osobistej jednego z najpopularniejszych mówców motywacyjnych w Polsce. Jest autorem szkoleń z social media i polecanych przez klientów ebooków. Na co dzień zarządza zespołem KAMAN i pracuje konsultacyjnie z klientami od marek osobistych, po ogólnopolskie franczyzy.

W Akademii poprowadzi wykład pt. “Jak wyceniać swoją pracę jako Twórca Video?

Piotr Majkusiak

Trener mentalny, trener sprzedaży. W swojej pracy wykorzystuje najskuteczniejsze techniki poznane na całym świecie:

Czytaj więcej…

nowoczesną psychologię, NLP, psychologię wygrywania, psychologię mistrzostwa, hipnoterapię, metody pochodzące z Ameryki Południowej czy Indii. Ekspert z zakresu treningu mentalnego, high performance oraz sprzedaży. Skupia się na praktyce, technikach, badaniach naukowych i procesach- w jego pracy nie ma miejsca na domysły, „widzimisię” czy „magiczne” metody. Szkoli największe firmy w Polsce poprawiając ich wyniki oraz indywidualnie współpracuje z dyrektorami i przedsiębiorcami pomagając im osiągnąć wyjątkowe wyniki. Dodatkowo pracuje ze sportowcami z czołowych polskich lig i federacji, pomagając przekraczać im własne ograniczenia.
Przeszkolił ponad 10 000 osób, indywidualnie przeprocesował ponad 400 klientów.

W Akademii poprowadzi wykład pt. PEWNOŚĆ SIEBIE jako fundament Ciebie i Twoich wyników!”

Małgorzata Tadeusz-Ciesielczyk 

Doktor w dyscyplinie o komunikacji społecznej i mediach. Certyfikowany profiler behawioralny, analizujący i interpretujący zachowania niewerbalne
Czytaj więcej…Ekspert, który pomaga w kształtowaniu wiarygodności wizerunkowej w oparciu o komunikację niewerbalną. Rozwija u innych kompetencje miękkie takie jak skuteczna komunikacja, inteligencja emocjonalna, wystąpienia publiczne, wyrazistość w sposobie mówienia, budowanie relacji i wiele innych. Wykładowca uniwersytecki i badacz w zakresie psychologii behawioralnej, psychologii wizerunku, komunikacji oraz psychologii kłamstwa.

W Akademii poprowadzi wykład pt. : „Głos jako komunikat niewerbalny i kluczowe narzędzie do budowania wiarygodnego wizerunku.”

Katarzyna Krzywicka

Prawniczka, certyfikowana Inspektor Ochrony Danych przez Uniwersytet w Maastricht, autorka publikacji eksperckich z zakresu eCommerce, prawa ochrony danych, prawnych aspektów prowadzenia biznesu online.
Czytaj więcej…Twórczyni prawniczych produktów cyfrowych i kursu online o prawnych aspektach e-sprzedaży. Właścicielka platformy Dimolety ze wzorami dokumentów, autorka podcastu Przepis na eCommerce i entuzjastka wszelkich form video – tych krótkich jak reels oraz tych dłuższych jak webinary i konferencje online.

W Akademii poprowadzi wykład pt. : „ Kręć video bez strachu i nieprzespanych nocy dzięki dobrze poukładanym sprawom prawnym.”

Marta Szczepańska

Instagramowa Pani od Rachunków od 14 lat z sukcesami prowadzi swoje biuro rachunkowe, obecnie wspiera swoim doświadczeniem ponad 120 firm a także osoby przygotowujące się do prowadzenia biznesu na swoich kanałach w social mediach

Czytaj więcej…

Największą wartością są dla niej relacje i zrozumiała komunikacja z klientami, która powinna być prosta szczególnie w tak trudnej dziedzinie jak podatki, co udowadnia swoimi rolkami na Instagramie. Wierzy, że można zjeść ciasto i mieć ciastko czyli płacić optymalny podatek dochodowy, który nie boli.

W Akademii poprowadzi wykład pt. : „Jak otworzyć działalność gospodarczą żeby zarabiać jak najwięcej jako VIDEO maker.

Jak dołączyć do II edycji Akademii?

Wykonaj poniższe kroki, a w maju na Twojego maila prześlemy link do rekrutacji.

1

Po pierwsze

Mamy tylko 50 miejsc dlatego rekrutacja do Akademii będzie możliwa dla osób posiadających Videobooka. Jeśli go nie masz – niestety nie będziesz mógł przystąpić do rekrutacji.

Kupisz go tutaj: 

2

Po drugie

Przejrzyj wszystkie tutoriale i ogarnij podstawy. W Akademii idziemy level wyżej. Nie będziemy uczyć się już przejść czy efektów, które omawiam w Videobooku. 

Wykorzystaj obecny czas na edukację w tym zakresie. Im lepiej opanujesz aplikacje jakie w nim omawiam, tym lepiej przejdziesz cały program szkoleniowy dostępny w Akademii. 

3

Po trzecie

W maju wyślemy Ci maila z informacją o starcie zapisów, które ruszą w czerwcu. 

Po wypełnieniu krótkiego formularza i przesłaniu zadania rekrutacyjnego (do wykonania będzie jeden tutorial z Videobooka) zakwalifikowane osoby zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną z Agatą na ZOOM, gdzie zostaną przedstawione dalsze szczegóły dołączenia. 

Akademia wiąże się z inwestycją finansową (jej wycenę podamy w maju – szacujemy, że będzie to między 7000-9900 zł za całość). 

4

Po czwarte

Przystępując do Akademii potrzebujesz zdawać sobie sprawę, że to jazda bez trzymanki 😉 Tu się pracuje. To nie jest szkolenie czy kurs, którego się nie przechodzi. Z pomocą Agaty i opiekunów zyskasz nowy zawód, umiejętności, których każdy przedsiębiorca dziś potrzebuje. 
Od rekrutacji otrzymasz dostęp do wszystkich kursów online dostępnych w naszym sklepie, aby przez wakacje jak najlepiej przygotować się do wejścia w nowy etap. 

Czas trwania Akademii:

 

1.09 – 30.11 

 

O terminach i lokalizacjach
zajęć praktycznych dowiesz się na rekrutacji

FAQ : Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Nie, Akademia jest to program dla osób, które chcą nagrywać video na zlecenie dla innych firm. Jeżeli chcesz jako przedsiębiorca nagrywać lepsze filmy dla siebie skorzystaj z moich kursów online, które dostępne są na kamanmarketing.pl/sklep lub w Akademii może wziąć udział ktoś z Twojego zespołu odpowiedzialny za marketing.

Po wykonaniu zadania rekrutacyjnego, na maila otrzymasz informację o kwalifikacji do rozmowy z Agatą. Na spotkaniu online omówimy czy Akademia jest dla Ciebie. Zadam Ci kilka pytań i jeśli Twoje cele będą się pokrywały z celami Akademii o przyjęciu zdecyduje czas Twojej wpłaty wpisowego. Działa tu zasada – kto pierwszy ten lepszy.

Tak oczywiście. Przy rozliczeniu podasz numer NIP i faktura zostanie wystawiona na dane firmowe.

O cenie Akademii dowiesz się podczas wypełnienia formularza wstępnego, który zostanie wysłany do Ciebie na maila w maju. Szacujemy, że będzie to między 7-9 tys zł.  

Tak oczywiście. Warunkiem ukończenia Akademii jest odbycie wszystkich 3 zjazdów stacjonarnych. Odbędą się one w miastach: Łódź, Kraków, Warszawa od września do listopada.Tak, będzie 3 tury płatności.